Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Jj, na Leopolda jsem si taky vzpomněl. Ale ten byl myslím o dost menší :)
  • wenceslaus
    Je i v 0:35 (záběr před) jak postupuje jede od kamery... zvláštní :-/
  • tohle rešis taky u dawn of war nebo starcraftu?
  • Paráda, jasná koupě (teda doufám, f2p nemusim). Ale jedno mě zarazilo, ve videu je v čase 0:38 zaparkovany tank T-10 (pro WoT pseudohistoriky IS-8), který je z roku 53. Blitzkrieg měl vždycky slušnou sbírku vozidel, které byly přinejmenším vyvinuty (když už ne vyráběny) za druhé sv. války, tak doufám že se tam nebudou prohánět E-100, které budou bombardovat F-86-tky. Ale na stránkách hry je asi největší výmysl Tiger P, který existoval aspoň v prototypu, tak snad se bojím zbytečně.
  • Jack1947
    No ještě že tak, F2P strategie tu už byly a nestálo za moc tééda. (AOE,beta C&C).
  • XXDarthVaderXX
    F2P patří na mobily a tablety. Na PC a konzole ať to nikdo netahá, probůh...
  • sugyn
    Uz zase? Ja nebudu instalovat zadny mod do hry. Ta hra ma vyjit v takove podobe abych ji nemusel modifikovavat.
  • XXDarthVaderXX
    Leopold třeba taky ne?(viz Commandos 1) :-)
  • To je asi vec nazoru, ja tiez netvrdim,ze je dvojka taky boom, akym bol prvy diel CoH, ale stale povazujem oba dieli za hry, ktore mam rad, MP si v dvojke sem tam dam aj teraz a stale ma to celkom bavi ;)
  • Si nainstaluj Blitzkrieg mod(nebo Battle of the Bulge). Tam to budeš mít hezky natvrdo. Pěchota se k sobě nedostane ani na těch pět metrů natož na dva.
  • Zrovna CoH2 mě zklamalo natolik, že jsem si po betě tu hru ani nekoupil a to přitom od Relicu vlastním vše až na Space Marine(a CoH2). Free víkendy mě v tomto názoru jen přesvědčily. Ne že by to bylo špatné, jen to oproti obvyklé kvalitě jejich her zaostává.
  • Tak tohleto je rána odnikud. Mám doma oba Blitzkriegy se všemi datadisky a pamatuji jak jsem to hrál. Byla to moje oblíbená série a mám velkou radost, že tohleto má vyjít. Určitě to koupím pokud se to vyvede.
  • Mato1987
    Píšeš pravdu kamaráde, toto mi presne na company of heroes hrách tak veľmi vadilo :( preto mi tie hry nikdy neprilnuli k srdcu tak ako blitzkrieg či sudden strike.
  • zrejme mysli tohle http://cs.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%99%C3%AD%C5%BEsk%C3%A9_d%C4%9Blo, coz je ale zalezitost WWI, jinak Nemecko melo ve WW2 nekolik velkych del, dokonce se planovalo i takove monstrum http://en.wikipedia.org/wiki/V-3_cannon
  • optimalizacia nic moc, s tym suhlasim, ale to pozorujem u vacsiny nove vydanych hier.
  • ja som mal skor namysli nieco podobne, ako CoH2, aby ten pocit z bojov bol podobny, samozrejme bez roznych neduhov, ktorymi disponuje CoH ;)
    Ale aj tak su CoH a CoH2 dost kvalitne RTS, navyse v dlcckach pre dvojku dokazala byt aj pomerne dost hardcore, niekedy az prestrelene hardcore, respektive, nemozne hardcore! :D
    A tak nie kazdy vojak v 2 sv. bol ostrostrelec, ber to ako zaclenenie realizmu :D
  • sugyn
    Probuh jen to ne. Nechci aby z normalni RTS hry jako je Blitzkrieg se stala kravina kde se hazou kostky na pozadi a kde vojak se nedokaze trefit ze dvou metru jako je v CoH 1.5v.
  • wenceslaus
    CoH2 není úplně špatný, ale raději bych něco alespoň trochu (víc) historickýho a optimalizovanýho.
  • Oni pánové mocnáři celou první světovou válku soutěžili kdo udělí dělem větší diru do země nikoho, ale němci se toho drželi i ve válce následující :D
  • ak to bude podobne, ako CoH2, tak to rozhodne kupujem, dufam,ze sa era realtime strategii znovu vrati...tie starsie su fajn, ale vacinou to po technickej stranke uz nie je ono, pritom by sa dnes dali vytvorit tak nadherne vyzerajuce RTS!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit