Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musite u cteni clanku premyslet, clanky do novin nebo kamkoliv jinam nepise Buh, ale lide.

    Pokud se nad danymi udalostmi zamyslite tak si uvedomite, za Bethesda zadny rozkaz z Los Alamos na stahnuti nevyslala. Vyprsela doba platnosti starych smluv a nova smlouva nebyla s nikym dojednana, takze prodejcum nezbylo nic jineho, nez to stahnout z prodeje. Z Bethesdy urcite zadne diplomaty se zdvizenymi prsty do sveta nevysilali.
  • Já to hrál na 24' monitoru a prostě mi to nevadilo, asi jsem divněj... *3*
  • PreidaQ
    Ano, nic to neznamená a proto není vlastně ani potřeba to víc rozebírat. *3*
  • Jack1947
    Kdyz pomineme muj nejzbytecnejsi prispevek... neni pravdy natom... ze to nic neznamena ze to proste stahnou z prodeje ze ? Pak to nahodi (bez konspiraci).
  • Mam tez rozjeto ale nesouhlasim ze puvodni stav je krasny. Tech 640 nebo 800x600 je fakt kentus. Ja mam doma navic 27 monitor tak si jiste dokazes predstavit jak to vypadalo. Ale stacio stahnout patch na grafiku nastavit nativni rozliseni a super. Vse pekne ostre a uz to neprekazi. Ale dulezite je u LCD nativni rozliseni. Co se tyka pak samotnych lokaci pri tak velkem rozliseni mam treba shady sands cele na jedne obrazovce bez scrolovani to je imo taky super.
  • Staci hledat Restoration Project ;)
  • Ze všech tvých zbytečných příspěvků, je tento nejzbytečnější
  • Jack1947
    Nejdrive stahnou, ted je chteji vracet... hmm podivne to obchodni praktiky.( Tedy ehm jen zati pouze na Steam). Ale ono co tam hledat kdyz se vlastne jedna jen o prostou zmenu
    informaci o vydavateli atp... o nic vlastne nejde tak proc se nak vice znepokojovat.
  • Spades
    Proto nevidím důvod toho hate na Steam. Pokud někdo používá GoG takhle, pak tam není žádný rozdíl oproti Steamu. Jediný důvod používat GoG a nadávat při tom na Steam je to, že Steam musí být zapnutý, ale když ho mám zapnutý furt kvůli chatu, tak je mi to snad jedno ne?
    Steam poslední dobou dostává úplně zbytečný hate. Nebýt Steamu, tak tu všichni kupujeme krabicovky za 600...
  • Spades
    Však jak sem řekl, rozlišení a interface (aby dobře vypadal při vyšším rozlišení). Zbytek bych nechal tak. Jo a filmečky v HD.

    Nepřirovnával bych to k CGI do černobíleho filmu, ale spíš k převodu na BluRay (vyčištěný obraz a zvuk atd...)
  • Však Fallout má taky fanouškovskou HD modifikaci... Ale upřímně - před týdnem jsem dohrál oba Fallouty v původním stavu a mně ty hry příjdou pořád krásné, nevidím důvod cokoliv měnit (kromě rozlišení). To je jakobys vzal film natočený v 40. letech a začal do něj cpát CGI... Možná je to tím, že jsem výtvarník, ale mně se prostě grafika Falloutu 1 a 2 strašně líbí, všechno je skvěle nakreslené, architektura má krásný styl (narozdíl od F3 a FNV)...
  • StanleyCZ
    Taky, ještě z dob, kdy jsem ani nevěděl, co to nějaký Steam/GoG je.
  • StanleyCZ
    Vždyť na GoG to tak funguje také. Stáhneš instalák, nainstaluješ a už tě nic nenutí ho nechávat v PC. Můžeš si hrát offline, bez přihlašování do jiných programů.
  • x_ander
    Upřímně, jestli Bethesda Fallouty na gog nevrátí, tak jim půjdu pochcatkliku od kanclu. Sice je na gogu v knihovně mám, tak by mě to nemuselo pálit, ale prostě co jiného než staré Fallouty by mělo být (i) na Gogu. A pokud se hlavouni rozhodnou, že ne, kvůli DRM, tak jsou to fakt pitomci. Za těch 5 let, co to bylo k dispozici na gogu, si to stejně hromada lidí koupila (či dostala v nedávné akci) a právě tyhle DRM-free verze se už léta valejí na všech warezech a torrentech. Případný argument o "ztrátách" vlivem DRM-free verze je tak mimo.

    Takže doufám, že tam někdo uvažuje normálně a na gog se to pěkně vrátí. Ideálně i s trojkou a New Vegas.
  • Spades
    Mohli by to trošku pomazlit. HD rozlišení, lepší grafika interface (prostředí by bylo na dlouho, ale interface je rychle). Prostě něco jak dostal Baldur's Gate by nebylo vůbec špatné.
  • Spades
    To je ještě aktuální brát Steam jako DRM? Já to na GOG nechcu, protože bych to musel někde skladovat. Takhle na steamu si řeknu, že bych si to zahrál, tak si to stáhnu a můžu to klidně hrát offline, nevidím v ničem problém.
  • nejlepší by bylo kdyby Dan Vávra předělal Fallouta 2 do Cry enginu *1* *1* *1*
  • tak co pridaji achievy pro steam? :)
  • Já se spíš těším, až se to na tom steamu objeví a kolik to bude stát, ta cena ta mě zajímá, viděl bych to aspoň na 15 éček :D
  • Ještě, že jsem si nedávno při akci Fallouty z gogu stáhnul. Až mi slza ukápla, když jsem se asi tak po sedmnácti letech vrátil do Junktownu, kde byl pořád na tom samém místě správňák Killian *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit