Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No bude to nastavena diablo 2 neboli nast diablo 1. Proda se toho 10m kopii a recenze budou mit diky hype a strachu recenzentu napsat pravdu 90% nebo vic. pletu se?
    • posila
      A zalezi na tom?
  • Blizzad, to budou určitě nějací příživníci na Blizzardu, že jo? *15*
  • Enclaw
    Ano, Blizzardi to natahují, ale věřím, že nesedí na zadku s prstem v nose, ale že makají a odlaďují, aby Diablo III bylo v době vydání co nejvybroušenější diamant. U Diabla II jsem strávil v mládí 300+ hodin, a věřím, že Diablo III mě nezklame.
    Stačí se nenechat jen moc masírovat tou PR kampaní, kterou má dnes každá hra již dlouho před vydáním, prostě nebrat žádné PR kecy moc vážně a udělejte si každý názor sám, až hra vyjde. *4* Zatím si zahrajte pro mě velké RPG překvapení Kingdoms of Amalur: Reckoning a šetřete prsty na Diablo *2*
  • gameska jen pro buzikov *14*
    • Prečo musí byť v každom vlákne nejaký takýto kkt *7*
      • lebo na takéto témy letia ako muchy na h... *3*
    • kostejnesmrtelny
      Takže už se těšíš, jo?
      • No tak podle tvých přízpěvků se na to těšíš nejvíc ty Kostěji *1*
  • V roce 2012 nebude žádný Blizzcon. Proč asi? Není co oznamovat. Vypadá to, jako by se bály ohlásit, že Diablo 3 bylo zrušeno. Proto nám předhodily rádoby "beta test". Už nevěřím, že Diablo 3 někdy vyjde a určitě nejsem sám.
    • Nesmysl, i kdyby to vydali jako patlaninu tak si to koupi hodne lidi. Uz proto ze to je Diablo. A o prachy ted jde, wowko prestalo hrat skoro 2M lidi.
      • kostejnesmrtelny
        To jo. Hraje ho už jen 10M lidí. Blizzard krachne! :-D
    • Let's flame! Jojo, předhodily nám betatest zrušeného projektu, na kterém dále makají. Zní to opravdu rozumně *15*
  • Diablo 3 je asi jediná hra, kterou předběhla její reklama. Dají se koupit trička, myši i podložky. Všude se vedou sáhodlouhé diskuze a zakládají se weby. To vše o hře, u které se po šesti letech vývoje stále neví, kdy a jestli vůbec vyjde. No... lidem, co si v roce 2009 dali předobjednávku v domění, že hra do roka od ohlášení vyjde, vůbec nezávidím.
  • K tomu klikfestu - Myslím si, že by tomu veeeeeľmi prospelo ovládanie ála Alien Shooter. Teda že sa WSAD/šípkami pohybujete a myšou útočíte.

    Diablo 2, Torchlight atď. majú presne túto chybu, ovládanie čisto myšou je jednoducho v tých chuchvalcoch mobov mizerné, neprehľadné, bolí z toho ruka a preto ma to, podobne ako iných anti-diablo 3 ľudí, NEBAVILO...
    • já bych byl klidně i pro gamepad... myška je sice myška... ale rád bych si to zkusil rád i na něm
    • Vám Slovákům furt něco vadí a jste chytrý jako rádio. Next!
      • ešte že podaktorí Česi sú múdri ako telka... ;)
    • to aby si sa vratil k alien shooterovy xD
  • Nazdarek lidičky, zvýšení obtížnosti oproti Diablu II mně těší. Normál mohou nechat, ale zvyšení obtížnosti Nightmare a Hell jenom hře prospěje, aspoň se tam každý nedostane! Inferno bude dle mně paráda, už se začínám ve hře nudit.
    Lidi, ale čím déle to budeme hrát tím více se nám hra začne zjednodušovat, ono je to vcelku běžný jev a nemění se časem. Takže ve finále jim hráči hrající s Hardcoe postavami nakopou zadek. Slibují jim, že z Hardcore hráčů bude blizzard zoufalý!!
    S pozdravem!
    • Ne ze bych chtel aby to byla vyzva, ale musi to byt tezky aby se tam nikdo jinej nedostal. Typicky ceske. *1*
    • Zayl
      No tak jako vždy. Prvních pár pionýrů uplácá funkční buildy a najde díry v mechanikách.

      Jo kdyby se to AI bylo schopné adaptovat! To by byl teprve mazec.
      Tady to že každá creepa dostane 5000% HP a resisty na každou hovadinu je docela tragédie.
      • Presně jen se zvíší číslíčka v tabulce mobů a hned máme větší otížnost! hnus*11*
  • No u D2 tez rikali ze obtiznost Hell nebyla delana pro solo hrani a kdyz clovek vedel co dela tak se stavely cookie cutter buildy ktere i tam vybijely moby po desitkach. Cili jim tak nejak neverim ;-)
  • Amim
    Jo, jasně, obtížné. Dokud si sám nezahraji, nevěřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit