Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matthew1J
    To vypadá zajímavě. Su opravdu zvědavý co z toho vyleze. Blizzard naštěstí nezajímajů výplody pseudoHC fanů typu Rhulad. :D
  • My nechcem naky knizky my chcem WARCRAFT 4 !!
  • Overwatch
    SC2 hraju v coopu několikrát týdně a popravdě jsem se s tímhle bugem ještě nesetkal.
  • To be se mozek prehriva? Nikde nerikam ze bug ma opravovat game designer.... jako ja si fakt nemyslim ze by novym skinem pro SC Metzen moh neco opravit.
  • Blizzard potrebuje novou znacku, snad nejbohatsi herni firma a jenom 3 znacky :D
  • No zatím si to nepochopil, ale což, nebudu ti brát pocit vítězství , cya! *7*
  • Rhulad
    Svoji blbostí mě neurazíš *3*
  • a strcit zenu do pece a zaziva upalit to ti prijde OK, taky z jedne vylozene decke pohadky
  • pokud budu debilni rodic a propagovat v ocich meho ditete blizzard, kterej uz by mel hlavne kvuli sobe uz radsi zavrit kram, tak to potom jo.
  • kickasl
    clovek by takovou novinku cekal prvniho dubna, ale pokud to vezmou stylem "a pak nemrtvi vyvrazdili vesnici..." tak by to mohla byt sranda
  • Snad jsem tě neurazil *15*
  • Já to beru jako perfektní marketingový tah do budoucna. Malým prckům předčítat knížku se značkou "Warcraft" na obale. Dítko si to zapamatuje (když budé knížka obsahovat poutavé obrázky), a v dospělejším věku si bude pamatovat, jak se mu produkt Warcraft líbil...vyjde hra a...koupí se.
    Prodejní strategie vych*aná, ale dobrá *5*
  • Rhulad
    Nemudruj tu alter ego a zkus navštívit wowfan např. a podívat se na lore.
  • Už si to snad svým dětem četl nebo co?
  • Veskoslav
    Ano Sc II je "buglé" a doporučuješ zcela odlišný žánr v podobě hry LoL? A mimoto LoL je příkladem naprostého konzumu a o kvalitě by člověk taky polemizoval.
  • Rhulad
    WarCraft mělo poměrně kvalitní lore. Na herní scénu to bylo poměrně neobvyklé, ale co napáchali za poslední desetiletí je něco nevídaného. Totálně pohřbili vše co budovali, udělali z toho nechutnou sračku *11* Tohle je jen další hřebík do rakve. RIP
  • Myslím, že tohle není něco, po čem by mainstream toužil.
  • Dag0
    Knížky k Warcraftu sou výborný a pokud to ty děti postupně bude dovádět k četbě tak v tom nevidím problém a fandím tomu. :)
  • Shania
    Zapoj nekdy mozek, Metzen tezko opravi nejakej bug ve SC:) Na to tam maji jiny lidi.
  • Veskoslav
    Já nevím, ale původní pohádky jsou kruté a většina z nich ani nekončí dobře (původní Sněhurka například). Ve spoustě má být poučení, ne jak ty sračky, co se točí teď a dobro zvítězí pokaždé nad zlem. To tak vždy v pohádkách nebylo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit