Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tě nechytla jednička, tak je naprosto zbytečné něco ti vysvětlovat.
  • tywe orignalku F3 hod do ohne rovnou
  • Post scriptum znamena po napsanem a ne za podpisem.
  • Post scriptum! Spravne! A co to znamena? Za podpisem, zbytek si laskavy ctenar doplni sam. Nejsem zadny grammar nazi, ale kdyz uz nekomu spilam za gramatiku, dam si sakra pozor na svuj vlastni prispevek.

    Mimochodem, abysme nebyli uplne mimo, video je fakt paradni *3*
  • Děcka, vy nemůžete být normální...
  • Nadpis článku hodný génia...
  • Nechce si tu někdo švihnout roli PR bioshocku a vyslvětlit mi co je na něm tak dobrýho a zajímavýho abych se o něj začal zajímat? Jedničku jsem hrál asi tak tři hodiny a to jenom proto abych to zkusil pochopit. Nikdy mě to nějak nechytlo. Prostředí zajímavý, ale hratelnost mi přišla taková nudná. U zbraní jsem měl pocit jak kdybych střílel tenisákama a design levelů mi přišel takovej nudně koridorovej. Wo co go v týhle špinavý game?:)
  • Skutečně plodná diskuse k tématu přátelé, můžete být na sebe opravdu hrdí :)
  • Pokud jde o post scriptum, tak jako zkratka je napsáno správně. Pokud jde o dvojtečku: Ta se užívá především tam, kde chceme upřesnit význam předchozí řeči;)
  • Děkuju. A myslím to vážně.
  • MinisterOfSillyWalks
    same old same old
  • Kazdy, kdo neumi pouzit P.S. poukazuje na to, ze mu je jedno, zda-li je gramotny. ;)
  • BLADIA-AMNESIA
    *když tak.

    Kdyžtak neni zname slovo - neni v Pravidlech.

    P.s.: Podobne.
  • PatrikDee
    ,...tak toto je hra za ktorú by som dal aj moju originálku Fallout 3 do ohňa :) Jasná istota. SOm zvedavý, či prekonajú Bioshock, aj keď to asi nie, ale ak by predsa, tak to bude strašný kick ass,...:)
  • Umaroth
    No tak uWitchera2 to je asi tím, že tahle prémiovka byla standart, takže mohla byt levnejsi na vyrobu a byla na PC a byl to hlavně CDProjekt, který je jen jeden, takze srovnavat to s 99,9% dalšími studii a vydavateli dost dobře nejde. Pokud mluvíš o PC verzi tak tu koupíš včetně poštovného za 41 liber (http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/bioshock-infinite-premium-edition-free-bioshock-1-pre-order-incentive/10646148.html) a to i s prvním dílem zdarma, což je hodně pěkná cena (cca 50eur)
  • *mi evokuje
    Žádné ve mě (kdyžtak ve mně).

    P.S.:Každý, kdo mi dá mínus, si neumí přiznat, že by mohl někdy udělat chybu či poukazuje na to, že je mu jedno, zda-li je gramotný.
  • Už se téhle hry nemohu dočkat.Ani v nejmenším by mě nenapadlo že by mi ta hra mohla nějak zásadně zklamat. *14*
  • misho8723
    Asi tak.. síce taký Zaklínač 2 Prémiová edícia ma vyšla na 25 alebo 30 Eur a za túto BioShock edíciu zaplatím 70, pričom bonusov to má menej ako tá edícia od Zaklínača 2, ale tak čo už.. keď podľa všetkého Metro nové nejde vyjsť v marci, ale neskoršie, tak si aspoň tú drahšiu edíciu BioShocka môžem dovoliť :)
  • Umaroth
    Přesně tak, o songbirda nějak extra nestojím a už vůbec o něj nestojím za 1800kč !!!
    Prémiovka za 1500 to je takova rozumna edice za rozumnej peniz v porovnani s tim ze standart je o 300-400 levnejsi....
  • misho8723
    No, prémiová edícia to istí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit