Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtel bych videt jak moc by prskali lidi, kdyby to nebylo na motivy krestanskvy ale islamu. *8*
  • Morraw
    Jsem zvědav, jakou inspiraci si vezmou z Jonestown masakru. Každopádně naboženství je vždycky dobré téma pro horor. Dá se tak často vystavět tísnivá atmosféra.
  • Dohrál jsem outlast i whistleblower(dlc) a líbilo se mi to i když to dlc bylo v jedné scéně dost úchylný *1* .Jsem zvědavej jak navážou na jedničku a doufám že dovysvětlí některé věci z jedničky např. co se stalo s tím novinářem z kterého se stala ta věc.Každopádně dobrých hororů je málo Silent Hills zrušili,Resident Evil 7 a 2 remake budou bůhví kdy,Routine je v nedohlednu takže Outlast 2 beru všemi deseti.
  • Něco jako Lovec démonů...to bych bral všema deseti, jít do vymlátit sekerou nějakou výškovou budou plnou těchto sráčů.
  • Blue.Shark
    Tak na tohle se těším. První díl s datadiskem řadím mezi nejlepší hororové hry. Pokud se tvůrcům podaří udržet nastavenou laťku, mile rád si opět nakoupím pakl spodního prádla a ponořím se do světa plného magorů.
  • Dle screenů a celého toho naznačeného pojetí bude Outlast 2 od dost blíže k Silent Hillu :D ženská s abnormálním krumpáčem mluví za vše.
  • Z traileru jsem nerozumněl ani slovu.
    • přečti si článek a pak zjistíš že to byl i účel :)
  • Jack1947
    Není hry která by vám vykreslila podobné hrůzy... to si musí říct každý kdo si myslí že Outlast je jen nudná lekačka, jasně je ale funkční.Takže těším. *5*
  • Tak je moc...tady se dava trailer a na youtube je uz speedrun za 35min, takze clovek uz muze videt celou hru...
    • speedrun na hru, která je ještě v plenkách? si asi pleteš s předchozím dílem
      • Blue.Shark
        Zcela určitě. Dále je také geniální brát jako směrodatné hodnocení speedrun hry, kde je hlavní složkou hratelnosti strach a schovávání se před nepřáteli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit