Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompost

    uhm, skvely clanok. informativny, vecny, uderny. az na to ze tema je trochu vodnata. ked chcete pisat clanky o kazdom chrobakovy co sa kde v hernom podhouby sustne tak to si mozte rovno zalozit dalsi web...

    • Phillios191

      nebo jít na zing :D

  • Meow

    Je mi upřímně smutno z toho, co s Falloutem Bethesda dělá

    • species

      to me bylo smutno pri falloutu 3 a 4. Ted uz je to pro me docela sranda.

      • Lupulin

        Hele, mám rád starý fallouty, moc rád a několikrát sem je oba dva dohrál a jednou i Tactics! Ale osobně se mě líbí i ty nový, trojka, fantastickej new Vegas a ve čtyřce mám přes 600 hodin......teprve až tenhle novej fallout je mě odpudivej a sem regulerně vytočenej cože to jako má být......

        • species

          haha taky sem tactics dohral jen jednou, za me dobry :D

          Jinak ja ti nevim, fallout 3 mel dobrou exploraci a celkove tam byl jeste ten "bethesda game feel" ale jinak pribeh nebyl zadny a celkove lore to uz docela dodelalo(brotherhood jen generic good guys atp)

          F4 jsem hral asi 15m, ty rozhovory me lezly na nervy, hned bitva s deathclawem me prisla smesna a crafting me osobne vubec nebavil.

          Ovsem na new vegas se shodneme, obsidian to zachranilo, i kdyz na to meli nekrestansky malo casu :(

          • Morlang

            FNV je tak good, že jsem ho před týdnem stáhl znovu - je čas tu věc přemodovat, dokud nebude nonstop crashovat :D 

          • při vydání bylo FNV tedy brutálně zabugované, ale všichni jsme mu to rádi odpustili/zapomněli, protože se pod tím skrývá výborná hra 

  • Derp_1337

    No jo, klasická Bugthesda.

  • Jez3vec

    Však prvně se ta hra lidem samovolně odinstalovávala. Tak to chtějí hráčům nějak vynahradit ne?

  • Carnage666

    No jo Bethesda neumí udělat ani blbýho klienta na hry.

  • Veskoslav

    Karma je zdarma. Kdo si předobjednal tuhle sra*ku, ať trpí:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit