Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neberu to jako Destiny 2 ať už je to kult jaký chce na Playstation, ale podle toho co vidím tak abych pravdu řekl ani to nechci hrát, a už vůbec ne ve stylu MMO,,, X hodin,,,
    Ale možná se pletu a hrát to budu proto že to co jsem letos opravdu hrát chtěl prostě hrát nešlo,,
  • pišou něco co nebylo jasné už z E3 ?
    • Píšou, že jedničku už konečně vyladili a tak ji teď vydávají pro PC hráče *3*
      • Tak oni sou zvyklí čekat - viz GTA V...
        • Je super že ze sebe děláte beta testery a jste na to ještě ktomu hrdí *15*
        • tak ono to chvili trva nez se hra udela do hratelne podoby odpovidajici soucasnemu letopoctu, ono 25fps lowres textury a dohlednost par metru o to dnes opravdovy hraci nestoji *3*
          • A už sis uvědomil, jakou koninu jsi napsal? Popřemýšlej pixelhuntere.
            • a ty už sis uvědomil že si z tebe dělá dobrý den ?
        • snorgrind
          ono je to tak lepsi, aspon se to tak da stihat hrat kdyz je toho na PC tolik
          • Jack1947
            ? :D

            Počkej to že si nestihl dohrát všechny hry z minulého roku ještě neznamená že je na pc tolik co hrát.
            • Jack1947
              To jsou kecy, ale já opravdu nemám moc co hrát *12*
            • Lukass
              Ne kazde je nula jako ty, bez pritelkyne, konicku atd. Pochop to
            • kostejnesmrtelny
              Drž hubu.
  • "Beta Destiny 2 ukázala, že jde v prvé řadě o jedničku v novém kabátě" Není nový, je vypraný v Perwollu. Zahrajeme, těšíme se.
  • Jack1947
    O tom žádná to by mě napadlo... že to bude novej kabát *7* grind zůstane netnknutej.
  • TheGGG
    mě to bavilo, destiny 2 si koupím, podobných scifi FPS her stejně moc není
    • to je mi novinka u človíčka co si koupí každé hovínko, nebo aspoň tvrdí že si ho kupuje
    • Tak děkujeme z varování *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit