Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no to je tak keď recenzie píšu amatéri, čo tú hru videli z rýchliku....som prevažne konzolový hráč, ale hral som všetky Blizzard hry a Diablo 3 cez 1000 hodín na PC. S gamepadom, ale hrám v pohode všetko a nehrá sa to lepšie na konzoliach...hrá sa to inak z dôvodu zmenšenia počtu monštier, hra je viac spomalenejšia, na PC je to rýchlejšie a hektickejšie, presnejšie.

    Jednoznačne na PC sa to hrá lepšie, profesionálnejšie, ale konzoly to majú pekne upravené...
    • 1000 hodin. SLusnej vykon *5*
      • Když se to vezme do důsledků, je to spíš smutné. Ale zápasím s tím samým. *3*
  • D3 se na gamepadu hraje krasne. Pac Blizzard si (narozdil od jinych spolecnosti) dal na konverzi zalezet. Ja ovsem zustanu verny pc, pac hrat diablo bez battlenetu je pro me po tech letech nepredstavitelne...
  • C-BEAM
    zase tie hádky KM vs GP *3*

    trochu OT: hráva tu niekto na kombinácii gamepad+myš ? alebo iba ja som tu taký exot ? *1* D3 by sa s tým hralo super. FPSky ktoré to dovolujú ma s tým bavia viac, i keď v rýchlosti sa kombinácii K+M nič nevyrovná.
    • Mozes prosim napisat ktore hry podporuju taku kombinaciu? rad by som vyskusal
      • C-BEAM
        funguje to vo väčšine hier s podporou gamepadu, niektorým treba pomôct emulátorom alebo nejakým profilerom. A s takým Pinnacle GP spustíš nové i dosť staré hry aj bez podporu gamepadu ale u nich je to už bez plynulého zrýchlovania i keď dá sa nastivť to, že pri menšom pohnutí páčkou kráčaš a keď dáš na max tak bežíš, čo je super kompromis.
    • Nejhorší je trend zjednodušování. Jmenoval bych Armu II (III) a Red Orchestru II, obě mají skvěle zmáknutý pohyb avatara a interakci s prostředím (zvlášt ROII). Je třeba používat značnou část klávesnice. A to je ten rozdíl, mezi záživnou FPS / obyčejným shooterem.
      • C-BEAM
        trochu nerozumiem o čom teraz píšeš. Pýtal som sa, či tu niekto hrá na kombinácii gamepad + myš keďže kombinuje výhody oboch zariadení - presnosť a rýchlosť myši s plynulým pohybom avatara ktorý poskytuje analógovy ovládač a ktorý klávesnica poskytnúť nemôže.
  • ja hral Diablo 3 joystickem, pekne se s nim behalo do kruhu a znamej ho hral na touch screenu, ukazal na potvoru a ta chcipla, ani se nemusel hejbat :)
  • Veskoslav
    No jsem rád, že to vyjde i na novou generaci. A ohledně gamepadu. Jo hraje se s ním dobře, ale myš je myš. Vše je s ní rychlejší a pohodlnější. Sice je to dobře a pěkně upravené pro konzolové ovládání, ale rychlosti a přesnosti myši se nemůže gamepad rovnat, ani kdyby celé Nebe vytáhlo do války. Aspoň můj názor.
    • Rhulad
      No tak třeba mage se hraje opravdu dobře na gamepadu a je to o dost příjemnější než na myši.
    • A opravdu jsi to Diablo hral na X360 nebo PS3?
      • Veskoslav
        Ne kecám, abych dal další příležitost místní partě trolů.....Ano hrál. Spousta věcí je tam skvělá, možná i lepší, jak psal Rhulad třeba zaměřování magie (i když Witch Doctor se mi lépe hraje na myši), ale třeba více hráčů je problém s kamerou, u barbara mi nesedí pohyb pomocí gamepadu, pohyb v inventáři je pro mě takový zdlouhavý atd.
  • "Podle Miloše se to na gamepadu hraje líp, než na myši a klávesnici."

    Být váma, tak tuhle větu rychle smažu, protože se přece na K+M všechno hraje líp. Tipoval bych, že jste zas zaplacení MS nebo SONY, protože vychvalovat něco, co neni typické pro PC, neni normální a hlavně lživé.
    • Mě se akční adventury ala Batman, nebo bojovky hrajou lépe na gamepadu. Myš + klávesnici vyžaduji jen u FPS a strategií
    • zkuste si dmnt zatim torchlight demo na ps nebo xb a pak neco rikejte na gamepadu se takove RPG hraje 100000x lip jako na klavesnici a mysi tak nechapu co si tu furt dokazujete nehralo vas to 90% lidi neco takoveho na gamepadu ale kecu plna huba co? :-D
    • co to meles,presne tyhle hry se hraji lip na gamepadu a strilecky/strategie zas na klavesnici/mys.hraju na obojim a JE TO TAK ty omezence.boze to jsou zas nazory
    • A zkousekl jsi to vubec??? Mam PC verzi DIII a hral jsem demo na PS3 a musim rict ze na PS3 me to bavilo vic. Na gamepadu to ma proste svoje kouzlo, tak si nech ty svoje moudra. Kazdymu pasuje holt neco jineho, tak bych v tom hned nevidel nejakou konspiraci...
      • no a neni to tak že na PC to můžeš hrát jak na gamepadu tak myší, zatímco na konzoli si nevybereš co ti lépe vyhovuje? *3*
        • Na pc to nemuzes hrat na gamepadu.
          • na pc to hrat jde jen nebud dmnt a prvni nez neco vypotis vyhledej si to na netu :-)
            • Ale ne s gamepadem. Vsadim se, ze jsi to na konzoli nikdy nehral a netusis, jakymi upravami to proslo, aby to bylo na gamepadu hratelne.
    • BoB.2
      A hlavně proč lžeš?
      • Ataker
        Proč by měl lhát? Sice nesouhlasím se vším, ale hrál jsem na Xboxu Sacred 2 no řeknu jedno slovo hrůza, jak ovládání tak grafické zpracování... tam se hrají dobře maximálně sportovní a závodní hry, ale fps a strategické hry jsou hratelnější na pc.
    • Proč trolluješ?
      • on netroluje, ma pravdu
        • BoB.2
          To muže napsat jen omezenec co nikdy nechtěl zkusit hru na gamepadu a hloupě si stojí za svou pravdou že m+k stvořil pánbůh jako nejlepší univerzální herní nastroj a všechno ostatní je čiré zlo. *7*
          • Proč máš dva účty? A proč nedokážeš psát i normálně bez chyb na 1. účtu, když tady ti to evidentně jde.


            P.S: A ano. Na Diablo je lepší a přesnější myš a to i kdyby ses na hlavu postavil.....Na gamepadu je to fajné, to nepopírám. Ale flexibilitou, ovládáním a rychlostí nemá gamepad šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit