Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    To je samozřejmě subjektivní. V tvých očích nefunguje, v mých jo, protože jsem dostal to, co jsem čekal - předevšim audiovizuální zážitek.
  • Malleth
    Ale stejně jako u filmu je důležitej hlavně celek a ten v BI moc nefunguje.
  • kubi-wan
    Zdá se mi, že tady Bioshock hejtujou samý odborníci. To je jak jít do kina na film a hodnotit ho jen podle děje. Ale filmy nejsou jen o ději. Musí se brát v potaz kamera, střih, hudba, herecký výkony, atmosféra atp. Všechno dohromady pak dává výslednej film. U her je to nezřídka stejně. A zrovna Bioshock Infinite, ač je na něm (oproti původnímu dílu) vidět už jakási "zmainstreamovatěnost", je svýma kvalitama (jakožto jednotlivýma aspektama - děj, hratelnost, silnej výtvarnej ráz... to všechno dohromady) pořád o řády výš, než vetšina dnešní AAA produkce.
  • Někomu se holt hra líbila a někomu ne, každej má právo na svůj názor. Jenom haters must hate, když je to zrovna v módě.
  • A kdo se ptal tebe usmkanče ? Nikdo se tady s tebou nebaví tak se nevtírej..
  • Ano, tvá poslední slova v prvním příspěvku dokazuje jaký jseš k*kot..
  • smajdal
    Nikdo se o tobě nebavil, zalez švábe
  • smajdal
    To je jako říct, "hele p*čo zmrdaná, vůbec ti nenadávám"...takže vystrč hlavu z řitního otvoru a uvědom si, že se to tu dostalo do ubohého circle jerku. Je mi fuk jak moc se to někomu nelíbí, ale kadence urážek na ty, kterým se to líbí a míra vulgarity přesahují dobré mravy.
  • Najdi si holku.
  • Nikdo nic neshazuje, je to náš názor a není nás málo ta hra je prostě úplně blbá.. *7* Tak se z toho nepo*er, že má někdo jinej názor než ty..
  • Kdo to hovořil ? Já tedy ne...
  • Malleth
    Nemyslim že "průměrný" je úplně vhodný slovo. Naopak byl dost neobvyklej, a celkem odvážnej. Měl ale pár docela velkých problémů, díky kterým nefungoval úplně jak by měl.

    V zásadě největší problém je že to koncipovali jako WTF story, kde většinu hry nevíš o co jde a na konci ti to vysvětlej a vybouchne ti z toho mozek. U filmů to funguje většinou dobře, protože za 90 minut je po všem. U hry, která trvá třeba víc jak 8 hodin ale potřebuješ další motivaci abys dál pokračoval. Ta je v BI podle mě slabá a přestřelky, který se postupně měněj v čím dál větší opruz tomu moc nepomohli.
  • XXHUGOXX
    Veď tá hra bola úplne vychvalovaná, takže kvôli tomu to nieje. A nechápem čo na to bioshock infinite zrazu tak nadávate. Keď tá hra vyšla tak ste hovorili, že aká je úžasná, že to je hra roku a teraz zrazu hovoríte aká je strašná a ešte za to dostávate aj plusky. Divné.
  • ezechiel25-17
    Ať to bude, co to bude, snad to nedopadne jak polské lentilky.
  • zadny z predeslych *shocku jsem neodinstaloval dobrovolne.
    infinite sel z disku asi po deseti/patnacti hodinach cistyho hrani. na ty hre je spatne skoro vsechno :)
    jo a nesnasim otravny spratko-partaky kterych se nemuzu zbavit.

    vubec se nedivim ze irrational rozpustil
  • XXHUGOXX
    Priemerný príbeh ? Veď bol geniálny !! Asi si ho moc nepochopil.
  • A v čem že to je Vita více pro lidi, kteří to s hraním myslí trochu více vážně než jiné platformy?
  • Mně se Infinite líbil nejvíc ze všech her, co jsem v roce 2013 hrál. Možná to herně byla normální střílečka, ale výtvarně, hudebně, myšlenkově a příběhově je to hra, která v posledních letech moc nemá konkurenci. Z většiny "epických" a "nejosobnějších" her typu Mass Effect mi neutkví pomalu ani jedna scéna. Z Infinitu si jich pamatuju snad tucet - a jsou tam pro mě dramaticky nejsilnější scény za posledních hodně let.

    Good night, Irene, Good night, Irene - I'll see you in my dream...
  • smajdal
    Celkem koukám, že se na Games vylíhla anti-bioshock squadra a to hned po vydání nad tím tady slintala většina. Mě ta hra bavila jako nic předtím a na tom se nic nezmění ať už teď nad ní jakkoli kdokoli prská nebo shazuje. Fuck off! :)
  • rofl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit