Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    Plošinková část hry je  chytlavější jak jednička, jenže balanc bossů je na pytel.

    Na začátku jsou bossy tak akorát, OK, pak přichází kupodivu na řadu několik dětsky snadných bossů, který je umění neporazit na první pokus. V 85% hry pak přijde docela hardcore boss ale ok, jenže pak přijde finální boss což je už stupeň jen pro Dark Souls fandy, obtížností několikanásobně všechno ostatní ve hře. WTF? 


    Výsledkem je pár dní hraní úplně k ničemu, tohle nedám ani ve snu.

  • Inquisitor

    To je ten typ hry, která mě baví hrát. Svět, mechaniky, pěkná stylizace. Ale jsem prostě levej jako turecká šavle a ty nervy:D

    • Já to samé. Ale když pak to těch 20 pokusech toho bosse zabiješ....to je pocit :D  

      • Inquisitor

        Někdo rád trpí no:D

  • Jedničku jsem hrál, líbila se velmi, akorát mě právě štvalo, že jakýkoli pád znamenal smrt, což normálně v metroidvaniích není. Tak sláva, že to změnili. Ale jinak grafika, námět, bossové atd. naprostá pecka. Těším se.

    • uaxpk

      Když v průběhu hry získáš Linen of Golden Thread, tak už při pádu nezemřeš. Autoři to asi tak zamýšleli. 

      • To je možné, že neumřeš čistě při pádu z výšky, už je to nějaký pátek, ale pořád podle mě umřeš, když spadneš na nějaké trny nebo do pasti atd. V jiných metroidvaniích (Hollow Knight, Ori, Grime) akorát přijdeš o kus HP, v Blasphemous 1 je to okamžitá smrt.

        • Carnage666

          Tak ve dvojce už to okamžitá smrt není. Dokonce je za to achievement.

        • uaxpk

          Tak to je je jasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit