Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Song do tohodle traileru napsala Courtnee Draper, která zároveň namluvila postavu Elizabeth ve hře. Zjistit tohle mi trvalo asi minutu, staci si vyhledat "Bioshock Will The Circle Be Unbroken"
    • sorry nenapsala ale nazpívala
  • MickeyMutant
    Martin je sofistikovaný český vyhledávací program, do kterého je možné napsat třeba "You can picture happy gatherings" a on za necelých patnáct minut najde na internetu spoustu stránek se zmíněnou větou.
  • Lawliet
    kdo je martin ?
  • DarkHawk
    Vypadá to výborně. Levine a jeho tým vytváří mistrovské dílo.
    • On taky Bioshock nebyl zrovna nejkratší hra. *3*
    • Bioshock me nudil asi tak od prvni ctvrtiny hry ale napodruhy jsem to uz prekousnul a dohral ho coz teda o dvojce rict nemuzu.
    • Nechci nic říkat, ale tohle je trojka :D
      • Jo, vlastně. Dvojku jsem dohrál také, ale ta mě bavila ještě méně. Ale na trojku jsem zvědav *1*
  • Odkaz na song ?
  • Trapný. Podívejte, naše hra je plná zabíjení, ale v traileru necháme hrát citlivou písničku. Jak hlubokomyslné....
    • MickeyMutant
      To je otázka vkusu, jestli se k tomu podobná písnička hodí svou náladou. Fakt je, že ke hře perfektně pasuje textem.
    • To co jsi napsal je taky trapný.
    • Trapnej jsi leda ty, kdyz pod kazdej clanek pises, jak hra bude stat za houby. Holt, lidi co nic neumi a nedokazou vzdycky nejvic rvou. Aspon, ze se prozradi sami.
      • V takovem pripade se to na forech asi hemzi samymi kvalitnimi hernimi vyvojari vcetne tebe ne?
        Tenhle trapny a porad papouskovany argument o nutnosti zvladat danou dovednost,nez muzu kritizovat,je vazne usmevny.
        • Ty jsi me ale asi nepochopil. Samozrejme ze pro to, abys mohl kritizovat, nemusis danou dovednost ovladat. Pokud ale nekdo napise ke 3 hram 30 minut po tom, co z nich videl prvni trailer jak jsou na houby, je to jen krikloun a troll, ne kritik.
  • hodte sem link na tu hudbu
    • nazov skladby je "Will The Circle Be Unbroken"
      a uz staci len najst vhodneho interpreta
  • Věřím, že Ken Levine nezklame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit