Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To rage vyzera totalne ako borderlands, dufam ze tam bude viac dialogov a trochu menej akcie
  • nejak takto som si predstavoval ze by mohol vyzerat Fallout 3.. vo velmi dobrej grafike s paradnymi animaciami postav a dobrym mačo efektom roznych postav vo svete... vsetko rozbite a spina..a pust.. atd...

    Ako Fallout 3 nebol zly..ale pre piaznivcov fallout serie si myslim ze svet Rage vyzera lepsie.. a dalo by sa v nom vela manipulovat..ale zase pri takej velkosti by na tom robili doteraz.. s takou grafikou a animaciami...
    • Fallout 3 me moc nebavil ani New vegas, všechno bylo hrozne daleko a real time me nebavily i navzdory tomu vats systemu. Dvojka byla lepší, zajímavé tahové souboje a všude jsem došel okamžite, nebo tam alespon nebyli hluche mista kdyz jdete 15 min po poušti a nic se nedeje max. zabijete nejakeho pavouka *11*
  • Rage vypadá nadejne jen doufam ze tam nebude moc dialogu a rpg prvky, u falloutu mi to docela vadilo ani jsem ho nedohrál. asi už stárnu
    • Bože a který Fallout máš na mysli ? Doufám že ne ten o Bethesdy , kde pravověrné RPG takřka absenovalo . Naopak doufám že tam bude pokročilý RPG systém a dostatek rozumně členěného textu . .... Ale hry pro bezmozky dnes prostě letí , takže průměrem k vyšším ziskům . *11*
  • MrSanta
    Z této čtyřky se vyloženě těším pouze na Skyrim. Rage mě zajímá, ale spíš kvůli tomu, že předvede co idTech 5 dokáže. Na koupi to ale nevidím, možná někdy v budoucnu po slevě. Hodně jsem zvědavý na Doom 4. Co jsem se včera dočetl, tak se už letos dočkáme prvních oficiálních informací a možná bude i nějaké gameplay video.
    • Myslel jsem , že Rage převzalo pozici technologického dema ID Softu . Doufejme , že Doom4 nebudou dělat Raveni protože Quaka 4 totálně pohnojili ....
  • už z videí je jasné že motion-capture se nekoná ba naopak rozpohybované postavy vypadají jak z dooma 3.. doufám, že je to jen díky traileru z nějaké betaverze.
  • Připadá mi to jako kříženeček Borderlands s Falloutem 3. Ale vlastně proč ne? Mohla by to být opravdu zábava.
  • Jak tu rikal Frank, Rage mi prijde jako Borderlands s Doomem 3 dohromady. Ale doslova. Ne, ze by to jako bylo spatne, ale tak nejak....zatim jsem nevidel nic, co by me vylozene nadchlo a presvedcilo o koupi. Technicka stranka vypada docela slusne, ovsem hodne zalezi, co ostatniho nas do zari jeste potka. Jinak, zbytek pujde pravdepodobne kolem me...mozna jeste ten Skyrim. Uvidime na konci roku...
  • technicky vyspělejší fallout ??
    • Ne náhodou je IDsoft pod křídli Bethesdy .... Budˇ se ujme vesmír skoroBorderlands , nebo bude další Fallout universum využívat ID enginu ;) .
  • Hmm tak ja sa docela tesim na vsetky 4 hry :D ale najviac na TES Skyrim... oblivion patrila dlhu dobu medzi moje najoblubenejsie hry.. RAGE mi trochu pripomina Borderlands ale bethesda asi vie co robi a na tej hre si daju zalezat. Drzim palce *5*
  • Daniell605
    Jestli je tohle novej trailer, tak si nikdy nekoupím Killzony3 =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit