Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V čem to byl rekord? Asi záleží koho se zeptáš, pro mě osobně (Northern Coalition. - bránící strana) to bylo nejhůř strávených 6 hodin od roku 2008 co jsem začal hrát EVE, taky nejhorší Ti-Di co jsem zatím zažil, jediná bitva během které jsem se stačil vysprchovat, nasnídat, mrknout na dva díly Star Trek a udělat snídani pro synovce, když jsem se vrátil zpět k monitoru, vypadal přesně stejně jako když jsem odcházel, stejný interaktivní screensaver. Rekordem pro mě ale je to, jakou publicitu si tenhle "průser" CCP vysloužil a jak si všichni myslí jak jsou tyhle bitvy cool.
  • Stihnul díky té časové diletaci vůbec někdo vystřelit za těch 7h? Tohle jsou fakt super rekordy, ale v bitvě bych teda fakt být nechtěl. Sice se tam může připojit hromada lidí, ale k čemu to je, když se pak čas prakticky zastaví až je to prakticky nehratelné a jen se čeká, než server všechno přechroupe.
  • A že byste napsali nějaký detaily k tomu rekordu? Jako třeba proč je to rekord?
    • Neumíš číst? "Historie, která však v herních análech bude nějakou dobu figurovat coby milník onlinového hraní v počtu připojených hráčů současně. Celkem se totiž bitvy zůčastnilo na úctyhodných 6142 pilotů..."
      • Popravdě moc nechápu ten rekord. Jakmile je tam tolik lidí najednou, tak se z toho stane pouze ICQ s vesmírným spořičem obrazovky a skoro nic se tam pak nedá dělat. Posledně jen vyslání letky z carrierů trvalo cca 3h a měli v plánu několik vln, ale to už server nedal. To bych spíš jako rekord bral třeba travian hry, tam těch pár tisíc hráčů najednou skutečně real-time funguje.
    • SixThe9th
      Tak proc to byl rekord, je tam popsano docela jednoznacne. Co dal bys rad vedel?
      • Správně. Stačí umět číst a chvilku hledat. Zde. rekord - "Díky enormní časové dilataci a maximálnímu přetížení jediného ústředního serveru na kterém hra běží, šlo spíše o maraton trpělivosti a zkoušku pevných nervů všech zúčastněných."
    • :D
  • Coffin.Corner
    S potěšením vždycky hltám Vertigovy čtivé reportáže z EVE Online, ale z téhle jsem jakýsi neukojený... *3*
  • Blue.Shark
    Články od Marse Vertiga čtu s chutí; a když jsou o EVE Online, platí to dvojnásob. Jen tak dál.
  • Kua mít tak jeden život navíc, zase bych se to EVE vrátil. Postava se 45M XP leží a odpočívá.
  • se zapsala do Guinessovy knihy rekordů.... jako nejnudnější podívaná ze všech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit