Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puska je zbran palna *1*
  • TheLordoftheNonsense
    Elder scrolls card game má asi takový potenciál, jako stařešina bez viagry...
  • eStar
    ffff: To platilo možná dřív, dneska už ne.
  • co je to MTG to jsou ty papirove karticky jak s tim hrajou podobany nerdi turnaje? nezajem
  • to je nextgen hra ne? *15*
  • presne tezka kopirka *11* *13* Ale proc ne blizz potrebuje konkurenci jako sul treba se pak chytne za nos a misto zcela zbytecnych novych skinu za €ura udela i vic slotu pro hrdiny a t lidi nemusej porat prestavovat balicky jak cviceny vopice
  • Ten trailer na tu karetní hru... kde jsem úplně stejnej cinematic s jinýma postavama už viděl? Hmm... Možná tady: https://youtu.be/QdXl3QtutQI?t=12s
  • má to úspěch kvůli tomu že to je od Blizzardu ? ano protože jejich hry jsou nejlepší v jejich kategoriích
  • eStar
    Je to pitomost, má to úspěch jen proto, protože je to od Blizzardu.
  • hmm dobrý vtip :D od Blizzardu to byl naopak vydařený a šťastný pokus a má to obrovský úspěch, to tvoje Magic The Gathering už dávno trumfnul ;) a to nejsem žádný extra fanoušek Blizzu ale čísla mluví jasně :D
  • Mart9
    Pardon, ale ten trailer na BattleCry je něco příšerného. Vypadá to jako nějaká parodie.
  • Myslíš smutné pokusy Blizzardu trumfnout Magic The Gathering? *6*
  • spíše se množí smutné pokusy Bethesdy jak trumfnout Blizzard :D
  • No přece Hromová Hůl a to je uplně neco jiného.... *15*
  • Bez strelnych zbrani? Takze ta puska, co drzi ten gadgeteer, je co?
  • popravdě mě od bethesdy nezaujalo vůbec nic. battlecry vypadá hoooodně lacině a navíc jsem nikdy nebyl tf2 fanda, což asi bude podobné. svět elder scrolls mě taky minul, takže tato karetní hra mě mine taky (hs už jsem taky dávno opustil a nemám náladu investovat čas či i peníze do něčeho, abych po půl roce nestíhal kvůli nedostatku karet). no a fallout.... já nevím, ale prostě mě všemožné serepetičky a vychytávky ve hře přijdou na nic, když mi to nevypráví zajímavý příběh. a třetí fallout mě nechytl, skyrim strašně zklamal...
  • s animacemi si tezkou hlavu nedelaj, očividne
  • Krescz
    tak MOBA her je 13 prd*lí, teď letí karty...asi
  • Ty karetni hry se nejak moc mnozi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit