Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Zdá se mi, že tady Bioshock hejtujou samý odborníci. To je jak jít do kina na film a hodnotit ho jen podle děje. Ale filmy nejsou jen o ději. Musí se brát v potaz kamera, střih, hudba, herecký výkony, atmosféra atp. Všechno dohromady pak dává výslednej film. U her je to nezřídka stejně. A zrovna Bioshock Infinite, ač je na něm (oproti původnímu dílu) vidět už jakási "zmainstreamovatěnost", je svýma kvalitama (jakožto jednotlivýma aspektama - děj, hratelnost, silnej výtvarnej ráz... to všechno dohromady) pořád o řády výš, než vetšina dnešní AAA produkce.
    • Malleth
      Ale stejně jako u filmu je důležitej hlavně celek a ten v BI moc nefunguje.
      • kubi-wan
        To je samozřejmě subjektivní. V tvých očích nefunguje, v mých jo, protože jsem dostal to, co jsem čekal - předevšim audiovizuální zážitek.
  • ezechiel25-17
    Ať to bude, co to bude, snad to nedopadne jak polské lentilky.
  • zadny z predeslych *shocku jsem neodinstaloval dobrovolne.
    infinite sel z disku asi po deseti/patnacti hodinach cistyho hrani. na ty hre je spatne skoro vsechno :)
    jo a nesnasim otravny spratko-partaky kterych se nemuzu zbavit.

    vubec se nedivim ze irrational rozpustil
    • XXHUGOXX
      Veď tá hra bola úplne vychvalovaná, takže kvôli tomu to nieje. A nechápem čo na to bioshock infinite zrazu tak nadávate. Keď tá hra vyšla tak ste hovorili, že aká je úžasná, že to je hra roku a teraz zrazu hovoríte aká je strašná a ešte za to dostávate aj plusky. Divné.
      • Kdo to hovořil ? Já tedy ne...
        • smajdal
          Nikdo se o tobě nebavil, zalez švábe
          • A kdo se ptal tebe usmkanče ? Nikdo se tady s tebou nebaví tak se nevtírej..
  • Mně se Infinite líbil nejvíc ze všech her, co jsem v roce 2013 hrál. Možná to herně byla normální střílečka, ale výtvarně, hudebně, myšlenkově a příběhově je to hra, která v posledních letech moc nemá konkurenci. Z většiny "epických" a "nejosobnějších" her typu Mass Effect mi neutkví pomalu ani jedna scéna. Z Infinitu si jich pamatuju snad tucet - a jsou tam pro mě dramaticky nejsilnější scény za posledních hodně let.

    Good night, Irene, Good night, Irene - I'll see you in my dream...
  • smajdal
    Celkem koukám, že se na Games vylíhla anti-bioshock squadra a to hned po vydání nad tím tady slintala většina. Mě ta hra bavila jako nic předtím a na tom se nic nezmění ať už teď nad ní jakkoli kdokoli prská nebo shazuje. Fuck off! :)
    • Někomu se holt hra líbila a někomu ne, každej má právo na svůj názor. Jenom haters must hate, když je to zrovna v módě.
    • Nikdo nic neshazuje, je to náš názor a není nás málo ta hra je prostě úplně blbá.. *7* Tak se z toho nepo*er, že má někdo jinej názor než ty..
      • smajdal
        To je jako říct, "hele p*čo zmrdaná, vůbec ti nenadávám"...takže vystrč hlavu z řitního otvoru a uvědom si, že se to tu dostalo do ubohého circle jerku. Je mi fuk jak moc se to někomu nelíbí, ale kadence urážek na ty, kterým se to líbí a míra vulgarity přesahují dobré mravy.
        • Ano, tvá poslední slova v prvním příspěvku dokazuje jaký jseš k*kot..
  • Divim se, ze to pro vitu jeste nekdo ocekava. Uz jen proto, ze je to typicky konzumni titul pro masoveho hrace, to proste neni cilovka vity. Vsadim se, ze nikdo kdo tu tvrdi, ze se mu BI libil, nema vitu. Vita je pro lidi, kteri to mysli s hranim trochu vic vazne a pro ktere hratelnost neni prazdne slovo.
    • A v čem že to je Vita více pro lidi, kteří to s hraním myslí trochu více vážně než jiné platformy?
    • rofl
  • já si nemůžu pomoct, ale už jen kvůli Elizabeth se mi Infinite líbil hrozně moc. a i kvůli tomu bych mu dokázal zcela odpustit mnohem víc chyb
    • Najdi si holku.
  • Já hral všechny tři díly poprvé v řadě za sebou, jak vyšel infinite a infinite byl určitě nejslabší, co se herních mechanizmů týče. Příběh byl asi druhý v pořadí. První a druhý díl jsem dohrál teď podruhé a k infinite se dokopávám.
  • schumicrast
    Ať si kdo chce co chce říká, u Infinite jsem si připomněl že i střílečky můžou být zatraceně zábavné.
    • Jack1947
      Tak nevim no, radsi INFINITE nez ten B2 datadisc... trochu. ke konci mirne natahovane ale tak uz to tak dneska byva.
    • a ja si pripomnel ze muzou bejt prehypovane a nudne a taky ze se par napadu muze strcit do prvních deseti minut a pak se na to vyflaknout.
      • GlaDOS
        To jsi právě vystihl problém velké množiny her. Infinite alespoň exceloval prostředím a příběhem.
        • Opravdu mě zajímá, co vás na tom příběhu tak bralo. Mě nic. Nepřišel my něják famozní, ba spíš průměrný. Prostředí bylo hezké, ale mohlo se víc využít.
          • Malleth
            Nemyslim že "průměrný" je úplně vhodný slovo. Naopak byl dost neobvyklej, a celkem odvážnej. Měl ale pár docela velkých problémů, díky kterým nefungoval úplně jak by měl.

            V zásadě největší problém je že to koncipovali jako WTF story, kde většinu hry nevíš o co jde a na konci ti to vysvětlej a vybouchne ti z toho mozek. U filmů to funguje většinou dobře, protože za 90 minut je po všem. U hry, která trvá třeba víc jak 8 hodin ale potřebuješ další motivaci abys dál pokračoval. Ta je v BI podle mě slabá a přestřelky, který se postupně měněj v čím dál větší opruz tomu moc nepomohli.
          • XXHUGOXX
            Priemerný príbeh ? Veď bol geniálny !! Asi si ho moc nepochopil.
    • No "combat" slozka hry nebyla az tak uzasna a v prvnim Bioshocku byla zpracovana lepe imho. Ale jinak ta hra me taky hodne bavila, uzasny art design prostredi, poutava zapletka atd.
      Nevim co proti te hre plno lidi ma.
      • Malleth
        Až na to, že zápletka začnej bejt poutavá asi hodinu před koncem.
    • misho8723
      To ja som si skôr pripomenul u Metra LL
    • Ronox
      A hlavně nemusí mít úplně tupej příběh. Mě taky hodně bavil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit