Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cajk
    http://upload.stripgenerator.com/strip/73/89/45/00/00/full.png
  • hehe dovolim si len povedat ze vlastne sa vyvojari hier prisposobili okolnostiam hlavne v dobe ked piratenie frci a coraz viac ludi to povazuje za normalne aj ked aj vyvoj tej hry stoji miliony. tak naco utracat dalsie na prapodivne ochrany ktore aj tak vzdy prelomili? riesenim su mikrostransakcie to uz crackom neobabreme a zakladnu osekanu hru bude mat kazdy zdarma a kazdy tak dostane svoje viac mene aspon nejakym sposobom, a co sa tyka samotneho diabla tak tento system mi je fuk a kazdy nech si robi co chce ak su ludia co to chcu kupovat a ty co budu tam tie veci davat ich vec vas tiez nikto nedzube za to ze si kupite laserovu ultra hernu mysku za x tisic a tymm ate vyhodu proti niekomu kto ma mysku z tesca :D
    • Witcher 2 nema zadnou ochranu a nejak jsem nezaregistroval, ze by si CD Projekt stezoval. Naopak u verzi, co ochranu meli a blbla ji sami odstranili. Dobra hra se proda sama. Ja se na Diablo 3 docela tesil. Nejsem fanatik, ale 1 a 2 jsem tenkrat docela hral. Ale nutnost pripojeni k netu a to, ze mi cpou neco, co nechci mne proste od koupe odradilo. Je spousta jinych her a jinych vyvojaru. Holt Blizzard se zarazuje po bok Ubisoftu do skatulky NEBRAT.
  • tu dole dakto spomínal že sa nebudú rozdelovat body do skillov ale že to pojde automaticky to je pravda? To znamena že nebude možné robiť na jednu classu rôzne buildy?
    • Ano. Nie. :)

      Je pravda ze skilly budu levelovat automaticky, ale podla niekolkych videi a clankov, ktore som videl (boli to vsetko clanky/videa od fanusikov, nie priamo od Blizzardu) tento novy system paradoxne umozni pouzivanie viacerych skillov pocas hry. K dispozicii bude mat kazdy hrac 6 skillov z poolu 20, pricom ich moze prehadzovat kedykolvek. A pouzivat bude musiet vsetkych 6, hlavne v PvP a na tazsich obtiaznostiach kampane. A samozrejme sa k tomu pridava RuneStones system, vdaka ktoremu kazdy tvoj skill bude moct nadobudnut dalsich 5 ROZNYCH efektov (a treba zvyraznit to slovo roznych, pretoze podla toho co som zatial videl su skutocne rozne), vlastne zo skillu sa po pridani runestonu stava uplne novy skill so zakladom v tom povodnom. Treba si najst videa/clanky ohladom toho runestone systemu, skutocne sa na to tesim, vypada to velmi podarene. Hlavne teda videa od fanusikov, nie od Blizzardu...

      Mimochodom, to co hore tvrdim (ohladom vacsej customizacie/pouzivaniu viacero skillov) nie je len moj dohad, alebo PR Blizzardu, ale jeden clovek na diablofans forach to vypocital pomocou vseliakych sialenych vzorcov a aj ked sa dopocital k niekolko milionom MOZNYCH (teda nie pouzivanych, alebo aspon nejak dobre vyuzitelnych) buildov v D2, konecne cislo v D3 bolo niekolkonasobne vacsie.
  • Cajk
    chci si zahrát Diablo 3 na svém notebooku v letadle, ale co už, jsou jiné hry, které si tam mohu zahrát,“ řekl jeden z předních vývojářů Diabla 3. Aha, tak tim se to celý vysvětlilo:D
  • Herni prumysl neni zadna z*urvena demokracie. Probudte se a dejte jim pokoj. Kdyz to nekoho stve, tak at si to nekupuje :)
  • docela by se mi libilo, kdyby v D3 byli mesta. Mesta kde by clovek potkal ostatni lidi, nakupoval tam..atd
    • To není Lineage.
    • I LOL'd.
      • ted nevim proc si se loloval, ve dvojce byli mesta a mohl jsi tam potkat lidi
  • tjn, nechapem tu ludi co chcu hrat D3 len offline, to si pockajte na cracknutu verziu ta pojde len offline urcite...dnes sa hry predavaju hlavne kvoli MP a nie kvoli SP tam je seria CoD a dalsie, za prvych 24 hodin tusim cez 3M kopii z Black Ops myslite, ze kvoli SP? :)
    toto su vsetko len vyhovorky, ja by som chcel len offline hrat alebo na chate nemam net tak D3 nemozem parit, najlepsie keby este k tomu prsalo a podobne haluze...to keby Blizzard mal D3 vydat podla takychto kravin, co niektori pisete tak ani za 50 rokov by tu hru nedal dokopy, online je jedine dobre, ze to pojde len tak aspon konecne skonci ten cheatersky raj, ktory neznasam a prave ten by kazil nielen tuto hru ale aj vsetky ostatne...
  • jeste bych chtel napsat. Spousta lidi tu histerci jako kdyby slo o MMO.
    Ale vzdyt je to instancovana hra pro 4 lidi. Jak tam pisou - sami rozhodnete, kdo do instance s vami pujde. Vlastne nikdy nemusite potkat aukci ani nikoho z aukce.

    (ja osobne bych chtel aby D3 bylo jako DDO - tedy aby se lide mohli potkavat aspon vnejakem meste..)
  • a jeste neco.
    Jo - trosicku blby je to stim offlinem, ale kdo z vas si nedokaze u delat 2. kopii hry a tu si cracknout ? Za tu cenu, ze vite, ze hrat budou zejmena lide s originalkou.
    Ja kdyz uz si neco koupim, tak me tesi kdyz vim ze hru nema kazdej pepa z dolni horni stazenou z netu. A teda nevim jak vy, ale pro me uz je pocitac bez internetu nepouzitelnej. Kdyz mi nahodou par krat za rok nejde net, tak nevim co bych na PC delal. Hraju zasadne hry online, offline jen vyjimky a co tak sleduju fora je na tom vetsina lidi stejne.

    Vyhody: dobrej pocit z origosky. Vite ze to nebude hrat kazdej
    Nevyhody: kdyz vypadne net.. (na chate hrat D3? kdyz mate 50k na herni notas kterej k tomu budete potrebovat, tak mate i 500kc na mobilni internet do usb (+250kc za mesic). (navic si lze domluvit 2 mesice zdarma).
    • no D3 právě nebude potřebovat drahý herní hardware. spíše to bude méně náročná hra, co si zahraješ na pár let starym komplu nebo levnějším noťasu
  • Chtel bych zde rici svuj nazor.
    Me osobne Item mally nevadi, ani kdyz ma ten dotycny velkou vyhodu (pokud to neni PvP). Hlavne, ze je hra zadarmo a muzu ji hrat jen obcas s hodne kamaradama (ano platim za hry, ale moc lidi co znam ne.. a tak se jim prizpusobim).

    No a tohle? to mi uz vubec nevadi. Naopak nedavno jsem tenhle system podobnej videl na jednom free wow serveru a rikal jsem, ze by tohle mela mit kazda hra. Tedy moznost vydelavat si hranim na hru samotnou + samozrejme si z toho neco vezme firma, ale za to nebudou poplatky.
    Meli byste pochopit, ze nejde o item mall. Nejde o umele veci ktere do hry prida firma nasilne, ani veci ktere daji nekomu extra bonus. Jde o veci ziskane hraci poctivou drinu, tak proc je nenabidnout I za realne penize? Jasne, videl jsem navrhy typu 4$ za item, ale to asi nikdo nekoupi. Lidi nejsou blby a casem se to ustali na normalni cene.
    A hlavne - kdo nechce, kupovat nemusi.

    Vyhoda: prijde do hry vas kamarad, rychle se eqipne a muzete hrat. Muzete si na hru vydelat, Firma muze hru prodavat levneji.
    Nevyhoda: Jasne, nekoho nastve a demoralizuje ze vydi cenne veci na aukci kde si je muze koupit kazdy - ALE - nikdo nevi jake veci tam vlastne budou. Podle me to bude tak, ze tam budou veci napriklad jen 'zelene' kvality, urcite ne modre nebo fialove.
    Takze nepanikarte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit