Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jamesi, máš pravdu, měl jsem si taky něco zjistit napřed. Ale snad u každého načítání Operation v tabulce je černoch, a to mi vadí. Stejně jako např. Německy odstřelovač je černoch, i když Němci měli ve službách černochy pouze v německých koloniích v Africe.
  • Nemali byt tie mapy 4?
  • Morraw
    BF1 jsem koupil kompletní teprve nedávno ve slevě a rozhodně super oddechová hra. Operations je skvělý a to jsem ještě nehrál všechny mapy.

    Na Turning Tides jsem se těšil kvůli mapám, ale zatím to nevypadá na velkou výhru. Vylodění je fajn, ale čekal jsem ty bitvy na moři. Zatím jsem další mody nezkoušel, tak možná jsou upravené mapy tam.
    • přibudou další dvě mapy, jedna je přístavní Zeebrugge
  • Máš rád Turky? Máš rád ty pohanský psy, viď že nemáš?
  • Nehraji prilis casto, a proto mam zatim pouze puvodni jednicku bez Premium. Pokud bych ale hral casteji, rozhodne bych zakoupil. Po silenostech pri vydani ctyrky si autori dali zalezet a hra je az na drobne vyjimky prakticky bez chyb.
  • TheGGG
    super, zase budu moci v chatu trollovat turky, že mě nebaví hrát za ISIS... *1* *1*
    • Jé, hahaha , to byl velmi povedený vtípek, až mám mokro v textilu.
    • Hehe neasi, GGG ty jsi presne cilovka techle tupych novodobych EA blbostrilecek. Battlefront 2 uz mas?
      • Jack1947
        Nemá nevyzbily penouze *7*
    • jamar28
      To mě nikdy nenapadlo, že bych se vrátil k BF? *15*
    • dej jim pořádně i za mě!
    • nebo za Kurdy *1*
  • Na obrázku je britský voják černý a turecký voják bílý. OK
    • JamesFaith
      No, třeba může jít o člena Maorského sboru z Nového Zélandu, který byl nasazen jen v jediné bitvě u Galipoli, kde byl tak zdecimován, že z něj zůstalo pouhých 60 vojáků, které pak rozdělili mezi další novozélandské oddíly a poslali do západní Evropy.

      A že je turek bílý? Vždyť i nejslavnější Turek u nás Semir Gerchan z Kobry 11 je světlejší než on. Mezi Turky, zvlášť ve východní části, běžně najdeš i blonďáky, protože jsou geneticky hodně promíchaní s jižními Slovany. To jen v netureckých filmech pořád ukazují ty tmavé z východní části s velkými kníry, aby každý poznal, že jsou to Turci,.
      • Jack1947
        I když jsou blíže rovníku neznamená že musí být černý hehe to je naprostá pravda stejně jako cikáni nejsou žlutí...
    • Za Britanii v prvni svetove bojovali cerni a muslimove, takze tam problem snad neni....
      • A myslis ze je vyzobrazuji jako cerne protoze jich byla vetsina a cernoch je reprezentace britske armady nebo proto ze jsou pokakani aby je nahodou pozemni velryby a neckbeardi nesezrali ze nejsou spravne 2017 rasove korektni?
        • Jack1947
          Amíci by to neunesly kdyby tam nebyl aspon 1černoch v každé spojenecké armádě *2*
  • CRYPT
    V rychlosti jsem zkousel, operations to je naproste kekel a rush co jsem hral tak no, rekneme ze taky zadna slava. Jako nevypada to prostredi spatne, ale proste nema to takovy naboj jako default mapy a jeste to francouzke DLC. Rusko a ted toto, no fakt zadna slava
    • Tohle jeste nemam ale rusko? Tvle nejlepsi mapy. Hlavne miluji Galicii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit