Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc neni povolena diskuze ke clanku Podpořte Games.cz ??? tohle je opravdu posledni pomyslny hrebicek do rakvicky serveru Games.cz, proc neco vymyslet proc neco resit, proc se vlastne vubec namahat, staci natahnout ruku s zebrackou miskou a cekat co nam venuji ostatni, jo vlastne jo ted si vzpominam, nevypnutelna reklama ve videu na to se redakce zmohla, apropo reklamu mi vypnul ABP block v prohlizeci ale u vas je to bonus a luxus za ktery bych mel platit , jak ubohe, jak trapne, jeste si tam dejte hlasujte pro nas v kristalove lupe a budete kompletni :( odchazim znechucen
    • Vypneš reklamu pomocí ABP. A z čeho si jako myslíš, že pak nbude redakce a provozovatel serveru žít. Myslíš si, že všichni to tu jakou píší zadarmo, či co?
      • Milí Marku. Reklama musí být dobrovolná a je na uživatelích jestli ji vypnou či nikoli. ( Viz reklama v TV přepneš nasr.. ě kanál ) Tady ta možnost není a myslím si že je to v jistém smyslu omezování osobní svobody. Pak se nediv tokových reakcí.
        • Amen
      • Zayl
        No a kdo zavinil to, že si uživatelé napsali tyhle addony které pomáhají proplouvat vodami internetu?

        Já si pamatuju, ještě v dobách Ultimy Online, že jsem vlezl na uo.stratics a můj PC skoro zamrzl pod tím milionem flashů a pop-upů. Od té doby to blokuju automaticky a povoluju jen na stránkách které si to zaslouží.
  • to sem zvedavy jestli tam bude leaver protection, matchmaking system nebo report system... jako free fan mod starcraftu2 mozna dobre ale dobre i v porovnani s konkurenci? Kdyz je tu DotA, DotA 2, LoL, Hon, Rise of Immortals, a co ja vim kolik jeste min znamych klonu? Dokaze se jim dohnat mnoholete zpozdeni? Pripravit vybalancovanou hru ktera oslovi miliony hracu tak ze sahnou PRAVE k Blizzard DotE a ne k necemu uz vypilovanemu a lety a hraci proverenemu? Obavam se ze ne...
  • League of Legends FTW!

    Je to zadarmo, není to mod, každou chvíli je update, snad každej měsíc novej hrdina, momentálně tři mapy a dva mody, miliony hráčů aktivní komunita...

    Jo a teď vyhrálo Golden Joystick Awards pro nejlepší Free To Play...


    Jsem zvědavej, jestli s tímhle může Dota2 nebo Blizz Dota něco udělat. Osobně doufám, že ne;)
    • No hochu, aby jsi se nedivil protože je obecně známo, že LoL a HoN (Heroes of Nevereth) jsou jenom prachsprosté kopie Doty myslím tedy té originální od Icefroga, která byla původně jen mod pro Warcraft III: Frozen Throne. No a teď dělá Dotu 2 spolu s Valve. U Valve je celkem zvykem, že si všímají talentovaných moderů. Portal byl taky původně jenom mod.
    • LoL je dobrý, ale já prostě nesnesu tu grafiku. A HoN se mi prostě dobře hraje a dobře se na to kouká, jen ta komunita by občas potřebovala nakopat. Ty nový Doty určitě zamíchají osazenstvem všech moba her, ovšem zatímco takový HoN to určitě bude bolet, třeba u LoL to dle mě ani moc nepujde poznat.
    • Zapomněls dodat jak moc zjednodušenej dota klon to je, že to může hrát každej ňouma.
      Je to taková dota pro děti. *4*
      • Jediný zjednodušení je tam to, že nemůžeš zabíjet svý creepy...
        • A to, že když umřeš neztratíš peníze.... Je ta toho víc pod povrchem.
        • kdyby si hral dotu vedel bys ze je doho DALEKO vic, ale momentalne taky radeji hraju LoL, je to jednoduche, rychle, dobry matchmaking, takze parkrat kliknu a hraju, cim je clovek starsi tim ma min casu....
          • Dotu jsem hrál hodně dlouho a LoLko mi prostě přijde lepší *3*
      • Ale progame za milionový ceny se v tom hraje taky, takže to asi až tak jednoduchý nebude..
    • LoL a DOTA má svoje hráče. Je to sice podobná hra, ale každá cílí na někoho jiného. Tyhle dvě hry můžou koexistovat. DOTA2 zabije HoN. Ale LoL má prostě jiné hráče, nemusíš se bát, že by přešli na mnohem složitější gameplay. LoL je prostě taková casual DOTA... Kdybys měl nahráno hodně věděl bys co mám přesně na mysli..
      • sice jsem dotu nehral, ale silne pochybuju o tom ze lol je zjednodusena dota.. jestli chces excelovat musis znat ability vsech postav (aktualne 84) abys vedel cemu se vyhnout a jak proti nim hrat.. neni to tak snadny jak se muze zdat.. jsou tam vylozene i antinoob postavy (treba signed) jakmile nejakej melee noob zacne behat za signedem s 5%hp je mrtvej ani nevi jak (signed vypousti za sebou plyn) a takovych veci je tam hafo.. kazdej champ je unikat
        • jak vobec mozes nieco posudzovat ked si to nehral to uz je fakt sila..... mozno na prvy pohlad je to rovnake ale na druhy a treti uz vobec, napr take deny to je velmi dolezita vec lebo ti to po troske umozni ziskat prevahu ale pravdaze vyzaduje to skill, kdezto v lol to nemas a este par takychto veci je tam, hral som dlhe roky dotu, a hon, a takisto som hral aj lol a mozem povedat ze je to naozaj zjednodusena dota
        • Zayl
          Teda to je komentář jako noha. Ano LoL je jednodušší DotA. Protože já LoL hrál a Dotu hraju furt. Takže tvoje silné pochybnosti jsou naprosto nepodložené.
  • "Dota je Dota a má se hrát s hrdiny z Warcraftu a ne s nějakýma Starcraft jednotkama" aha a Venomancer je co? Ano, hydralisk bingo. Je uplne jedno jaky tam budou hrdinove, at tam behaj treba pokemoni, hlavni je hratelnost a herni zpracovani.
  • Všimli ste si, že na jednom screnu je vidět shop a v něm knižky na stat boost? A bossové kteří se zjevují na mapě? Tohle spíš připomíná mód W3 "DDAY Judgement" a ne DOTU. Este by tam mohli nahodit Xalmoxes aby to byla stejna hovadina, která strana je měla první ta vyhrála.
  • nejvetsi s*acka na tom vsem je ty vyhodi pro lidi co si zakoupi sc2 i s datadiskem. Tak o tomhle by presne dota byt nemela
  • len toto League Of Legends rulezzz *1*
  • Foxtrot_cz
    pardon, omylem sem klikl a přidal další příspěvek, a nevím jak ho smazat - pardon
  • Foxtrot_cz
    Dota je Dota a má se hrát s hrdiny z Warcraftu a ne s nějakýma Starcraft jednotkama. Dota má v názvu Ancient, což znamená antický, nebo starověký, což rozhodně nejsou moderní starcraft technologické jednotky. Prostě to co se Blizzard pokouší udělat už neni Dota. Dále se nedá zpochybnit že IceFrog svůj kus práce na Dotě udělal a jakožto aktuální hlavní vývojář to i vede a když se přidal k Valve (což je mimochodem velmi kvalitní značka) tak nevidím problém, proč by dotu 2 nemohlo mít valve registrované. Osobně bych řekl, že Blizzard konečně pochopil cenu Doty a tak se jí zuby nehty nechce vzdát, i když svoji šanci už dávno promeškal. Nakonec, originál má zůstat originálem, tím myslím, že nějaké zkracování herní doby atd... je nesmysl (to že se hra optimalizuje a dá se jí lepší grafika je podle mě vylepšení a je to pořád originál) - proste uvidíme co se z doty 2 vyvine
    PS: Nesrovnávejte tolik porád LOL a Dotu, je to spíš potom jen flame - Lol má nějaké základy v dote, ale jinak má svůj originální systém (to je jako srovnávat BF a CoD)
    PS2: trošku delší text *1*
    • Přesně tak. Blizzardi měli spoustu času Icefroga oslovit a vytvořit s ním regulérní Dotu, ale oni ne. Tak ať si teď nestěžují. Akorát mě trochu mrzí, že redesign některých jednotek v Dotě 2 trochu drhne s originálem. Třeba Storm Spirit, který dříve vypadal jako Pandaren je teď tlustý mexikánec *8* . Naštěstí se ještě nejedná o finální verzi hry a Valve si cení názoru fanouškovské základny, která se za tu dobu kolem Doty utvořila.
      PS: No, tak ti se právě kopírujou pořád. *1* Ještě jsi vynechal MoH.
    • Je to scifi tak proč by z názvu ancient měli být nějaké starověké jednotky ? Copak ve Warcraftu 3 byli nějací faraoni ?
      • příště, než začneš plácat blbosti si zjisti bližší informace. Defense of the ancients znamená obrana prastarých. Chceš mi snad říct, že strom života (Tree of Life - 10k let) a Frozen Throne (taky několik tisíc let) jsou snad nějaký novostavby? :D

        Jak už bylo řečeno, nejde o to s čim se bude hrát, ale jak se bude hrát. Doufám, že alespoň jedna Dota bude dostatečně dobrá
        • Pro tvojí informaci, Frozen Throne byl v době W3 starý 18 let, takže ano je to vlastně novostavba.
    • IWKYN
      "Dota je Dota a má se hrát s hrdiny z Warcraftu"
      Připadají ti ty nové postavy z Dota2 jako nějak vzáleně podobné těm z W3?
      Já proti Valve nic nemám, ale nechci aby do doty tahal TF...
      + Protossové mají asi svoje jméno od čeho??? Ancient na ně sedí docela dost dobře....
  • JohnyTheZik
    "Normální hra prý trvá 45-90 minut"
    Eh... dotam nad hodinu se rika dlouhe hry. 70 minut to uz da cloveku hodne zabrat a 80 minut bejvaj situace - na obou stranach pushly 2 lajny creepu/megacreepy.. Nezazil jsem 90ti minutovou dotu a to uz ma doty hodne nahrano i nakoukano..
    "Hodlá toho dosáhnout oddělením killů a asistencí. Každý, kdo se bude nějakým způsobem podílet na killu, tak dostane nejenom odměnu, ale i zkušenosti."
    wait a second.. jakej je mezi tim a dotou rozdil? O.o

    ac mam Blizz velmi rad, tak tohle je proste vysmech krok.. jak si vubec muzou narokovat dotu? to je jak, kdyby z UT chteli red orchestru jen pro sebe...
    • pripocte se vsem kill a penize

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit