Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    OK, je to redakčný výber. ako som už písal pri inom best fo, mňa DS minulo a považujem to za stratu času. 100 ľudí, 100 chutí. inak celkom očakávaný rebríček, trošku prekvapuje absencia sekira, som zvedavý, do akého best of ho zaradíte a či vôbec.

  • Veskoslav

    Ještě to bude nejlepší TPS, nejlepší zobrazení reklamy ve hře, nejlepší příběh, nejlepší hlavní hrdina, nejlepší úvodní menu a pak nejlepší hra roku 2019 i 2020, protože to vyjde na pc.

  • iSpirit

    DS má 49 GOTY. Lituji hejtry.

    • Femt0

      Witcher 3 měl 250 GOTY. Lituji hatery.

      • uher

        Zaklínač byl skvělej. Jen je škoda, že u akčního RPG jsou souboje to, čemu se hráč chce nejvíc vyhnout, protože jsou to nejhorší co hra nabízí. Stejně jako pěstní souboje jsou doslova na jedno brdo. Proti zbytku neříkám ani popel, tam se konkurence absolutně nechytá, ale ta (v recenzích) bezbřehá adorace, která záměrně opomíjí tyhle nedostatky mě celkem zklamala.

      • iSpirit

        A? Witcher dostával i 3/10 a mel hejt na MT?

        • Femt0

          Dobrá pointa. To, že Witcher 3 nikde nedostal 3/10 a na MT neměl tolik hejtu znamená... že je třeba víc litovat hatery.

          • iSpirit

            Nechápu tvé příspěvky. Nemyslím si, ze by Witcherovi pořadal pomoci fake účtu    stovky negativních hodnoceni na MT. Jinak dostal 4/10 na Cubed3D. Ale DS je mnohem více polarizujici hra. To musí být docela těžká práce několik týdnu naklikavat nuly na stránce, kterou už nikdo nebere vážně. Promin, píší  z mobilu.

  • TheGGG

    hahahahahahaha a máme další první místo... to zase někteří budou vidět rudě a obhajovat si to tím, že tam v redakci moc her nehráli, nebo že tomu nerozumí.

    Každopádně u mě je na prvním místě buď death stranding, nebo jedi, popřípadě resi 2 remake  (moc strašidelný to není, ale pokud ještě uděláte kategorii s hororem, tak ok), popřípadě sekiro... to je totiž taky action adventure, proč to tady WTF nemáte?

    Control jsem pořád ještě nehrál, protože nevím na kterou platformu to koupit, aby se to úplně nesekalo... + počkám na steam verzi stejně, zatím to působí jako propagačka epicu a RTX (aka dvou nejzbytečnějších věcí pod sluncem)

  • Docela mazec, jak polarizujici nazory a diskuse dokaze DS vyvolat, bravo Kojima, vice takovych.

  • iSpirit

    Akční adventura není to i sekce pro Sekiro.

    • Veskoslav

      Jistě že je. Nenapadá mě jiná sekce, kde by Sekiro mohl být. Možná ještě čistě akční hra, ale to zase vyhraje nějaká Indie hra s 3 hráči.  Ale na to v redakci nemysleli, když tam vrazili to, co tam vrazili.

  • mr.clayman

    Ačkoli mě DS baví víc, než bych čekal, letos bych jako nejlepší akční adventuru zvolil spíš Days Gone.

    • uher

      Za ten copy-paste obsah si to žádný nej nezaslouží. Nejvíc zamrzí, že by to jinak byla celkem slišná hra. Ale metrem by se mělo měřit všem stejně a já prostě nebudu odpouštět stejně nudný úkoly x50.

      Nemám rád, když hra chce po hráči aktivity, který by se dávaly jako testy cvičeným opicím...

      Snad to ve dvojce (pokid bude) pořeší. Možná by bylo lepší, kdyby příště radě šly lineární cestou. Open worldy očividně neumí...

      • mr.clayman

        Tak u open-world her je to běžná praxe, že vedlejší úkoly jsou jak přes kopírák. Těch bugů bylo zpočátku dost, ale ty nejhorší zalátali celkem rychle, takže z toho nakonec vykoukla pro mě osobně velmi dobrá survival akční adventura.


        DS zatím dohrané nemám, tak úplně hodnotit nemůžu, ale po stránce herních mechanik mi DG přijde o něco pestřejší.

        • J.V.Stalin

          "u open-world her je to běžná praxe" - aha, takže je to vlastně naprosto v pořádku a určitě to nikomu nevadí...

          • mr.clayman

            A tvrdím snad něco takovýho? Pro mě osobně je v tomhle typu her důležitější příběhový oblouk, který to všechno drží pohromadě. Ty vedlejší úkoly nikdo nikoho nenutí plnit.

            • J.V.Stalin

              Nenutí, ale jsou tam. A pokud jsou udělaný špatně, tak to neznamená, že nad nima mávneme rukou slovy: "ále co, je to běžná praxe" 😂 a hlavně, pokud chceš mít větší zdraví, nebo výdrž, tak to prostě dělat musíš.

              Podívej se třeba na Horizon Zero Dawn, kde bylo vidět, že se takový úkoly dají pojmout i míň retardovaně.

    • TheGGG

      days gone bylo dobré, skvělé zombie a civilní příběh, skvělá grafika atd. jen před tunou patchů to bylo dost zabugované, framerate zlobil i na ps4 pro a vedlejší mise byly dost repetetivní... jinak ale slušných 8/10

    • Vojtzech

      Příběhově i herně mě Days Gone fakt bavilo, ale technická stránka byla příšerná. Obrovský množství bugů a nedodělků. Navíc na základní PS4ce to chvílema běželo dost mizerně.

      Doufám že bude dvojka a že na tom u ní zamakají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit