Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten recenzant je trochu mimo. Očividně to nehrál na hard obtížnost. Při ní člověk musí používat stealth a používat chytře plasmidy a zabíjet ze zálohy, kdy jsou nepřátelé znatelně méně odolní. Pokud vás nepřátelé vidí, tak i na ty nejslabší potřebujete tak 2 výstřely z brokovnice a nejméně 6 z revolveru a to počítám headshoty! Zato Elizabeth umře při zásazích skoro okamžitě. Neznamená to, že se celou dobu plížíte ala splinter cell. Stále můžete hrát velmi agresivně, ale zároveň opatrně a s plánováním ohledně použití plasmidů. Přesně to jsem v té "zběsilé řeži" Infinite nedělal, protože jsem vůbec nemusel a hrou jsem se prostřílel jako Doomem. Holt na některých serverech recenzanti recenzují hry, aniž by je hráli pořádně!
    • Co považujete za "pořádné hraní"? Více, než cokoliv jiného, mi poslední dobou připadá k smíchu ono tesknění "po starých dobrých časech", nikdy neexistujícím "hardcore hraní" v mainstreamu, a to, že je jako jediný přijatelný způsob, jak dohrát hru, považována pouze hra na nejtěžší obtížnost, nejlépe se základní zbraní a pokud možno se zavázanýma očima, připínáčky nalepenými na klávesách WSAD a skřipcích na varlatech. Ježíš Kristus hraje zásadně s God Mode.
      Snad i výrobci konzolí konečně zareagují na vzrůstající hlad po HC hraní a vydají ovládací zařízení s označením "Hardcore player's choice". Při jakémkoliv zásahu vaší postavy, budete obdařeni elektrošokem, aby se zážitek ze hry umocnil.

      EDIT: Několik HC hráčů na procházce: http://goo.gl/IwjCFS
      • Lawliet
        Ty mě vždycky pobavíš a poučíš zároveň. *1* Ale jsi kacíř a budeš upálen. Jediný pravý bůh je Božský Císař.
    • kubi-wan
      Myslim, že v nějakym fight clubu pánové řikali, že hry hrajou na MEDIUM, protože by to měla bejt ta optimální obtížnost, kterou hraje největší procento lidí, a která by měla bejt správně vybalancovaná (že kolikrát neni, to je jiná věc)... Takže výtky typu "očividně to nerál na hard" mi přijdou trochu z cesty.
      Ale neber to jako pruzení, spíš jen takový popíchnutí *3*
  • Nejlepší Infinite, jelikož je možné se vyhnout naprosto tragickým bojům
    • Vyhnout se soubojům byla v tomto DLC naprosto plnohodnotná a zamýšlená strategie. A kromě toho, zkus pls nějak inteligentně popsat, proč byly souboje tragické. Nezařilo se ti?
      • blabla. byly tragické a celé uchopené bojů katastrofa. zavřou tě do místnosti, kde se několikrát po sobě respawnují nepřátelé z ničeho, navíc tě do další místnosti nepustí, než to všechno vykosíš, tady to tak šíleně bije do očí, jak je to špatně designované až hrůza, navíc plazmidy oproti jedničce jsou využity tak z 10%. Tam to bylo o plazmidech a o přemýšlení, tady je to jen tupé střílení.
        • Jakmile slyším "poti jedničce" tak je mi jasné, že mám čest s nějakým tupcem zaslepeným nostalogií. Kdyby vydali místo tohoto DLC znovu jedničku (pouze s jiným názvem) tak bys tady taky psal, že proti jedničce je to všechno na nic.
          • A to jsem ještě nenapsal něco o System Shocku, to by byla teprve kritika slavného Bioshocku *3*
  • 7icku povazujem za velmi striktnu uz len z hladiska ze prva epizoda voci druhej je ako ohen a voda *16* Tento prídavok tomu dava dostojny koniec a podotykam ze ano je to prídavok. Nieco tak kvalitne som dlho nehral a cely herny mechanizmus Bioshocku je genialny. O dalsej casti nepochybujem a revolucnejsia FPSka v sucastnosti neexistuje. *3*
  • GlaDOS
    Myslím, že za zmínku stojí, jak je druhý díl vševysvětlující. Zatímco v předchozím BaS, Infinite a prvním Bioshocku se Ken Levine projevoval jako mistr náznaků, tady prostě na hráče vše hází, aby co nejtěsněji svázal Rapture a Columbii. Trochu víc jsem to rozepsal ve své recenzi. Jen upozorňuji, že je trochu delší a na konci není číslo.
    • XXHUGOXX
      Zvláštne, že tam nemáš hodnotenie. Čo ako, ľubilo sa ti to viac ako jednotka ?
      • GlaDOS
        Jo. Bylo to o něco lepší, než první Burial.
  • Jack1947
    7/10? Proto mam radsi vetsinou (nic proti) recenze v Levelu, i obsahem... jsou mi tak nejak prijemnejsi na cteni. Neplati to po kazde. Ve vetsi mire pripadu vsak ano. Hlavneu Áčkových her. *3*
  • Hnisavec
    Nexápem to hodnotenie....normálne dostáva 7 hra, ktorá je v recenzii sprdnutá a je ozaj dosť priemerná ako trebárs Call of Duty. Po prečítaní recenzie mi nie je absolútne jasné, v čom je chyba? Bi dostal 10/10, ak toto pristupuje lepšie k príbehu, mení mechaniku hry, tak...
  • Sr_Lobo
    Nejsem si tak uplne jisty, ze se tahle hra da hrat stylem "zbesila rez" i slabsi nepratele potrebuji dve rany brokovnici. Leda hrat to na Easy...
  • XXHUGOXX
    Bioshock infinite burial at sea ep 2 je omnoho lepšia než prvá epizódá. Tak prečo rovnaké hodnotenie ? Sori ale táto hra si zaslúži omnoho viac než sedem. Sedmička išla aj call of duth ghosts ! A v recenzii nebol ani jediný zápor. A hlavne že vyššie hodnotenia dávate hrám, ktoré si to vôbec nezslúžia. Toto je jedna z mála výborných hier a skutočne silných zážitkov, ktoré si zaslúžia omnoho viac ! Bere vás už niekdo vážne ? Bioshock infinite burial at sea ep2 - 70% ??? Metro last light - 70% ??? Tomb Raider- 70% ??? Call of Duty Ghosts - 70% ??? Castlevania Lord of Shadow 2 - 50%??? Sterseed pilgrim - 100% ??? Pre koho tie recenzie píšete, veď to je komédia. *7*
    • jonatan.hanzlik
      Kromě výkřiků typu "bullshit" jsem se nedozvěděl, proč si myslíš, že je druhá epizoda o tolik lepší, takže to trochu degraduje tvoji kritiku Games.cz. Druhá epizoda skončila tak jak měla a sesumírovala, pospojovala celý svět. Nic víc. Žádný velký zvrat. Proto si možná nezaslouží víc. Je to dobře odvedená řemeslná práce, kterou už jsme ale viděli. Jistě, je vyleštěnější a celkově dobře podaná, ale není to už nic nového. Mě konec trochu zklamal, protože jsem čekal nějaký zvrat, který nepřišel...taky bych nedal víc než 7, protože akce v této hře je nic moc a příběh dopadl, jak jsem napsal výše (IMHO). Musíš si uvědomit, že tahle hra je v hodnocení porovnávána především se svými předchůdci, takže když nevystoupí z jejich stínu (což IMHO neudělala), nezaslouží si větší hodnocení.
    • Tiscali neumí hodnotit hry, tak dává často bezpečné hodnocení 70%.
  • Veskoslav
    Ty jo:) Docela rozdílné recenze oproti Levelu. Ale je to fajn, člověk pak vidí pohled více lidí.
  • Já mám střelbu rád a dost mi vadilo, že když protivníka střelíte do hlavy během boje, tak mu ubere méně, než když ho střelíte a neví o vás.

    Také předem jasný konec. Hlavně por lidi kteří si pamatují předchozí hry.
    • Nejdříve mě to trochu vyvádělo z míry, protože z realistického hlediska to nedává moc smysl. Ale z hlediska hratelnosti a toho, co se snažili s ní provézt to smysl dává. Snažili se totiž přimět hráče zabíjet zezadu a potichu. Minimálně na hard obtížnost tahle "drobnost" udělala docela velký rozdíl a vážně jsem díky tomu hrál plíživě. A za to, jsem jim vděčný, protože kdyby to šlo, většina hráčů by se hrou prostřílela jako v Infinite a pak by si stěžovali, že Elizabeth nemá být přece žádný terminátor.

      Takže ty jsi dopředu věděl, co bude mít Elizabeth za úkol udělat a jak to s ní dopadne? Nope, nevěděl. Konec nebyl zrovna šokující, ale rozhodně nebyl předem jasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit