Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    A NENAPLŇUJE spíše Blizzard ona očekávání, redakce? 😉

  • WOW GO je tedy opusten a nebude? Skoda.

  • D IV mě překvapilo. Čekal jsem hnusný omalovánky a ono to vypadá fakt dobře! 

  • Copy + Paste a je Overwatch 2 ? Dali tam jen Coop Pve a  prej nový díl ?? .....

  • Tak alespoň to nevypadá jako korejská omalovánka (grafikou, stylem a hratelností)... ano, mluvím o D3... zklamání.

    Čtyřka vypadá dle traileru velmi k světu, snad tak dopadne celá hra.

  • Saaaakra. Ok, dostali jste mě (B)lizardi. D3 mě neskutečně zklamalo, považuji ho za svou nejhorší koupi PC hry (včetně datadisku, který jsem možná ani nedohrál). Po shlédnutí videa vím, že ze mě zase vytáhnete prachy. :o)

  • u diablo 4 me celkem prekvapilo ze to vypadalo lip na tech streamech jak to streamoval treba kripparian nez na gameplay traileru ... jinak ta hra vyjde nejdriv tak za 2 roky a bude asi uplne jina krome grafiky

  • Více čínských peněz nacpat to PR kampaně a za rok po Honkongu nikdo ani nevzdychne. To už bude dávno anektovaný...

  • Kdyby nekoho zajimaly materialy v trosku vyssi kvalite, nez ty uploady afektovane YT kompresi, tak tady: https://blizzard.gamespress.com/Diablo-IV---BlizzCon-2019-Press-Kit

  • Inquisitor

    Diablo vypadá luxusně. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit