Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky bych uvital hru Giants Citizen Kabuto 2 a next epizodu Black And White aaaa na kozole tez Conkera *3*
  • Rorschah
    jsem četl o chystaném HD remaku jedničky. taky hezká prasárna tyhle praktiky....
    • RavenHolm
      HD remake jedničky už dávno je *1*
      • Jenom na XBOX, na PS3 se má objevit někdy v průběhu tohoto měsíce...
        Na PC není a nebude... ale imho není potřeba, BGE na PC je pořád krásné....:)
        • RavenHolm
          Máš ve všem pravdu, ale BGaE má na PC několik problémů - widescreen, win7 a podpora gamepadů. I když na mém PC je BGaE nehratelný, tak ho vlastním ve steamu protože tu hru miluju a první dohrání jsem měl z warezu (hry jako tato si nezaslouží být hrány nelegálně, ale byl jsem mladý a blbý:)) Teď budu pořizovat onen HD remake na Xbox a těším se až si zase zopakuji skvělé dobrodružství Jade.
          • BGE má pár problémů s grafikou na novějších PC, ale dá se to spravit. Já to teď hraju v pohodě na Win7x64 na max a všechno je v pořádku *4*
            • RavenHolm
              Ano vím, že to jde opravit, ale i přes to je hra na 16:9 trochu roztáhlá a gamepad nefunguje tak jak má (konzolové hry hraju zásadně na gamepadu). Tudíž jak jsem říkal HD remake na xko to jistí.
  • Mě náhodou tahle hra zastihla jako plná hra v Levelu. Ještě že sem si ho tenkrát koupil. Sice grafika byla konzolová, jako i ovládání ale čert to vem. Styl má a hudba je senzační. Prostě skvost. Kdybych ji nedávno nedohrál, dal bych si znovu. http://www.youtube.com/watch?v=8h-V2mKKqUA&feature=related
  • Spades
    S*át grafiku - hlavně ať to už zrobí :D
  • kde na Joystiq je originální článek? Nemůžu ho najít...

    UPDATE: Aha, už ho mám... je pět dní starý...
  • miker17
    konečne dobrá zpráva....jednička byla úžasná a řadí se u mě k takovím klenotům jako Longest Journey
  • Mammago's garage =)
    • RavenHolm
      http://www.youtube.com/watch?v=PjZCIsPyRGc *1*
      • Awwwww memorieees.. *2*
        • RavenHolm
          Přesně tak *1*
  • Jedničku jsem hral tak 3 roky zpátky poprvé a to jen proto, že jsem nějakou náhodou narazil na její soundtrack a nechápu, že mě tak pěkná a příběhová hra úplně minula *8*
  • Odulin
    Kruci, do týhle hry vkládám opravdu dost nadějí, tak ať se dočkám!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit