Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ať to udělají na PC a nemusí řešit nějaké omezení. *4*
    • Však na PC už dělali jedničku ne? A hráči dali sami najevo jak moc je ta hra zajímá. Tak asi zkouší, jestli třeba někde jinde nezaujmou víc.
    • a bude to jejich poslední hra, protože se nezaplatí ani vývoj.
      ať to udělají na ps3, xšrot je o dost míň výkonej
      • Spades
        to jsou jenom kecy
        To že má PS3 hezčí hry je kvůli tomu, že ty exklusivity staví přímo pro PS3, kdežto ostatní hry musí mít engine, kterej zvládnou 3 různé platformy...
        Vyvíjet hru na cokoliv a PS3 je peklo samo o sobě, proto taky nikdy neportujou ani na PC, protože ten kód je tak strašný, že se nedá přepsat levně...
        • hele a nybyly ty hry na ps3 oproti xboxu taky hezci diky tomu ze puvodni xbox360 nemel ani HDMI :-D
        • Psychotic
          No, neportujou je spíš proto, že si Sony zaplatili exluzivitu, ale jinak souhlasím.
  • Tak proč se na ty konzole už nev*srat?? *2* a pak že nebrzdí vývoj her.Tahle hra je pěknej příklad toho že vývoj současnejch her brzdí.
    • on ten vyrok je sam o sobe blbost za 1) neni zadnej problem kdyz je hra vic obsahla vydat ji na konzole na vic DVD nebo BRD a aby hrac nemusel furt prehazovat da install too hdd uz to tu parkrat bylo a vsichni byly spokojeni (myslim ze takovej star ocean mel 3 dvd a FF8 na ps1 melo 4 nebo 5 cd na hdd se to neinstalovalo a nikomu to prehazovani nevadilo a hra a celej ten svet byl obrovskej a slo to ) to co rekl jsou jen vymluvi spis bych to videl tak ze nema finance a nikdo mu je nechce dat protoze prvni dil byl prodejni propadak tim nemyslim spatna hra ale rozhodne se spatne prodavala
      2) na pristi generaci ???? a on jako vi jaka konzole pristi generace bude met hardware ???
    • Zamysli se nad tím, proč mluví o konzolích. První díl vyšel na PC... a totálně propadl v prodejích, i když měl téměř všude hodnocení nad 90%.
    • Mhmmm
      A nemyslis treba, ze to jsou taky "trochu" jenom kecy?
      Ve clanku (resp. vyjadreni) to samozrejme neni, ale naramne by me teda zajimalo, co jim to teda nejde na ty soucasny generaci teda jako udelat. ...TEDA!
      Bulsit jako kazdej jinej - akorat ze ted to rika Ancel *7*
      • Spades
        jako největší problém je sdíelná ramka, což je úplně debilní řešení...
        Potom tu vznikají tunelovky s doubrou grafikou a open world s texturama na zblití...
    • God-of-War
      kdyby se nedělalo na konzole, neměl bys co hrát, páč by všichni vývojáři krachli...
      • Hehe to je dost smesny nazor.Chces snad rict,ze vsichni ti poctivci na konzolich by se najednou zmenili do jednoho na piraty?
        Kdyz by nebyly konzole,tak by se hralo na pc a pocet prodanych kusu by byl velmi podobny,protoze by logicky nemeli kde jinde hrat.
        Nebo mi snad chces tvrdit,ze na konzolich se prodava takovy pocet her jen proto,ze hraci maji bobky z MS a Sony a jinak by vsichni piratili?
        Nebud smesny.
        • Ne. Oni by prostě hrát přestali a přešli by na jinou jednoduchou zábavu. Třeba masturbaci. :-)
        • Ne každý má chuť starat se o pc, mnoho lidí má radši krabičku, kterou zapojí a ona prostě funguje, navíc za poloviční cenu.
          • O to tu ale vubec nejde.Ja proti konzolim nic nemam.
            Ale reagoval jsem na tvrzeni,ze nebyt konzoli,tak nemaj pc hraci co hrat,coz je na hlavu postavenej nazor prinejmensim.
      • Jo a bez PC by hry na konzole nešlo dělat :D
        • Bez PC by jsi neměl ani OS a aplikace na svým mobilu. Počítám, že ho kvůli tomu nevlastníš a nepoužíváš?
        • Psychotic
          Ó, relevantnější argument jsem ještě neviděl :-)
  • michaliuz18
    a co takto uplne kaslat na konzoli a spravit hru na PC ? .. ked to vedia spravit aj opacne, brotherhood, LA Noire , a neviem co este co prve vyjde na konzole a ptm na PC ... tak isto aj teraz ale na opak , na PC teraz a na xboxiki az po roku !
    • Protože první díl, který vyšelna PC, komerčně totálně propadl.
  • kdyby nebyli konzole, bylo by více kvalitnějších hráčů a né děcka co pařej CoD na konzolích celej den. Dále si pořád stěžujete ne piráty ale dokavat se nebude tvrdě trestat každej upload na Uloz.to, nebo czshare nebo jakejkoli torrent bude to tu pořád. Jelikož stahovat pro vlastní potřebu trestné není (říkejte si co chcete, ověřoval sem si to u PČR a právníků) tak to budou dělat všichni dokavad to na tom netu bude. Trestat by se měli uploadeři a to neni tak jednoduchý. Zadále každej koho z mého okolí a rodiny znám si stahuje hry i na xbox či PS3 takže argument že konzole zachraňujou vývojáře je taky mimo.
    Problém je prostě v tom že většina lidí a hráčů raději sobě nebo dětem koupí konzoli jelikož stojí pakatel a konzole jim vydrží dlouho a je blbuvzdorná na obsluhu. Takže kdyby vývojáři nevyvíjeli pro konzole přišli by o velký zisk protože většina dnešních her jsou jednoduché pro jednoduché publikum což jsou převážně právě konzolisti. (nehaňte mě, je to muj názor, vyrostl sem na PC na kterém držím doteďka a X360 sem si koupil kvuli exkluzivitám)
    • Plácáš. Možnost kopírování pro vlastní potřebu NEplatí u databází, architektury a softwaru (čili her). Možná by ses na ten zákon měl někoho fakt zeptat...
    • "kdyby nebyli konzole, bylo by více kvalitnějších hráčů a né děcka co pařej CoD na konzolích celej den."
      Myslíš, že když přesadíš stejného hráče před jiný HW, že se mu zázrakem změní vkus? Nebýt konzolí, tak se hry osekávají stejně. Je to dáno celkovou dostupností HW vůbec. (dřív měli PC jen opravodvý geekové a programátoři. Dnes má i rodina vedená na pracáku doma PC co utáhne hry). Hry se budou přizpůsobovat tomu co hráči chtějí. A ti budou mít stejné požadavky bez ohledu na to z jaké krabice jim jde do obrazovky signál. Doby Deus Exů a Falloutů už jsou pryč. A konzole za to nemohou. Pouze a jen hráči. Krásným příkladem je třeba Zaklínač 1. Jedna z nejkonzolovatějších her, jakou jsem hrál (tunely, šípečka k cíli, one button souboje, dialogy bez animací jako v Gothicu 1,...)
  • Irisis
    Když to čtu, úplně mi to připadá jako když se kdysi "ořezávaly" hry od zvuků a scén jenom proto, aby se vešly na 12 disket nebo 1 CD...
  • A jéje, zase se tu řeší hovínka typu konzole brzdí a nebrzdí a hráči jsou děti. Stejně nic nezměníte. Korporace jsou tak obrovské že už je nedokáže změnit nikdo. Tak tu pořád nerozebírejte to samé už po tisícosmsetdevadesátý pořád dokola. Je to už nuda. Prostě si jen najděte tituly které vám sedí a nebrečte tu kdo co jak by měl hrát nebo nehrát. Líbí se mi FIFA ? ok sednu v obýváku na gauč a mačkám čudlíky na ovladači. Líbí se mi ARMA ? Oki zasednu v pracovně za klávesnici a nechám se unášet vlnou. Prostě jsou miliony titulů a miliony lidí. Každý má jiný vkus a je dobře že máme na výběr. Kdyby měl hrát každý to co řekne ten druhý tak by byly na světě tři tituly a byla by to ještě větší nuda než číst vaše příspěvky. (tak a teď mi ládujte mínuska) *12*
    • minuska neni za co mas pravdu ale ten vyrok je pekna blbost jak jsem psal nize neni problem vydat hru na konzole na vic dvd
  • BG&E byla příjemná adventurka, které jsem neměl co vytknout.. Jak budou potřebovat pro udržení příběhové úrovně výkonnější mašiny, tak prosím, hlavně ať to nedělají pouze na konzole *9*
  • Marquis
    Opravdu jste na konci září napsali novinku o informaci, kterou Ancel vypustil už v průběhu letošního E3.
  • Tak to me mrzi tahle zprava, doufam ze v pristi generaci konzoli uz poujde o cisty render kdyz uz takovy odklad... Hra to byla opravdu zabavna kterych najdeme opravdu malo a ano je to spis konzolova zalezitost. Jeste bych uvital Giants Citizen Kabuto 2 *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit