Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel jsem to na U+ a za začátku paráda, ale pak od cca 5 levelu to bylo horší a horší až jsem to někde okolo 7-9 odinstaloval. Ai protivníků docela dobrá, ale těch ran co je po čase potřeba vypálit než sundáte šílence s asi neprůstřelnou baseballovou maskou a klackem je šílenost a když pak každá mise končila oplechovaným kulometčíkem, tak to rychle ztratilo na atraktivnosti. Do TC univerza se to vůbec nehodí. Nakonec jsem skončil s kulometem, protože to bylo zhruba jediné, co mělo dost velký zásobník, abych na jeden sundal víc jak jednoho protivníka.

  • TheGGG

    zíííííííííííííííííííííííííííííííííííív ubisoft musí mít nějaký generátor her, který jim to automaticky produkuje...

    • To je mozne, presto nevim, ze by existoval nejaky lepsi looter-shooter. Ja se tesim.

      • TheGGG

        looter shooter je zvrácený žánr, ještě větší konina jak moba a battle royaly... skutečně šílený úpadek řady kvalitních studií co se vrhly na tvorbu těchto paskvilů určených jen pro dojení hráčů....

      • Maxianimal

        Žádný není. Borderlands 3 byo zklamání, Warframe je šílená ošklivá nuda, Destiny 2 vtípek k pousmání. Division 2 není dokonalá hra, naopak. Ale je to to asi nejlepší kus za poslední dobu v tomto žánru.

        • Lukass

          Hlavne to prostredi hry je uchazejici,  treba prestrelku v planetariu si pamatuju do ted. 


          • Maxianimal

            Souhlas, některý lokace jsou boží.  Já mám nejraději muzeum, kde jsem byl co chvíli v jiném časovém úseku. A pak v DLC ZOO.

    • foreach(franchise)

          while(franchise.IsProfitable())

              Milk(franchise.CurrGame());

          franchise.ProduceSequel();

          sequel.CombineWithBestMilker();

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit