Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mortuus
    Ta trojka postav na obrázku je tak extrémně nesympatická, že už jen kvůli tomu mě hra nezajímá. Proč musí bejt všechno uber "cool". *7*
    • michaliuz18
      pretoze to dnesna mladez hlavne ta americka žere :)
      • corfer
        To není o žádný americký mládeži. Jde prostě o generaci hráčů, která začala hrát s vydáním prvního Assassins Creed. Tahle generace ani jinou hratelnost než debilní ála Ubisoft nezná...
        • dej mi jejich jména. it's a long list, but we'll get through *15* *15*
    • Já se obávam, že z hlediska postav dopadne BGE2 úplně stejně jako Watchdogs 2. Ale kdyby se zadařilo po stránce hratelnosti, nějak bych to asi překous... i když očekávat od Ubisoftu v tomhle ohledu něco objevnýho je, uznávam, hodně optimistický.
      • WD2 je taky solidní humpl..to je celý cool, hlavně že si můžeš instalovat apky a kupovat hadříky. tvle, já chci aby byly hry zase pro nerdy co musí něco umět aby je hráli, z tohohle marketingu je mi smutno a na blití.
    • corfer
      Protože je tu generace hráčů, která tohle očividně žere... Mně se z toho chce blít. *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • deathfish
      Ta opice mě hrozně srala v tom traileru. Měl jsem jí chuť zastřelit. A ta ženská tež hrozně nesympatická. Dokonce víc než Lincoln z Mafie 3. A není to barvou pleti.

      Takový CJ z GTA nebyl zrovna krasavec s tím svým velkým rtem, ale rozhodně byl mnohem sympatičtější! *2*
    • A proč hned "černá huba"? Seš vážně rasista, nepřeháněj to prosím
    • Chu mean? cmonBruh
    • Jsi rasista.
      • Kompost
        protiopici xenofob :D
        ale nie, uz som to raz pisal pod predosli clanok. nieje sam co ma obavu, mne je to tiez nesympaticke. spracovanie mi pripada ako keby cielovka boli hip-hopove decka na prvom stupni zakladky...
  • kdybych chtel zareagovat na titulni obrazek a rict, ze mi ta opice s pistoli a satkem na hlave je krajne nesympaticka, tak stejne nikdo nebude vedet, koho myslim... *1*
  • kubi-wan
    Bohužel, čim víc informací o BG&E2 čtu, tim víc mě to začíná odrazovat.... vypadá to prostě už jako něco úplně jinýho, než co byla jednička. Tohle jsem po těch letech nechtěl *9*
  • Původní Beyond Good & Evil mohlo hrát i odrostlejší dítě. Tohle je obhroublé, až zbytečně sprosté a navíc úplně pitomé.
  • Darkness
    Tož já nevím, já prostě Ubisoftu nevěřím, že by dokázal vytvořit obstojné pokračování BGE. Hádám, že to bude další Fee 2 Pay ptákovina v always online módu, kde se z hráčů budou snažit za každou cenu vytáhnout co nejrychlejc maximum peněz.

    Imho skoro celá AAA sféra jde do kytek. (Není to jen problém Ubisoftu)
  • Fanoušek původní hry nejsem, ale rozhodně měla výtvarné kouzlo a takový noblesní šarm. Z toho zjevně nezbylo nic, spíš přesný opak.
  • No, pokud by to mělo být jak píšou, tak budou hru vyvíjet nejméně 10 let. Takže zatím klídek *3*
    • Uz to delaji 3 roky...
      • x_ander
        To sice jo, ale říkají, že dodělali akorát technologické záležitosti. Hru samotnou (příběh, design, tvorba herního světa, misí atd.) teprve začínají dělat. Takže vývoj na další 3 roky je docela reálný.
  • TheGGG
    na tom obrázku jsou všichni tak strašně edgy až bych brečel a ten vlasatej poš*k v pravo vypadá jak klasický obyvatel Kliniky co si bez fetu neumí představit den...
    • Myslíš ty sociální pracovníky, učitele, sociology a právníky?
      • TheGGG
        jo, když si šlehnou, mohou být čimkoliv....
        • Sám kolektiv kliniky moc dobře znám a abych nemluvil do větru, třeba já jsem absolvent pedagogiky a sociální práce. Našlo by se spoustu kolegů z oboru. Pak bezpočet žurnalistů, psychologů a tak dále. Mohl bych pokračovat. Nevím proč ze sociálního centra, které slouží kupříkladu jako centrum bezplatných vzdělávacích kurzů, od výuky práce na PC po zahrádkáření, nebo s programem pro maminky s dětmi děláte děsivé doupě neřesti. Možná jste mohli vystrčit paty ze své sociální bubliny a jít se tam někdy podívat.
      • jamar28
        Zapomněl jsi na jaderné inženýry a chirurgy.
    • Takže úplný ty.
      • TheGGG
        naštěstí ne, nejsem parazitující levicový squatter a sm*žka...
        • Ne, ty parazituješ pouze na svých rodičích.
  • Si ze mne dělají srandu že to nebude navazovat na jedničku a že tam nebudou postavyz jedničky?
  • Podle traileru to byla asi nejzajimavejsi hra z E3. Stejne asi jako cela konference Ubisoftu. Jednicku jsem nehral a i po precteni clanku moc nechapu co to vlastne budeme hrat, ale vypada to zajimave *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit