Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, na PC hrách není nic špatného, ale určtiě to musí být v míře. Svým dětem PC hry kupuji na https://www.gameking.cz. Nemohu si vynachválit.
  • Jeste jsem nehral. Nicemene mam trosku pocit, ze hra nesplnila recenzentovo ocekavani, coz se projevilo na hodnoceni. Mozna by pomohlo, kdyby mohla holcicka behat s pomalejsimi smysly (pribehu toho clovek moc nevnima) a okamzite se prizabit ranou do hlavy o polici na zdi, nebo pootevrene dvere. Hrac by se pak pomaleji pohyboval z vlastni vule. Recenze super, navnadila me si hru zahrat. Skoda tech 3 hodin...
  • Corvus
    Tak mě to rozhodně přijde jako hodně zajímavý nápad a z popisu funkčnosti hry mi připadá, že lépe by tento "herní motiv" ani zpracovat lépe nešel. Rozhodně mě to nadchnulo k tomu, abych Beyond Eyes vyzkoušel.
  • Napad zajimavy, myslim ze takova "hra" by mela byt zdarma, treba za penize ktere jdou neziskovkam na uplne nesmysly.
  • Líbí se mi "zda to vůbec měla být hra" a podobné kydy zrovna na games.cz, kde frčí různé Her Story jak o život. Opět se koukám měří pěkně různým metrem.
    • I kdyby to 100x nebyla hra, pořád uvítám článek, který mě na to upozorní. Kdyby vzniklo něco podobného třeba ze světa Mass Effectu, řada lidí by nadávala, jak se nechali nachytat, protože nevěděli, že "nejde o hru".
  • KamilZm
    Výborná recenze, povedla se. Hra ale bohužel zřejmě ne *9*
  • zaujímavý koncept, podobné tomu indie titulu unfinished swan či ako sa to volalo, ktoré som skúšal len demo na PSN a u toho to vyzerá, že pokial nevydajú demo tak toto asi tažko za 15 ojro "skúsim" najmä keď hodnotenia nie sú vôbec priaznivé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit