Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Banda šulinů a kreténů, todle už fakt přeháněj. Bethesda je moje oblíbené herní studio !!!
  • PSN ? Klidně, ale na Bethesdu mi kurw* nesahejte šulíni! *10*
  • Su to sikulkovia klobuk dole ;)
  • To só šolci, tihleti Lulz. *1*
  • ted jeste muzou hacknout bioware a nvidiu xD
  • Dobře si valí, jen tak dál. Klidně mi klikejte mínusy. Pomyšlení že mi někdo leze do účtu a brakuje osobní data je hnus. Ale pomyšlení, že ta aktivita jde lehce a nikoho to nezajímá (hlavně když se sypou šustivé), to je taky hnus.
    • A jak jsi prisel na to ze to nikoho nezjima? Kazdou,byt sebelepsi obranu lze prolomit. Davat hackerum tresty natvrdo a pak by si to sakra rozmysleli...
  • Uriz bych ji ruce a uz by nic nehekli.
  • Rorschah
    upřímně - Brink je neskutečná sračka, a chtít za něco takového vůbec po člověku peníze, je vrchol drzosti. chápu že když studio vyvíjí nějaký AAA titul,tak mezitím potřebují dohnat finance na vývoj...ale nedivím se hackerům jestli jsou v jejich řadách hráči Brinku.
    • Nesouhlas se hrou se ale projevuje trochu jinak. Legální cestou a ne takhle.
      • A jaká je ta legální cesta? Nechat si všechno líbit?
  • Tekat00
    nedá věřit.
    • Co to plácáš ty okurko?
    • To říkaš po hacku psn? *2* *7*
      • Tekat00
        To říkám teď po všech těch útocích co jsou vidět.
        • Tak zase jak kdy. Můžeš hodit cihlu do vytrýny a utýct, nebo ji hodit do vytrýny, vlízt do obchodu, ukrást něco a až pak utýct. Někdy zlodějna, jindy vandalismus a někdy kdoví co a proč...
  • No osobně jsem toho názoru(a myslim, že už jsem si jej tu aj v diskuzi četl), že hackerské útoky trvají pořád a skoro na vše, jen to je teď po průšvihu Soňáků populární téma pro články.
    • To je realita. Ale neni to omluva pro hackery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit