Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj

    Kvalita za rozumnou cenu :D

  • sankuri

    Mno dopadlo to presne jak jsem se obaval - bez modderu budou nakonec v hajzlu, nicmene i tak jsem se do toho I tak na tri tydny solidne zazral, level 130, skoro secko prolezle. Nakonec musim uznat ze na to jak je ta hra obrovska a ze je to od Bethesdy je tam mnohem mene bugu nez jsem puvodne predpokladal.

  • Majkl

    co takhle dát si s Falloutem pauzičku a udělat třeba open world pokračování Terminátora, maji na to ještě práva a licenci? to bych si i zahrál!


  • Takhle kopat do mrtvoly.... ale stejně mi přijde, že ty jeich hry umí opravit vždycky až komunita přes neoficiální patche a fixy. Jak je to online bez podpory modů, tak se v tom plácají sami a evidentně dost bezradně.

    • Majkl

      pravda, kdysi jsem si v dobré víře koupil PS3 Skyrim, který nešel dohrát, protože se hra od půlky změnila ve slideshow, nikdy to úplně neopravili, bez modderů jsou v háji


      • Ale opravili. Ja Skyrim na PS3 dohral vcetne vsech datacu a vsech trofeji a bylo to zcela bez problemu. Pravda bylo to asi 2 roky po vydani a po asi 10 updatech. 

        • Majkl

          2 roky po vydání, lol, tou dobou jsem už prozřel a pařil to modované na PC

  • sukovf

    Jo? Ono to jako vážně někoho překvapilo 😀? Neslyšet nikdy nic o Bethesdě, byl bych asi v šoku, že to někdo podělá dvakrát po sobě, protože ale Bethesdu všichni známe, jaký teda překvapení?

  • UltraeMK

    "Překvapení".Pamatujete si, jak lidi kritizovali Dana Vávru za jeho 100+ věcí co se mu nelíbí na Skyrimu ...

    • Carnage666

      No jo byla to sranda, alejeho KCD v době vydání taky nebyl zrovna zázrak 😛

      • UltraeMK

        Tak to neříkám, ale minimálně u Bethesdy to není jejich prvotina v těchto vodách, ani druhotina ... , na třetí stranu ani Zaklínač 3 při vydání nebyl bez chyb, ale tohle je prostě moc.

      • Majkl

        za ty prachy to zázrak byl 

    • species
      ja jo! :D zachodyyyyyyyyyyyy!
  • Uz sa neviem dockat noveho Elders Scroll na starom engine...to bude zase bug fest... dufam, ze im to fanusikovia opat raz zozeru...

  • LiarForHire

    My v Bethesdě rádi překvapujeme naše zákazníky.

  • Meow

    Mě tedy mnohem více překvapuje, že to ještě někdo hraje

  • Veskoslav

    Jen ať trpí všichni ti, co to koupili... A nejlépe ti, co to predobjedanali. 

    • Presne. nechápem, ako si fanúšikovia Fallout mohli toto kúpiť. 

      Ja som fanúšik od prvého dielu. Ale kúpou tohto len ľudia podporujú odklon od toho čo sa nám páčilo. A to že to ľudia stále hrajú, napriek tej blamáži a všetkým problémom okolo len dokazuje, že sa Bethesda nepoučí. nemá dôvod, vydali úplnú hrôzu a ľudia to stále hrajú. tak načo sa snažiť robiť lepšie hry? Alebo hry bez bugov? Alebo dokonca zase hry pre pôvodných fanúšikov, ktorí hrali Fallout práve preto, že nechceli hrať multiplayerové hry? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit