Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic pro, nemám rád hry kde jsou miliardy barev. Chtělo by to spíše další hru jako Red Orchestra, žádné zaměřovací křížky a podobné hivadiny, pěkně přes mířidla jedná rána a čau. Zkrátka něco pro chlapy, ale takové hry moc netáhnou tudíž ani nevydělávají.
    • Střelba přes mířidla je i v Codku... nic z čeho bych si sednul na zadek.
    • Asharak
      Kolik hodin máš v Red Orchestře nahraných už?
  • By me zajimalo, jestli tem "cheaterum" vraci penize, jinak je to totiz z jejich strany kradez. Kazdej cheat je totiz vyhradne a pouze chyba navrhu hry, nic jinyho. A stejne tomu nelze jinak zabranit, specielne pokud budu trebas pouzivat vlastni kod a ne nejaky proflakly.

    Mimochodem, moje klavesnice umi nascriptovat sekvence klaves, vcetne jejich casovani ... i pripadne klikani mysi. Je to cheat? ... pokud nekdo stavi hru na nesmyslnym pristup, nemuze se divit ze hraci si nejak poradi ...
    • Nebudu komentovat to co ostatní predemnou, ale k te klavesnici. Cheat to není, když se tolik prikazu dokaze dat do bufferu a poslat proc ne. A nepocitam, ze tohle vyhodnoti jako cheatovani.
      Kazdopadne zrovna v této hre nejde ani tak o sekvenci stisknuti nejakych skillu ale o zamerovani headshotu napr. videni skrz zed, ze za chvili vyjdes tak kdy vystřelit atd. S timhle ti nejake makro na mysi moc nepomuze..
      • Jack1947
        Makro je taky čít, přinejmenším se to bere jako third party software a to je v rozporu s pravidly a Eulou obecně.
        • Asharak
          Přesněji third-party SW pro macro. Jelikož není součást hry. I ve WoWku, kde je speciální nastavování maker by měl být cheat nastavení makra přes SW myši, podle mě.
    • Když sem byl mladej a blbej, tak sem taky míval podobný názory...
    • Víš, většinou při instalaci hry přijímáš určité podmínky (EULA), a v těch podmínkách je to ošetřeno. Jsou právně závazné a stejně jako u zákonu, neznalost neomlouvá. Takže je Blizzard naprosto v právu.
    • ty jsi taky krádež...
  • Ta hra na sebe strhává mnohem víc pozornosti, než si vůbec zaslouží. Možná je to tim, že je to Blizzard a tak i taková sedmičkovka, jako je tohle má prostě postaráno o automatickou reklamu.
    • Asharak
      Takhle musíš postupovat, pokud chceš zrazu dostat novou hru do eSportu.
  • Ja nevim mna ta hra nejako nelaka vobec.
    Asi se mnou neco je lebo WoWko parim od zaciatku ale tento Overwatch ani trocha mi nechyba.

    Tak GL a HF co to paria.
  • Blizzard by především mohl začít něco dělat s cheatery v hearthstone! HEAL IS CHEAT! SMOrc TAUNT IS CHEAT! SMOrc
  • Ja se puvodne bal, ze se z toho stane něco jako CS, které proste ma mrte Cheateru. Ale pokud je takto nekompromisni a ma navrh, tak by me to asi do te hry přilákalo :) I když vim ze asi budu dostavat na zadek.
    V bete se me libili support chary a byla s nimi sranda :)
    • Celkem bych veril tomu, ze podvadeni Blizz pohlida. Jak jiz bylo receno, Overwatch nema klasickou scoreboard (K/D) a snazi se ocenit kazdeho kdo se snazil, i nejslabsiho clena ktery se napr snazil o "objective". Toto jsou prvky ktery prispivaji ke snizeni tzv "toxic/ity" ze znamych MOBA, i proto je Overwatch zabavna hra a snad i, s urcitou zivotnosti, popularni.
  • A v HOTS ani zivacka. Prej sli vsichni hrat Tracerwatch...
    • Podle hotslogs bych. rekl ze trxh aktivnich hracu v hots bude zhruba kolem 400 000. uvidime jak to zmeni novy ranked system
      • Vcera to vypadalo tak na 1000hracu. S plnym tymem jsem to po 10 minutach cekani na hru vypl.
        • to mi cekali kolem osme tak tri ctyri minuty. hodne zalezi jake hrdiny hrajete. treba s chogalem se ceka na druhy team dlouho. treba dopoledne ale cekam taky az deset minut. pokid hraji sam. nicmene ja preferuji lepsi vyrovnany matchmaking nez rychlost vyhledani hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit