Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Pokud vím, tak autoři v nějakém rozhovoru uvedli, že PC verzi určitě taky plánujou.
    • Staci aby predaje boli male a uz tu mame PC verziu. A nie ze by som im to zelal, je to proste tak.
    • To jsou kecy chlapečku, šéf divize Activision se akorát nechal slyšet, že vydání PC verze by dávalo smysl - nic víc. Plánování PC verze není v plánu, vývojáři o ničem takovém ani nemají páru. Dle mého názoru je to dobře, chce to více kvalitních exkluzivních her na konzole, aby tam přešla i většina evropy, a přestalo se pirátit. Socky!
      • wenceslaus
        Dík za upřesnění, drzá holčičko.

        Tohle ale jako "nic víc" nevypadá.

        http://www.gamespot.com/articles/activision-says-bungie-s-destiny-on-pc-is-a-natural-fit/1100-6420475/
    • A kcemu? Tohle nam chybet urcite nebude, co sem koukal na videa z bety i trailery tak to vypada na strasnou blbost
      • A já jako septik sem si gamu stahl a mužu říct že se to kupodivu povedlo a Destiny mě baví. Měl sem to za mix Warframe s Blacklite, ale je to mnohem dál.
        • http://cs.wikipedia.org/wiki/Septik
    • MrSanta
      Od plánovaní k realizaci je dlouhá cesta. Já jsem akorát četl klasické vyjdáření, že PC verze by byla možná, ale že jí momentálně neslibují a soustředí se na vyladění hry pro konzole. On málokterý vydavatel řekne rovnou, že PC verzi dělat nikdy nebudou.
      Osobně moc v PC verzi nevěřím. To možná až s druhým dílem, kde předpokládám že už to nebudou dělat na X360/PS3. Volné kapacity by mohli využít pro PC verzi. Ale to jsou jenom mé spekulace. Já si pro jistotu koupím Xbox One a Destiny si zahraju tam *1*
      • jindra.veliky
        lol, xbox one *1*
  • Karel: Hral jsi to ze rikas ze to bude fail ? ... co jsem zatim hral betu, nemohl jsem se od toho odtrhnout :) je to velmi povedený, tesim se na plnou verzi :)
  • Tak ja hru obchazel s velkym nezajmem. Ze tohle pro mne nenia pockam na nejakou fakt pecku. Ale beta rozhodla uplne jinak!! Vtahla mne skoro na celou sobotu a to jsem si pripadal jako malej- ne jeste pet minut, jen tady neco dodelam, jeste semhle zaletim a uz to vypnu :)) Mazec chytlavec!
  • wizaard
    Hraju dva dny, zkoušel jsem Xbox One a Xbox 360 verze. Graficky krása, příběh a vyprávění zajímavé (to Bungie umí), ale nějak mě to nechytlo - zdlouhavé, málo dynamické... Ještě tomu dám jeden večer a uvidíme. K Titanfall se vracím raději. :-(
    • spoock
      chvili trvá, než to začne být dobré
      • Mě to chytlo asi po 10 minutách. A to jsem do bety vůbec neviděl ani jediný video a hru jsem vpodstatě ani nesledoval ani netušil o co půjde. A po hodině jsem věděl, že 9.9. jdu do storu pro svojí kopii.

        Ta hra je dobrá prostě. Bungie je kvalitní a umí kvalitní hry. A ikdyž jsem teprve asi hodinu a půl hrál betu, tak mě bliknulo hlavou, zda se dočkáme dvojky. Stejně jako to bylo u HALO.
  • Hraju od doby, kdy jsem uzmul tady na games Miseriusem (jeste jednou DIK!) darovenej kod pro PS3. A chytlo me to. A to daleko vic nez bych cekal

    —FPS? —gamepadem? —navic ja odkojenej klavesnici a mysi, byt FPS v podstate vubec nehrajice —A N O !

    Betu uz mam prolezlou skrz naskrz (az na PVP, to me nijak zlast netankuje) a je to vazne super. Jinak roztrzenej pytel trousici po internetu ruzny vizualni porovnani, ruznych verzi je mi naprosto nepochopitleno, protoze Destiny vypada famozne i na PS3. Jakoze Fakt!

    A nechapu ani fnukani ohledne gamepadu. Jak rikam, s gamepadem tenhle typ her nehraju a tudiz na nem ani nemuzu bejt zvyklej hrat. Jenze ono to po chvili prejde tak do ruky, ze netreba plakat po K+M. Na druhou stranu ja FPS nehraju ani na PC, coz taky muze byt duvod ☺
    • taky hraju na ps3 a musím potvrdit, že je to fakt super! myslel jsem, že last-gen odfláknou, ale krom nižšího rozlišení to celé vypadá skvěle a snad ještě víc se mi líbí promakaná fpsková hratelnost. Upřímně mě moc nebaví COD a BF, kde je nutné vždy střílet přes mířidla ideálně ze stabilní polohy, a jsem rád, že v Destiny je to víc old school - tzn. strafování, střelba od boku, hodně druhů nepřátel s rozdílnými rutinami atd.
  • Už bylo na čase aby někdou udělal nějakou sci-fi střílečku
  • to bude strašnej fail tohle
  • Špatný titulek. Pro všechny odemčený není. *1*
    • A kdo chybí?
      • Například na xboxu ti co nemají zaplacený xbox live gold *3*
      • No přece PC (petition crybabies) hráči... *1*
        • Ani bych neřekl, tohle mě vůbec neláká, spíše se těším na The Division. *3*
        • Jo tihle. Málem jsem na ně zapomněl. Ale pro takovou kuriozitu se to ani nevyplatí, ne?
  • Doufam, ze si tu stupiditu nechaji na konzolich a nebudou ji tlacit na PC.
    • spoock
      však to hrát nemusíš, i když to pro PC vyjde
    • Njn, na PC se radši hrají simulátory šutru, kozy a znásilňování (Rapelay). To jsou ty pravé hitovky pro PC hráče. *1*
      • Proč tolik hatu a nepřejícnosti? Jen ať si ty gamepad wars užijou, peasanti.
      • Stejně to dopadne jako Defiance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit