Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • uher

  Ale jo. Za mě asi dobrý. V best of 2022 už má stejně v této kategorii jisté vítězství Elden Ring.

  • Derp_1337

   Tak ti to možná případá teď na začátku roku, protože v nejbližší době má ze zajímavých her vyjít akurát Elden Ring, Dying Light 2, Horizon Forbidden West a Total War: Warhammer 3. Já se třeba už vidím, jak u TW:W3 strávím stovky hodin jako u TW:W2 😂

   Ale rok je dost dlouhý a vývojáři nás ještě můžou dost překvapit s něčím zajímavým třeba v podzimním kvartálu.


   Já mám třeba velké očekávání od tvůrců Dead Space, kteří mají letos vydat Calisto Protocol. Dále pak doufám v úspěch Starfield, který má Bethesda vydat na výročí vydání Skyrim. Pak ještě můžeme zmínit God of War: Ragnarok, Stalker 2: Heart of Chernobyl nebo Bayonetta 3 (na Switch). A to byly jenom ty "očekávané" hry, klidně nás může něco překvapit.

   • uher

    Tak samozřejmě překvapit ještě někdo může, ale to by asi From Software musel letos vydat ještě něco jiného,  pak už by ale okupovali hned dvě místa 😂

    Jako popravdě mě audiovizuálně nenapadá nikdo, kdo by trumfnul jejich art styl. Ti už se můžou klidně začít i sami vykrádat a stejně by se na ostatní nechytali.

    Ale faktem je, že třeba i Horizon vypadá neskutečně a určitě se najde spousta hezkých her. Jen FromSoft je prostě někde jinde...

    • Tím art stylem který nikdo netrumfne myslíš ty hnusný stromy jak z roku 2000 a celkově odpornou deset let starou grafiku ? Tak to jooooooo. 

     • J.V.Stalin

      Art styl se hodnotí podle zastaralosti grafiky? 😯

      Tak to jooooo....

     • uher

      No rád bych ti to vysvětlil, ale když vidím, že ani nevíš co to art styl vůbec je, tak to dàl nemá cenu 😀

   • iSpirit

    jsi pod audio-vizuálem a baví se o audio-vizuálu. 

    Yuka Kitamura je jedna z nejlepších skladatelek vůbec v herním odvětví. To, co dokázala vyždímat z Gaela a celého endingu Ringed City, je neskutečné a pořád mě z toho mrazí.

    Plus samozřejmě FS jsou mistři art stylu. V tom nemají moc konkurenci v rámci AA/AAA tvorby.

    Srážet je opět bude bohužel technická stránka věci. V tom jsou poměrně trošku nepoučitelní.

    • Derp_1337

     Hele, nikde jsem neříkal, že audiovizuální styl od FS je špatný. Jen jsem argumentoval, že rok je dlouhý a člověk by neměl říkat hop, dokud nepřeskočí. Klidně nás něco může překvapit v pozdější fázi roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit