Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední dobou nás Blizzard kope spíše do koulí
  • řekni Rumburk srabe:).
  • Trol.internetovy
    No to jsem teda zvědaf. Pokud mě to donutí snížit si obtížnost, smeknu kloboukem. *12*
    • Donutit uživatele snížit obtížnost je velmi jednoduché - AI které cheatuje natolik že nejde porazit. A pokud tě bude drtit i první příšera, tak to asi tím, že by měla zatraceně mazanou AI, nebude.
  • Z D3 se pomalu stává legenda a to ještě ani nespatřil světlo světa pořádně .... Udělat kvalitní a zábavnou hru jistě nějaký čas zabere, ale tohle už začíná býti poněkud dlouhé ....
    Lepší bude nemít žádné očekávání nežli pak býti zklamán že :) ....
    Takového přelomu jako u Diabla 1 se určitě nedočkáme ...
  • Ikdyž to bude sebvětší pecka už mě stím odsouváním a krmením PR kecy začinají docela smolit(jemně řečeno) Nevím jak vás :-)
    • kostejnesmrtelny
      Jo. Čekal jsem to už na vánoce...
    • Ty asi nevíš co se děje na ruzných diablo forech, lidi se tam furt ptaj, remcaj a Blizzard jim akorát odpovídá (lidi říkají, že je beta lehoučká, tak proto tohle video)..
  • Proč jsou z toho Diabala všichni tady tak vycvrklí? Obyčejná sekačka a klikfest, a prej že RPG :-O Na D3 se čeká jak na nějakou spásu světa, nechápu.
    • No všichni jsou z toho vycvrklý, jak ty říkáš, protože je to prostě Diablo, nic víc, nic míň... většiny hráčů srdcová záležitost. A jestli to nechápeš a obhajuješ se v diskusi tím, že ti někoho baví a někoho ne a nechcešse hádat, je tvůj příspěvek zde naprosto zbytečný..
      • Cajicek: já si pročítám diskuze u všech článků, protože se zajímám o všechny hry. Například nevlastním žádnou konzoli, ale i tak si rád o konzolových hrách počtu. Jen jsem vyjádřil svůj názor na to, že je Diablo III prostě přehypovaný, to je celé. Hádat sem se nechtěl s panem "aa", kterej se snažil něco vyprovokovat. Ale asi máš pravdu, že jsem raději neměl nic psát a držet hubu a krok.
        • Kinet1c
          tiez nie som najmladsi hrac, a hraval som diablo ked to bola novinka, dokonca, som nemal este ani pocitac a chodil som vtedy do druhej triedy na strednej ked bolo diablo novinka, tak si to tak vypocitaj, ale mas v jednom pravdu niekomu sa hra ako diablo moze pacit a aj nemusi, mne sa pacia taketo typy hier, ale zas nie kazda, su vynimky, napr. sacred 2 alebo space siege a este aj mnoho inych, co su tak zabavne tak ne jedno prejdenie, niekedy ani to nie, diablo 1 bola neskutocne navykova hra, diablo 2 tiez, aj ked teraz sa uz ktomu neviem nejak dat aby som zahral, podla mna ten hype je opravneny, pretoze aj napriek krytickym slovam ludi tu okolo, diablo 3 bude rovnako navykova vec ako boli 2 predchadzajuce diely, ked nie este viac, a ja skratka tomu verim, akurat my lezie na nervy ze stale prekladaju datum vydania, neviem co na tom este mozu tolko robit, viem, ze chcu co najdokonalejsiu hru vydat aka sa len da, ale na druhej strane aj diablo 2 dostalo behom rokov celkom velke mnozstvo ci uz opravnych alebo upgrade patchov, ja sa rozhodne tesim na tuto hru, ale zas nie fanaticky ako niektory, dufam, ze si pri nej uzijem aspon tolko zabavy ako pry predchadzajucich 2
    • Tiez nerozumiem.. Skusal som D1/2 Torchlight, Sacred, DS.. je to este horsi typ hry ako tie azijske mmo grindovacky
      • kostejnesmrtelny
        Tak jasně, samozřejmě to nemusí bavit každýho. Já taky nehraju simulátory a sportovní hry.

        Otázkou potom nicméně zůstává, co teda vlastně děláš v diskuzi pod článkem o hře z žánru, kterej tě nebaví. *7*
      • Koho zajímá to co si zkoušel ?
        • +1000
        • Koho zajimá co si myslíš o tom, co on zkoušel?
    • kostejnesmrtelny
      Protože od roku 2001 nebyl nikdo schopnej udělat sekačku a klikfest, kterej by se zábavností dvojce byť jen přiblížil.

      No dobře, Torchlight se celkem přiblížil. Celkem.

      Další otázky?
      • Torchlight priblizil. OH tak to fakt taky nechapu co na typu techto her je zabavneho??? Torchlight byl neskutecna nuda, musel jsem se hodiny premahat to hrat abych nakonec zjistil ,ze je to herni vopruz ,jako nepochopil jsem co je na Diablo hrach zabavneho... *11*
        • vsechno nelze pochopit :) ja taky nechapu jak si nekdo muze porad dokola kupovat CoD, kdyz inovace je tam minimalni, pokud nejaka, ale na druhou stranu taky nechapu jak nekdo muze sedet hodiny u WoW
      • ja byl treba docela spokojen s TQ az na male vyhrady
        • kostejnesmrtelny
          TQ nebyl marnej, ale daly se tam poskládat neuvěřitelně OP buildy. Už je to dlouho co jsem to hrál, takže si to možná pletu, ale mám za to, že s kombinací hunter / dream bych nebyl schopnej zařvat, i kdybych se o to snažil.
    • Hups, Diabla, chybička se vloudila :-)
      • ty budes nejakej ten teen, kterej nema paru co D1/D2 byly.
        • Heh, ty seš vtipálek, myslím že bych ti mohl dělat taťku ty teene. Mě prostě Diablo nějak zvlášť neuchvátilo, ale to je prostě můj problém a nebudu se tu s tebou hádat. Někoho to baví a někoho ne, to je celé..
          • to vi ze jo, vlasata prdeli.
            • A dals prasatům? *1*
          • hm, tak mozna ses starej kmet, ale nazory mas jak 10 letej fakan. tak si bez zahrat tetris, nebo miny, nebo COD, ci co to vlastne hrajes. a nevopruzuj tu. D3 je legendarni hra.
            • Hairy_Ass
              dolecm@tiscali.cz si tě s nikým nespletl, a jen tak mimochodem, dals kravám? *1*
            • trololool
            • dolecm
              2 aa: Ne, jen ty neznáš klasiku.
            • Barto ? asi si si mne s nekym pletete :o)))
            • dolecm
              ano, je to legenda už před vydáním *7* Bože můj Bárto.... ty jsi tak blbej že je mi tě někdy až líto... *14*
            • fanaticky fanousek?
        • myslíš tupý klikačky s hromadou potvor? Sem tam nový brnění a meč a hromada nových potvor. Než člověk dohrál hru, zlikvidoval 2 myši? :-)
          • mysi se nicily jen u prvniho dilu, ve dvojce uz stacila tlacitko drzet :)
            • ale ja som skutocne odpalil dve kym som ho dohral *1*
          • asi by sis mel zaplatit nejaky kurz jak zachazet s mysi, kdyz to nevis ;)
  • Ja jen doufam,ze ta obtiznost nebude jen o vysokym HP priser. A taky doufam,ze to prejmenujou na Abyss.
    • Nene, bude to o mnohem větším počtu příšer s mnohem větším počtem HP, popřípadě se zdvojnásobeným útokem nebo něco na ten způsob bych to viděl, taková je holt dneska doba :)
      • A resisty. Nezapomeň na resisty. *1*
  • MidnighT91
    Po dohrání Multiplayeru Diabla 2, ve dvou hráčích, na obtížnost Hell se zapnutým příkazem /players 8 (zvyšuje počet a sílu nepřátel jako by hrálo 8 hráčů) a úspěšném rozmetání všech uber bossů už mě nic nedokáže překvapit... pochybuju že to v Blizzardu dokážou zopakovat....
    • pekne, ja to dohral za barbara lvl 88 na hell na /players 8 sam :)
    • Největší síla bylo Iron Maiden na Death Knightech... s barbarem jsem se vždy zabil sám :) *1*
      • Jo no Kamoš hraval za barbara a to bylo:
        Ja:Stuj Knighti z maidenou!!!
        Kamoš: Ti jsou moji.... jo aha pozdě.
        • MidnighT91
          Hráli jsme to tehdy v kombinaci paladin a nekromant. Naprosto nejdrsnější kombinace, není nad armádu kostlivců na vaší straně posílené trnitou aurou...
          • To teda potom nevím co jsi hrál, protože monstra na hell kostlivce drtily na jednu ránu. S aurou vydržely možná tři.....?
            • Jiste a z toho duvodu Skelemancer s prehledem soloval Ubery...
            • Trnová aura aura vrací dmg zpět potvoře. Ale na hell to zas tak uber nebylo. A dobře postavený nekr se synergiemi mohl používat kostlivce i na hell.

              Jinak /players 8 ve skutečnosti obtížnost snižovalo. Parta pak dostávala víc expů a na diabla na normal se chodilo hodně přes 30.
    • v diablu byla obtiznost tvorena hlavne soulama s conviction aurou a bugnutyma fire enchanted monstrama :)
    • Aby ses nedivil ;)
  • kecy prdy bedary. Navalte sem tu hru a neserte bohy.
  • Odulin
    Nakope zadek?? Tak to si nepřejte vědět, co udělám zadku Diabla já, až se na něj vrhnu. Vrazim mu palcát tak hluboko, že nebude vědět, jestli začít s*át nebo lomit rukama *12* *16*
    • MrSanta
      On zasejc obživne? Já se domníval, že Diablo a jeho bráškové už mají utrum? To ty milióny kliků byly zbytečné? *1*
      Nejsem sice na danou tématiku odborník, ale podle mě se s palcátem v sedínce velká potřeba vykonávat nedá. Takže bych to viděl spíš na to lomení rukama *15*
      • Odulin
        *1* Jj, já to myslel jako zadek hry obecně, než samotného Diabla, ale to je fuk:) Tuhle hlášku o sr*ní a lomení rukama z Přeletu nad kukaččím hnízdem jsem si chtěl už dlouho někde střihnout, ale koukám, že není tak krutá, jak se mi zdála *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit