Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže konečně mám i Brood war legálně :) ....
  • Zdar, neviete niekto poradiť češtinu do tejto verzie hry?
    Nainštaloval som ti túto:
    http://www.abcgames.sk/?p=preklady_zobraz&id=3767
    a nejak nefunguje aj napriek tomu že sa v pohode nainštalovala.
    Ďakujem
    • taky nemůžu sehnat češtinu :-(
      • já taky ne :D a když už jo tak nejde :´(
  • Krescz
    It´s free! *8* teď když tu hru vlastním nevidím důvod utrácet za remaster, který nevypadá o moc lépe (cheapf*ck style) don´t judge me.
  • Tych dovodov preco SC2 nedosiahol popularity SC1 bude viacej, aj ked minimalne zo zaciatku, po vydani WoL a aj HotS mal slusnu popularitu. Jednak predsa len dnes ma SC2 silnu konkurenciu, hlavne v Moba hrach ale osobne si myslim ze to rozdelenie na 3 casti ktore sa postupne vydali v rozmedzi niekolkych rokov bola dvojescna zbran. Vzdy ked sa ako tak podarilo stabilizovat a vybalancovat jednu verziu, tak vydali novy "diel" a zasa to rozbili. A aj ked sa Blizzard o svoje hry stara, paradoxne sa im nikdy nepodarilo ani SC2 ale vlastne ani SC1 dostat do vyladeneho stavu. Len pri tom SC1 sa komunita nejak naucila s tym zit a niektore veci si aj svojpomocne dorobit.
    • ok, tak zpět do reality. Původní starcraft je skvělá hra, která si získala značnou popularitu a pomohla utvořit esport. Nicméně co se týče sc2 a jeho popularity, tak ten těžce sc 1 poráží, se samozřejmou vyjimkou, kterou je Korea. Hra je i po 7-mi letech stále relevantní a drží si již roky stabilní hráčskou základnu po celém světě. To v žádném případě není možno říct o původním sc1 po jeho sedmi letech, opět s vyjimkou koreji. http://www.rankedftw.com/stats/population/1v1/#v=2&r=-2&sy=c&sx=a. SC2 je nyní naprosto masivní hra nabízející tuny obsahu. SC2 je prostě velice úspěšná rts hra, která po celou svou existenci nenašla rivala. To je prostě fakt. Jinak co se týče balancování hry, tak to je diskuze na mnohem delší dobu. lepší je tento graf http://aligulac.com/misc/balance/ , který ukazuje, že ano objevují se větší výkyvy, vždy po startu nového datadisku, ale v celkovém měřítku je hra vybalancovaná velice dobře.
      • jinka porovnavat rts a moba, je jako porovnavat hrusky a jabka. SC2 nemuze mit konkurenci v moba hrach, protože každá ta hra míří na jiné publikum.
  • TheGGG
    tak teď mohu konečně říct: hru od zlodějzzardu ani zadarmo...
    • Taky nemam rad hry od blivajzu ale world of warcraft bys mohl zkusit. Sice zprasili i to, ale porad je to supr (vicemene).
      • Proč je nemáš rád? *15* Snad to není moc otázka na tělo. *15* *15* *15*
        • protože mne nebaví
    • Ty parchanti chtějí peníze za svoje hry. Nehoráznost. *1*
      • Za tuhle dokonce nechcou vubec nic, to je jeste horsi. *15*
    • Uber drogy, tvůj mozek je z toho grogy...
      • TheGGG
        jistě ondro... ty anonymku jeden...
        • zapomnel si na edgy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit