Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Hmm...Fallout New Vegas 75 hodin, Fallout 4 305 hodin odehrano, nejak vam do toho vaseho dopuruceni nezapadam zrejme, protoze ackoliv New Vegas neni uplne spatna hra rozhodne me bavila o hodne min nez Fallout 4, a ne neni to kvuli staveni nebo craftu,ale zejmena kvuli survival obtiznosti.
  • flash789
    Kdybys to hral na survival, tak by te ani nenapadlo vypustit takovyhle nesmysly z pusy. A jo ta hra byla koncipovana prave hlavne na hrani survival modu, ktery, bohuzel, bethesda dodala az pul roku po vydani. Power armor, zakladny, presouvani pomoci BOS/Institut letadla, jidlo, voda, prazdny flasky, postele a spaci pytle vsude mozne, tohle vsechno dostava na survival zasadni dulezitost o percich a vybave nemluve, kdybys to na ten survival hral, dojde ti to. Vsadim se ze kdyz to na nej zacnes hrat po par hodinach hrani nebudes vedet co si s tou hrou mas pocit, tak moc ti da po hube.
  • Bethesda nebyla v popředí technologického vývoje od Oblivionu (který dnes kvůli přestřelenému bloomu vypadá příšerně), všechny následující hry byly zastaralé a graficky několik let za konkurencí. Vždyť ještě pořád nejsou schopni spojit interiéry a exteriéry do jedné mapy, a ty po nich chceš revoluční technologii pro vykreslení celého státu? Možná kdyby Carmack nezdrhl k Oculusu, ale takhle fakt ne.
  • It just works.
  • Přesně. Kvalita je důležitější než kvantita a jeden skvěle navržený barák může být daleko zábavnější než 10km prázdných plání.
  • Lukyz
    Fallout 4 a RPG *1* *1* *1*
    Dej si dvě tři hoďky New Vegas a už se k F4 nevrátíš, max. kvůli craftingu nebo osadám, ale to spíš sáhni zase po The Sims *3*
  • Zahraj si New Vegas a pochopíš. Fallout 4 ani není RPG, pokud teda nepovažuješ i Far Cry 3 a GTA V za RPG.
  • Paulcz
    Někdo má holt malé nároky, což není nutně špatné, ale v objektivním hodnocení hry jako Skyrim nebo F3 dopadnou velmi špatně. Navíc pokud měl třeba Fallout tak skvěle udělané předchůdce.
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    To je v poriadku, nemusí to sadnúť každému. Horšie je napísať nebavil ma = je to shit, ako je tu celkom bežné
  • Radši ne, zůstanu u oblivionu či skyrimu. Witchera si fakt nikdy neoblíbím. Otravové s Vávrou v čele se můžou jít bodnout.
  • Mas pravdu, cetl jsem to povrchne. Nicmene Howard je znamy notoricky lhar.
  • Asi ti proste chybi prehled a zkusenosti, to prijde casem. Do te doby doporucuji se moc nevyjadrovat a spis cist a poslouchat nazory zkusenejsich hracu, treba jako Dan Vavra, nebo i nekterych zde v diskuzu.
    Peace
  • Ano tyhle hry maji specialni hratelnost a ne kazdy je ochotny ji prijmout a pak logicky nadava. Na druhou stranu zrovna u F4 mi prijde, ze trpi vsemi Bethesdackymi neduhy vic nez jejich ostatni - predchozi hry. Jednak si tam (krome par vyjimek) pripadam jako na sidlisti = vsude se to doslova hemzi supermutanty, roboty, ,,sithy,, ruznymi zviraty a bandity. Atmosferu extra nepodpori ani budovani zakladen...zvlast kdyz to ani k nicemu vlastne neni. Zpusob uzivani powerarmoru je podle me dost nestastny, navic celkove vyladeni a nastaveni hry zpusobuje, ze je vetsinou lepsi powerarmor ignorovat. Opet klasicky neduh, kdy k lepsi vybave se dostavate = zacina se spawnovat az podle vaseho lvlu me docela stve (napriklad ve skyrimu to slo obejit craftingem). A dokonce k tem nejlepsim kouskum se musite doslova proexpit, protoze ikdyz hrajete celkem poctive a plnite side questy tak hlavni Q dohrajete na nizkem lvlu a o nejake gausovce se vam muze jen zdat...pripadne X01 PA. A samozrejme by se dalo pokracovat...Bethesda vzdy rozvijela neco jako AI u NPC a snazila se to nejak napasovat do svych her, ale u F4 jsem to nejak nezaregistroval.
  • Zaklínač mne například vůbec nebavil, skončil jsem po pěti hodinách a už se k tomu nevrátil.
  • asi tak, přitom například Skyrim byl za poslední léta jediné rpg co mne bavilo a dohrál jsem. Na TES nedám dopustit. Fallout3 jsem si také užil, New Vegas mi proti němu přišel jako docela pruda (ač komplexnější)....
  • Tu nenávist proti Bethesdě skutečně nechápu. Teď hraju Fallout 4 na survival a je to skvělá RPG. Neustále řeším rozvoj postavy, perky, jak sehnat jídlo, jak řešit nemoci, silným protivníkům se vyhýbám obloukem, v nouzi improvizuju a dumám, jak propojit craft a vylepšování základen s rozvojem postavy. Mám nahráno kolem 50 hodin a zatím se pořád učím herní mechanismy, jak co funguje, jak ve hře co zařídit, jak přežít (survival).

    Jasně, jiné hry zase nabízejí jiné věci, ale Fallout 4 nabízí výbornou RPG hratelnost, i když se člověk musí hodně učit. Podobně na mě působil Morrowind a Oblivion. Hry od Bethesdy toho (alespoň pro mě) nabízejí skutečně hodně, někdy mám pocit, že hateři je prostě jen neumějí hrát...
  • hele grafika nedela hru at je jakakoliv..skin v cs nebo lol taky s tebe nedela skill
  • 90% lidi ho nerozjelo ani na max, ale brblaji, ze grafika neni jako v prezentaci...to by tenkrat potrebovali kompy s 2x980ti nebo lepsi
  • Still
    Zaklinač i tak dopadl více než dobře, po grafické stránce...
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Nerozumiem tomu, prečo si tu toľko ľudí rieši komplexy so Zaklínačom. Bethesda by sa mala v posledných rokoch od CD Projektu Red veľa čo učiť ako spraviť príbehové RPG. Pardon, vlastne ako spraviť hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit