Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Vesměs máš u jistých sérií pravdu *15* Nicméně letos tam je i spousta jiných, ne-každoročně vycházejících titulů, které si určitě zaslouží pozornost - Thief, Watch Dogs, Saints Row IV, Company of Heroes 2, ArmA 3, The Witcher 3, ... Já vím, spousta z nich má své pořadové číslo *15* Ale spousta z nich také není každoroční ždímačkou na peníze jako AC, CoD, BF, ... *4*
  • No kdyby neunikalo tolik informaci o hrach... az uz clovek nabude dojmu, ze uz tu hru prosel Trailerama, tak by ze zvedavosti i tam sel. Takhle je vse okoukane a jedine co cloveka zaujme je, "datum vydani".
  • Khanemis
    Hmm a já bych si naopak právě krásně užíval tu krásně klidnou a liduprázdnou výstavu (i když škoda, že tam ještě není žádný obsah). Takhle si to moci projít bez všech otravných lidí, to by bylo něco:) Naopak hluk a přecpáno mi opravdu nepřijdou jako hlavní činitel zábavné akce:)

    Nicméně zajímavý zákulisní pohled na to, jak se připravuje taková monstrózní akce jako je E3.
  • Hodlám letět za rok :D tak snad to klapne :D
  • calwin
    ... je to rebel proste :D
  • jenže to ti toho z BF 3 moc nezbyde *1*
  • kdyz ti dlc nic neda, nemusis ho kupívat, ne?
  • to je ten konzolovej mor, ovcim staci pramalo, vylepsit par spritu nebo skrizit nekolik her, rikat tomu treba god of war vs marvel vs star wars a budou to kupovat, i kdyby na chleba nebylo *6*
  • Miserius
    Vzdyt jo, ja to taky koupil v den vydani a ted muzu jen brecet protoze nebudu davat 1300 (ps3) korun za par dlc, ale kdo ted prijed je to dobrej kuú
  • Jo tak dobře, ale má ted' vůbec cenu pro mě jako pro hráče si kupovat klíč při vydání (což já blb udělal). Jako dlc jsou fajn když netvoří většinu hry a dají hře něco nového a ne jen dvě zbraně a dvě mapy a je jich pět. Prostě todle není správná cesta.
  • Pete.palis
    hold není už na co koukat....každý rok stejný hry, ale s jiným číslem a podtitulkem *1*
  • Tilwaen
    Stejně bych se tam jednou ráda podívala *4*
  • Miserius
    Ale ten kdo ted koupi levne klic (5-6 stovek) Premium edice tak je to vybornej kup....zakladni hra + 5 dlc a mas na desitky a desitky hodin co delat...
  • DLCfield 4 prepare 4 dlc's. To se stalo s Battlefieldem tadle série pro mě již umírá a je to velká škoda Battlefieldy měli takový potenciál. Battlefield 1942 neměl konkurenci a ted' máme z nových dílů jen další střílečku s přísunem čerstvých dlc... *facepalm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit