Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srovnavas jabka hrušky. I mezi hrama se obcas najde nakej ten haj art. A v hudbě knihach a filmech vetsinou ta kvalita taky nebejvá besteller. Spis stalice.
  • Ničím se nechlubím. Všechno to byly příklady, který měli poukázat na rozdíl mezi OBSAHEM určité knížky/filmu a OBSAHEM dnešní áčkové počítačové hry.
  • sory to patří níž
  • dobrym vkusem se chlubí jen ten kdo ve svuj dobry vkus nevěří *3*
  • Však jsem taky hned napsal, ať to nebereš tak vážně. A ten smajlík to myslím dostatečně zdůraznil.
  • Prvni co jsi mi napsal a na co jsem reagoval: Spíš už je na čase, abys sis řek, že seš na hraní počítačovejch her starej a začal se věnovat smysluplnějším věcem

    Jestli tohle neni kazani a moralizovani, tak ja jsem Svaty otec.
  • Něco jsem přečetl, ale neříkám, že jsem dospělejší. Jen jaksi vnímám určité rozdíly mezi OBSAHEM počítačové hry a OBSAHEM nějaké knížky. Na rodzíl od tebe.
  • Proboha, co to plácáš?! Nejde o mě, ale o OBSAH knihy od Dostojevského, Nietzscheho a o OBSAH nějaká áčkové hry. A ten rozdíl tam prostě je, ať se ti to líbí nebo ne. Nikdo tady nemoralizuje ani nekáže.
  • No tak sis přečetl pár světoznamých autorů a jsi hned hrozně dospělý. Takové chytráky je opravdu zapotřebí...
  • Dead space *14* *14* hlavně ať z toho EA neudělá další Dragon fail 2.
  • Ja vim. Slo o to, ze sis precetl Dostojevskeho a Homera a poslechl Mozarta, mel si z toho radost, a chtel si, aby i ostatni meli takovou radost. Nejak jsi predpokladal, ze jini hraci pocitacovych her by asi neco takoveho necetli, nebo neposlouchali, tak si to zkusil...
    Naky kazani, moralizovani a nabadani k necemu bych prenechal jejdaskovi ;)
  • A to neříkám já, ale historie *7*
  • Však já neříkám, že by se jim to nelíbilo. V mém příspěvku šlo o něco jinýho...
  • Jsou to hry a jsou teprve na zacatku sveho vyvoje. A kdybys takovymu Dostojevskymu, nebo Mozartovi ukazal moderni hry, dal jim do ruky ovladac, tak by na to cumeli jak vyvorany mysi, a urcite by se jim to libilo. Minimalne Mozartovi rozhodne ;)
  • Však právě proto, že hry hraju, si můžu dovolit říct, že hrám oproti Homérovy, Dostojevskému, Wellsovi, Bergmanovi, Tarkovskému, Bachovi nebo Mozartovi přeci jen něco chybí, a proto je rozhodně nepovažuju za něco zásadního.
  • Nemyslim si, ze beru hry tak vazne. Ale vazne me takovej nazor "zvlast od hrace" prekvapi.
  • No sorry, ale podle toho, jak se tu hned čertíte, berte hry až moc vážně a podle mě úplně zbytečně.
  • Dead Space jasně uklazuje, jak RPG prvky a přenositelnost equipu z jednoho runu na druhý udělají z lehce nadprůměrné hry něco, co dohraju třikrát po sobě bez chvíle nudy.
  • No sorry, ale to mi pride divna nadsazka. To je jako kdybys zastaval ten obecny ignorantsky pohled lidi, co hram vubec nerozumi a mysli si, co hrac, to omezeny blb.
  • Btw, kdyby všichni dělali jen to, co je baví, tak chcípneš hlady *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit