Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr

Pro mě bylo největší zklamání The Sinking City.

• Nevim, jestli je Astral Chain úplně AAA, ale je vynikající a Platinum Games se pomalu, ale jistě stávaj jednim z mejch oblíbenejch vývojářskejch studií. No a Mordhau, ač je fajn (akorát jsem v něm úplně levej), rozhodně AAA hra neni.

• victor

Já to z povinnosti dal až do konce a musím souhlasit ....příběh co měl držet tuhle vyhypovanou hru bohužel je hodně slabý a balancuje na hraně totálního odpadu a filmového C čka . Společně s vozením balíků tak nakonec jen exceluje neskutečně prázdný Decima Engine

• ja_nic_nevim

Zvláštní, že mi přistál ban po tom, co jsem ti poslal odkazy z českých nakladatelství, která Glukhovského vydávají. Asi budeš muset zajít protestovat na Václavák. Nezapomeň si klíče, pravdu a lásku.

• Meow

Abys*

• Derp_1337

Zapomněl jsi třeba na vynikající Mordhau (fakt výborná středověká rubačka) a Astral Chain (často přehlížený diamant).

• Derp_1337

Singleplayer Borderlands 3 je sice to úplně to samé jako Borderlands 2 a tak se u toho fanoušci série mohli nudit... ale lidi, co nehráli 2. díl, to může zaujmout.

Nicméně ještě se sluší dodat, že u B3 je multiplayer (a kooperační hra) pořád zábavný.

• Derp_1337

Taky mi to nejde na rozum, ale některým lidem se asi takové jednoduché věci libí. Jak se říká "proti gustu žádný dišputát".

Osobně se tzv. žánru "Bayhem" vyhýbám, ale musím se přiznat, že jsem se nedávno ze zvědavosti podíval se na 6 Underground: Tajná Operace. Michael Bay ten film určitě považuje za své mistrovské dílo. 😐 God help us all!

• TheSuffering

Pro mě bylo největší zklamání Borderlands 3, ačkoli jsem tak nějak předem tušil, že se horko těžko vyrovnají druhému dílu. Ono to asi bylo i tím, že po skvělém dvojce měl člověk vysoká očekávání a doufal jsem, že nás Gearbox posadí na zadek. No a pak poslední Metro, nebyla to špatná hra, ale rozhodně žádná perla, Arťoma neměli vůbec pouštět ven z podzemí (pro mě třeba pasáž na poušti s Baronem byla neskutečná nudná a otravná). No a Anthem, k tomu není co dodat, za koupi jsem se hodně proklínal.

• Derp_1337

Ja_nic_nevim, to snad ne. Tebe ještě furt žere to, jak jsem poukázal na fakt, že nevíš, jak správně česky napsat jméno Dmitrij Gluchovskij ?? 😂

Už je na čase, aby jsi nad tím přestal plakat a posunul se dál.

• Lukass

Zklamani je polovina AAA produkce. 

Lonsky rok byl hooodne slabej,  jediny co stoji za zahrani  a je vic nez prumer je Metro a Death Stranding a Dirt 2.0.

• JohnnyLegend

"Mas drzost utocit na ostatni" napsalo jelito, jehoz prvni veta v reakci na muj neutralni prispevek zni "chapu, ze jsi inteligence moc nepobral."

Trosku si v te zapskle palici chronologicky serad prubeh diskuze. Chapu, ze byt fotrem je tezke, zena uz ti sotva da, na hrani dobrych her uz neni cas a kdyz sahnes po necem jako Death Stranding, kde 70 hodin chodis po kopcich, tak je to vylozene frustrujici.

Jinak Snake je v pohode prezdivka, genialni dyzajner Kojima ji ukradl z filmove klasiky Escape from New York a to vcetne designu hlavniho hrdiny s paskou na oku. Horsi uz je to ve chvili, kdy genius zacal vymyslet k te prezdivce nejake vlastni varianty jako Liquid Snake, Solid Snake, Solidus Snake, Naked Snake a nejvic cringy prezdivka Punished "Venom" Snake. Hlavne ta posledni uz vylozene zni jako kdyz si hraji o prestavce deti na zakladce.

• Marines

Víte že nejste sám, také mne to rychle omrzelo a opravdu nechytlo.....?!

• Tak za me jasny zklamání Death Stranding. Věnoval jsem tomu cca. 15 hodin času a pak jsem to prostě poslal dal. Takovej pribehovej bulls*it jsem už dlouho neviděl...

• ja_nic_nevim

Fakt bych si přál někdy potkat tebe, nebo Derpa. Jací jste asi ve skutečnosti? Virtuální drsonove, bojující za svou pravdu jako Jan Hus.... 

• iSpirit

hele jantare, napsal jsi toho dost za poslední měsíc. Místo abys stáhl ocas, tak mas drzost útočit na ostatní. Někdy fakt žasnu, co za zkrachovalce se tady pohybuje. Tvůj argument je to sracka, protože Snake je trapný nick, je už legendární. Hlavně když to napíše clovek s nickem Johnylegend. Najdi si holku? Muzu poslat fotku dcerky ty nulo.

• JohnnyLegend

Ty musis mit velmi smutny zivot. Takova horka dusicka plivajici kolem sebe kyselinu. Najdi si holku.

• iSpirit

Vidím, že sebereflexe je sprosté slovo pro tebe. Doporučuji si léčit komplexy jinam, protože se ztrapnujes svou hloupostí. Jako upozornění, že ne vše je v pořádku, bych označil fakt, že ti proklikava příspěvky ukradeny zdejší mutli-troll. Tvůj názor? Ty nemáš názor. Tvoje příspěvky značí, ze jsi hloupý jantar bez názoru a opickujes, co jsi někde četl.

• Anthem mal tiez pekny theme song. Aj cely OST vobec nieje zly.

• JohnnyLegend

Vsichni jsou trapaci jen ja jsem letadlo.

Jo a v Death Stranding muzes krizkem curat a na miste curani vyroste houbicka. Proc? Protoze genialno gane design genialniho game designera pro genialni hrace jako je iSpirit nebo JustinGGG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit