Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám v HS nahráno opravdu stovky hodin..a tohle beru jako příjemné zpestření  a oživení hry.Než o nějaké logice a plánování je tohle spíše o rychlém rozhodování kterým směrem se vydat,jak používat hrdinu atd..Baví mě to - hrál jsem i autochess a tohle mi přijde že má mnohem více možností + počítám že budou přidávat další jednotky i hrdiny

  • ripper

    Díky za tip, Adame. Zní to, že bych mohl Heartstone opět vyzkoušet (nesnáším sbírání karet a tvoření balíčku, chci si prostě jednou za čas zahrát).

    • od toho je tam mod tuším classic kde se hraje pouze s kartama co HS kdysi otvirali + pár přidaných

  • Nevim jestli si autor nedělá srandu, ale to kouzelné na celé hře je právě to přemýšlení co jak použít a kdy a přechytračit tak oponenta.

    Na mě to působí tak že autor hraje hry jednou do mesicey když je správná konstelace hvězd. Už jenom to že karty označuje jako kartičky mi skoro dalo rakovinu.

    • Wolfcastle

      Přesně! těšil jsem se na arénu kde se utká více hráčů ať už mezi sebou nebo proti bossovi, ale tenhle m=od s RND  bez možnosti stavět vlastní balíčky to je tak neskutečně nudné!!!

      JInak sbírání kartiček je u těchto her to nejzábavnější 😉


  • karlman.hajsky

    Mám to podobně jako Adam, ale já tento boj s Heartstonem zkrátka prohrál a vzdávám se. Nehodlám to hře jakkoliv ulehčovat, jednoduše jdu o dům dál. Neoslovila, nepotřebuji. 

  • dworkin

    Pokrok, no. Další fáze bude, že člověk klikne na tlačítko, z účtu se mu odečte pět EUR, náhodně se mu namíchá balíček a s ním AI sehraje zápas s druhou AI, kterou si zaplatil podobně líný protihráč. V ceně bude vysílání zápasu na Twitchi a elektronický certifikát o sponzoringu. Na lidech pak už bude skutečně jen se pohodlně rozvalit do křesla a koukat, jak si to spolu tydlencty softvéry rozdávaj.

    • Wolfcastle

      😂

      jak výstižné!

    • michaelfoucault

      Pokud bych se měl vyvalit do křesla a sledovat, jak si to dva softvéry rozdávají, dám raději přednost titulům, jako 3D Sex Villa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit