Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tolik mínusů? Lidi jste vůbec normální? Uvědomujete si že kdyby se Bohemka skutečně učila od Blizzardu tak by ARMA nikdy nevznikla a pokud ano tak by to bylo něco na styl CoD? Jen nevěřícně kroutím hlavou.
  • Ja sem nikdy netouzil byt nejlepsim z nejlepsich. Takze neutratim ani ká. I Diablo 3 hraju bez aukce *5*
  • jo to bude hodně hustej p2w model podle mě :D nejlepší karty za$ a nebo je budeš muset 300 hodin farmit:D ale zkusím to, hrával sem magic the gathering, tak karty mám rád :)
  • věřím tomu, že vy dva byste se měli od těch všech taky hodně co učit... narozdíl od vás tyhle lidi totiž vydělávaj opravdu velký peníze, zatímco vy se jen snažíte trollit v diskuzích
  • jednou jsem se bavil s jednim moderatorem nejmenovaneho radia kdysi clena nejmenovane kapeli o tom ze v jinech radiich hrajou samy komercni sragory a ze je dobre ze hraje to co hraje a on na to "uz se v tomhle businesu pohybuju (alternativni scena) desitky let a neznam nikoho kdo by to nedelal pro prachy ( masy) a v herni branzi je to to samy kazdej to zkousi jak umi vzdy jde jen o prachy jen nekteri si to nepripousti a svuj tuseny neuspech schovavaji za intelektualni kecy indie sceny, "nekomercni zalezitosti" retro a podobne...
  • no kartickova hra tak to si priprav minimalne tak 30litru pro jednu seri pokud to chces mit komplet *1* *3*
  • Jineho druhu cloveka,co to je za sociopatickou definici,a nebo tim chces jenom rict,ze ty ses z opice a on ne?:D
  • Cigarety? Tak to je moc,jeste ze mam adblock.
  • Za dobrou hru rad zaplatim. A mezi dobre hry pocitam i Warcrat 2+3, Starcraft 1+2. Diablo 1+2+3, WoW *14*
  • Keyz
    Hlavně jím syp prachy!
  • Free to play od blizzu? Jdu do toho! *8*
  • Kdo koho urazi? Splnoval jste castecne definici Hipstera tak vas jim nazval, je to jen oznaceni jineho druhu cloveka a nevidim na nem nic urazliveho *12* Co jste myslel hrami pro masy? WoW s farmenim na prasatech, pratelskou komunitu v DOTE 2 nebo malo hrane skvosty jako FEAR 1, Crysis 1 a jine pekne hry treba od EA?
  • A Blizz se muze ucit od Warrena Buffeta jak se vydelavaj prachy.
  • smajdal
    OT: Jakto, že je tady reklama na cigarety bez varování o jejich škodlivosti? Shame on you, nerds!
  • Já doufám že se od nich učit nikdy nebudou. Kdyby existovaly jen hry pro masy tak nemám co hrát.
  • Proc jen tyhle firmy? Od Blizzu se muze ucit i Babis, jak se vydelavaj prachy.
  • Dalsi super hra od supe blizzardu . Tuhle hru budou hrat stovky milionu lidi ako vzdy od blizzu.
    Takove vafle nebo bohemka se muzou ucit od titanu jako blizz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit