Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Njn, tak to beztak bude P2W hra, tak aspon se nějakou dobu počká na Betu... svět se nezblázní ne. *4*
  • Ona ta launchovka ještě nevyšla? *8* Na Xbox One se hraje, na Ps4 se čeká *1* Wejtstejšn potvrzuje svoje kvality. Když bude příští rok na vánoce teprve beta, kdy asi tak bude plná *15*
    • Miserius
      Tohle nikdy neměly byt launch hra chlapče, kdyz tu chces trollit tak si o tom neco zjisti
    • TheGGG
      Hraje? Ehm v 900p lagující se Dead rising 3, nudný Ryse, nebo tu neovladatelnou bojovku s průměrným hodnocením pod 30%? Na PS4 se hraje i čeká, hraje se infamous SS a killzone (a všechny multiplatformovky, které běží a vypadají mnohem líp než ty na xc0cku) a čeká se na Bloodborne, Silent Hill, The Order, Until Dawn, Let it Die, Uncharted a mnoooho dalších. *5*
      • Staci se podivat na lineup co vyjde na Ps4 do vanoc. Hra co mela vyjit na launch Drive Club s 35 autama spis vetsi demo za plnou cenu a Little Big Planet 3 kery ma tu vyhodu ze uz si to muzou Sony boys zahrat ted. Staci na Ps3 pustit stary LBP 2. Vypada to totiz k nerozeznani stejne *15* Jinak se ceka a ceka a ceka. Smutny vanoce s Ps4 *2*
        • TheGGG
          Oh jen mě oprav jaký vánoce čekají xc0ckáře? Zase vyjde nějaká ořezaná a nedom*lá hra, po které se sebelítost majitelů té nebohé platformy ještě rozroste? Na ps4 se už teď nachází slušné množství AAA a indie exklusivit. To xbox ztrácí exklusivitu snad každý den, jak to mrkváči cpou na PC.
          • Vanoce s Xboxem:
            Halo Masterchief Collection = 4 hry za cenu jedny, Forza Horizon 2 ,Sunset Overdrive , Space Engineers, Ori Fantasia ME, Fable Legends, D4, Project Spark, Rivals
            *1* Sony Pony jenom koukaj - *13*
            • Čichám čichám závist...
            • Vzhledem k tomu, ze ten PC penize vydelava tak nic vyhozeno nebylo a jeste si zahraju v top kvalite. *14*
            • TheGGG
              No jo, gratuluji k vyhozeným 50 000,- a nule her.
            • 900p a 60 fps? Pekne trapny. Uz dva roky hraju na 1440p a 90-120 fps. Holt pc master race. *5*
            • TheGGG
              No jo del, můj fanda v první řadě. Dnes jsi prapor PC MASTER RACE pozvedl vysoko.
              http://img.photobucket.com/albums/v167/jjk488/masterracecard_zps998a1b50.jpg
            • http://cdn.memearcade.com/2013/9/18/memearcade.com_3977_1379952824.jpg
            • haha, typická diskuze na games, aneb fanboyové si měří, kdo ho má většího ...
            • TheGGG
              Vážně, koho pak zajímají předělávky brakových sci-fi jako HALO? Těžko někoho kdo má trochu vkusu. Vidím, že tě nákup xc0cku pořádně žere, když lezeš do diskuzí o hře, která se tě netýká a oháníš se tu klasickými nesmysly, které jsou absolutně typické pro všechny mrkvosoftí ofce tvého formátu. Možná budeš mít pod stromečkem o hru víc, když si jak malej zakládáš na vánocích, faktem ale je, že kvalitních her v tomto roce vyšlo a vyjde více na PS4. Možná už se ti z toho mizernýho rozlišení na xbone zakalil zrak, ale pravdu nezměníš. V příštím roce se pak přižene taková masa PS4 exklusivit, že do země zadupe celý (ne)slavný xbone. Holt, já si hru koupím klidě měsíc po vánocích, ty to asi s přemlouváním maminky budeš mít těžší. Jako vždy ostatně platí, že xbone komunitu tvoří hlavně děti. *5*
              PS: Jen tak přemýšlím, jestli vám ještě zbyly nějaké exklusivity, brzo to všechno vyjde i na PC a pak bude xbone zbytečná platforma.
            • *1* To je v*l jak andel. Klasicka Sony Pony. Ani nevi co se kolem nej deje. Faktem zustava, ze vuci vys vypsanym hram ma Sony do vanoc jenom Drive Club a LBP3. Predelavky z Ps3 jako Dead Nation uz nikoho nezajimaj *15*
            • TheGGG
              V roce 2014 bych ještě (v té záplavě pařbiček) zapomněl na exklusive Rime a H1Z1.
            • TheGGG
              Space Engineers není exklusivita, Fable Legends pouze multiplayer beta, Halo jsou jen remastered hry z x360. Na to ti řeknu The last of us, které přebije celou tu brakovou sérii naráz.
              Dále třeba Journey, Dead Nation, Galak-Z, DriveClub, Planetside 2, War Thunder a další hry, které si na xc0cku nezahraješ.
              Pár zajímavostí:
              Thief: xbone 900p Ps4 1080p, Witcher 3: xbone 900p Ps4 1080p, Shadow Warrior: Ps4 1080p xbone 900p, Murdered: Soul Suspect: 60fps Ps4 a jen 30fps xbone, Battlefield 4: 1080p PS4 a pouze 720p na xbone. TR: PS4 60fps xbone 30fps.
              PS: Doufám, že ti ty hry pojedou líp než todle:
              https://www.youtube.com/watch?v=OKGmZLEEXWs
              Project spark zajímavý, tak pokud je ti 10 let *15* , to samé Sunset, já si radši počkám na Wild, No men´s sky, Bloodborne, Silent Hill, The Order, Until Dawn, Let it Die, Uncharted, Ratchet and Clank Remastered.
              Takžé bébé, mrkváči s xbonem zase prodělali boty. *5*
  • WhySoSad
    Truhly mi těžce připomínají moji frustraci z DS, než jsem přišel na to, jak poznat, která je zubatá *1*
    • wenceslaus
      Mě zas Zeměplochu.
  • TheGGG
    Další luxusní exklusivitka na ps4
    • Takže ty už si to hrál... *15*
      • TheGGG
        ah (pr)d*l se nám zase ozvala. Zvláštní, že na webu, kde lidé (ehm pokud tak chcete těmto existencím říkat) soudí hru na základě jednoho obrázku, nemůže člověk vyjádřit svůj názor na základě zveřejněných videí a článků. Spíše bych to viděl na další upocený pokus jistého herního etnika, pěkně vyčkávajícího na příležitost vnutit někomu svůj názor. Běž si hrát své omalovánky dele a nemluv do pořádný dark fantasy, oba víme že na to nemáš vkus.
        • Koukám, že tvojí sebejistotu předčí jen tvoje hloupost. Každopádně trochu přehnaně arogantní a agresivní reakce nemyslíš? Nezapomněl sis vzít nějakej prášek nebo aspoň dávku QTÉčka? Vypadá to tak. Běž radši doplnit, pak mi v klidu povyprávíš o skvělých lore a příbězích tvých oblíbených her z jiných dimenzí, o kterých já nezkušený hráč nemám ani ponětí. Rád si nechám doplnit chybějící herní znalosti od člověka, který si uvrnkává do plínek z lore DS.
          • TheGGG
            Že ty sis ještě nenainstaloval nějakou tu p2w PC only omalovánku? Slyšel jsem, že vyšla další luxusní (úplně stejná a stejně ret*rdovaná) Moba hra. Možná taky přišel čas zafapat nad nějakou tou novou grafikou od zeleňáků, to bys pak měl den jako malovanej. Jinak nevím co tu zas plácáš o dimenzích, si snad nějaký svědek Jehovův, či podomní prodejce?
    • Nemáš pravdu ...je to luxusňoučkovatá exkluzivitečička. Zapomněl jsi se zřejmě pořádně rozplývat.
      • TheGGG
        oh, to je tragédie, že má někdo rád hry na své platformě. Odhaduji, že na tu tvou už dlouho žádná dobrá hra nevyšla.
        • Že ty jsi ten montér, co nám nedávno opravoval odtok na hajzlíku? Hodně ho zajímalo, co se mi to válí v obýváku u telky :) ...pak je jasné, že víš na čem doma hrajeme :)
          • TheGGG
            Ne, já jsem ten chlápek co ti nakukuje do pokojíčku, když rodiče nejsou doma.
            • TheGGG
              Ještě že né krakena.
            • Tak teď jsi to trefil úplně :) ...no nic, je načase pustit psa ...nemám rád když mi nějaký ču*ák běhá po zahradě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit