Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To rage vyzera totalne ako borderlands, dufam ze tam bude viac dialogov a trochu menej akcie
  • Fallout 3 me moc nebavil ani New vegas, všechno bylo hrozne daleko a real time me nebavily i navzdory tomu vats systemu. Dvojka byla lepší, zajímavé tahové souboje a všude jsem došel okamžite, nebo tam alespon nebyli hluche mista kdyz jdete 15 min po poušti a nic se nedeje max. zabijete nejakeho pavouka *11*
  • nejak takto som si predstavoval ze by mohol vyzerat Fallout 3.. vo velmi dobrej grafike s paradnymi animaciami postav a dobrym mačo efektom roznych postav vo svete... vsetko rozbite a spina..a pust.. atd...

    Ako Fallout 3 nebol zly..ale pre piaznivcov fallout serie si myslim ze svet Rage vyzera lepsie.. a dalo by sa v nom vela manipulovat..ale zase pri takej velkosti by na tom robili doteraz.. s takou grafikou a animaciami...
  • Ne náhodou je IDsoft pod křídli Bethesdy .... Budˇ se ujme vesmír skoroBorderlands , nebo bude další Fallout universum využívat ID enginu ;) .
  • Myslel jsem , že Rage převzalo pozici technologického dema ID Softu . Doufejme , že Doom4 nebudou dělat Raveni protože Quaka 4 totálně pohnojili ....
  • Bože a který Fallout máš na mysli ? Doufám že ne ten o Bethesdy , kde pravověrné RPG takřka absenovalo . Naopak doufám že tam bude pokročilý RPG systém a dostatek rozumně členěného textu . .... Ale hry pro bezmozky dnes prostě letí , takže průměrem k vyšším ziskům . *11*
  • Rage vypadá nadejne jen doufam ze tam nebude moc dialogu a rpg prvky, u falloutu mi to docela vadilo ani jsem ho nedohrál. asi už stárnu
  • MrSanta
    Z této čtyřky se vyloženě těším pouze na Skyrim. Rage mě zajímá, ale spíš kvůli tomu, že předvede co idTech 5 dokáže. Na koupi to ale nevidím, možná někdy v budoucnu po slevě. Hodně jsem zvědavý na Doom 4. Co jsem se včera dočetl, tak se už letos dočkáme prvních oficiálních informací a možná bude i nějaké gameplay video.
  • už z videí je jasné že motion-capture se nekoná ba naopak rozpohybované postavy vypadají jak z dooma 3.. doufám, že je to jen díky traileru z nějaké betaverze.
  • Připadá mi to jako kříženeček Borderlands s Falloutem 3. Ale vlastně proč ne? Mohla by to být opravdu zábava.
  • Jak tu rikal Frank, Rage mi prijde jako Borderlands s Doomem 3 dohromady. Ale doslova. Ne, ze by to jako bylo spatne, ale tak nejak....zatim jsem nevidel nic, co by me vylozene nadchlo a presvedcilo o koupi. Technicka stranka vypada docela slusne, ovsem hodne zalezi, co ostatniho nas do zari jeste potka. Jinak, zbytek pujde pravdepodobne kolem me...mozna jeste ten Skyrim. Uvidime na konci roku...
  • technicky vyspělejší fallout ??
  • Hmm tak ja sa docela tesim na vsetky 4 hry :D ale najviac na TES Skyrim... oblivion patrila dlhu dobu medzi moje najoblubenejsie hry.. RAGE mi trochu pripomina Borderlands ale bethesda asi vie co robi a na tej hre si daju zalezat. Drzim palce *5*
  • sleepless
    Pravda pravda, upraveno. Dikes
  • Daniell605
    Jestli je tohle novej trailer, tak si nikdy nekoupím Killzony3 =D
  • EDIT: Tak tady to máte. 19. srpen 2009. To je ten váš nový trailer *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=BTTBjzm-jwE&feature=fvst
  • Milá redakce, ten trailer není nový ani omylem. Je naopak pěkně starej. Viděl jsem ho už dávno, určitě je to víc jak půl roku. Na rage se sakra těším, trochu zklamání. Čekal jsem, že ukážou fakt něco novýho.
  • Ataker
    To jsme dva! *3*
  • hhh Doom3 a Borderlands v jednom baleni :)
  • Hm, ty záběry z exteriéru, takhle mělo vypadat důstojný pokračování Falloutů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit