Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • netUSblb

    Teď z Epicu zdarma. Ještě že tak, film byla totální p*tchovina a tenhle tunel mě po půl hodině přestal bavit.

  • Tak nevím. Greedfall 5/10 a tenhle rozbitý simulátor venčení psa 8/10. Číselné hodnocení je jedna věc, ale i dle textu je to za mě divný. Přestávám místní recenze chápat.☹

    • Je vidět, že jsi to nehrál. K simulátoru venčení psa to má hodně daleko a rozbité to také není.

  • Nevie prosím náhodou niekto či sa nechystá na PS? PC mi to snáď ešte utiahne, ale predsa len to je niečo, čo si chcem zahrať na projektore a domácom kine :)

  • Jack1947

    Divím se vysoké hodnocení ale asi z důvodu že moc podobných her není jinak je to ve zkratce nuda a walking simulator bez mapy a člověk bloudí...

    Navíc hlavně ke konci ty flashbacky z války to docela kazili, zabugované až běda optimilizace taky špatná, plus je pes ale to je dost málo jinak je to bloudění ve tmě, je tam více konců Já se stal tím vrahem, takže špatný konec 

    Za mě 5/10 tohle se nepovedlo jako horor už vůbec ne.

    • Já měl taky špatný konec a stal jsem se vrahem, to asi většina lidí při první sehrávce (další ale osobně neplánuji), dobrý konec je ten, že hrdina umře :-)

      • Jack1947

        To je teda pěkná volovina ale hrát to kvůli konci nebudu kdyby to mělo na konci hray na výběr podobně jako Sinking city ...

  • Odulin

    Jsem v kapitole 5 a mile překvapilo!

  • CRYPT

    Hra prijemne prekvapila a pokud clovek hraje v naproste tme se sluchatky, tak zazitek je fakt paradni. Co hodne hru ale srazi, graficky to neni zadny zazrak, misty je ta hra opravdu neprehledna, ale hlavne ta narocnost... Kazdopadne pro milovniky horrorovych her nezbyva nez doporucit

    • Myslíš hardwarová náročnost? Nezdá se mi, že by nějak vybočovala z normálu...

      • D3sert

        Nevím jestli ze začátku nebyla dost špatná optimalizace, hodně lidí si na to stěžovalo.

  • Musím souhlasit, vzhledem k slabému ohlasu hráčů se jedá o překvapivě kvalitní horor na cca 4-5 hodin. Hrál jsem aktualizovanou verzi z PC game pass a nenarazil jsem na žádný problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit