Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trolls rage continues. Part 25. Go.
  • Look! more hidden footprints
  • Diablo je evidentnim prikladem toho, ze pirateni hry nekazi... Komu se hra libi, tak si ji zaplati (i kdyz si ji treba predtim stahne na vyzkouseni) - viz treba prodejnost zaklinace bez DRM. A komu se nelibi, tak jej ke koupi neprinuti ani fakt, ze se hra neda ukrast a tim padem si ji nezahraje. Ja nad diablem zlomil hul uz pri prvnich informacich o nutnosti byt neustale online a aukce za realne penize (z kterych si Blizzard bere slusnou dan...).

    Naopak fandim vyvojarum F2P her jako je WoT, kdy ma hrac moznost si hru vyzkouset a po tydnech stravenych u hry mu prijde uplne normalni vyvojarum poslat par stovek, aby meli prachy na vyvoj novych map
  • Vidíš. Dokonce ty si toho všimneš, ale bloku IP natrvalo nedocílím. Víc už pro to fakt udělat nemůžu a už mě to celkem otravuje..:(
  • Á, místní sprostej dlaždič.
  • kokso a je to zadarmo a pripojenia! *8*
  • Tak to je největší pičovina, kterou jsem kdy slyšel. Nemáš prachy na originálku, co...? Tak budeš radši pičovat na forech. SOCKO!
  • Tapeta pro každého Diablo hatera:

    Error 37

  • Není rok 2004, ale 2012.

    (v=WCZbVLOcYu0)
  • Ano, zlepší se to. To je vše, co jim tak zbývá říct. Všechno se zlepší.
    Ne, nezlepší.

    (v=WCZbVLOcYu0)
  • Ja som tomu dal 30% a mal som pravdu. Ja však nie som fanboy a ani mi Blizz nestrčil do obálky klobásu, s lístkom, že pod 8 nemôžem. *1*
  • Byla no, Ping 20ms vs 250ms *1* *1* *9*
  • Nezajímá mě multiplayer, nezajímají mě aukce. To se mám kvůli singlu nechat takhle šikanovat? Ať si Blizz narve celé Diablo do špic.
  • RockStar
    Už jede nějaký server emulátor jo? No řeknu ti to asi takhle. WoW neoficiální byla úplně jiná hra než ofiko servery. Naprosto neporovnatelná věc.
  • C o doslo ke spojeni Activision-Blizzard jde to s touhle firmou hodne z kopce *11*
  • RockStar
    Si asi nepamatuješ na začátky Steamu a Half-Life 2...
  • Od začátku to smrdělo průserem, když tolik tvrdošijně obhajovali jak bude nutnost být neustále připojen k netu skvělé a úžasné bez čeho se žádný pařmánek nemůže obejít. Tohle je jen důsledek. Mno já k singl net fakt nepotřebuju ( odznáčky oželím ) Je k tomu být neustále připojen vůbec nějaký rozumný důvod?
  • Pokud nebude konzolové Diablo 3 vyžadovat připojení, tak koupím, ale tenhle lagující paskvil závislý na netu (kdo to kdy slyšel - SINGLEPLAYER přes net!!!) nechci doma vidět ani náhodou.
  • Ou jé, další porce Diablo průserů, už bylo na čase. *2*
  • Tak to už se začínám trochu bát o SC2:HotS O.x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit