Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuto vsetca do toho pitchuju, ako games.cz tak aj ostatny ludia co su nad vecou. samozrejme budeme sa tvarit ze vy by ste to nevyuzili na spropagovanie svojho produktu. Cisty cesky debilizmus
  • Vite, ona to muze byt zbytecnost jako tu nekteri pisi ale proc se redakce k Ouya a jeho stanku nepostavi ne jako k bulvaru ale technicky? Me by spise zajimalo co tam Ouya predstavila a jak ta (traparna) funguje, me vubec nezajima jejich marketing. Redaktori, kteri tam byly se k tomu meli postavit zodpovedne. A krom marketingu mohli prinest i technicke veci do clanku. Pokud se zaplati za cestu nemale penize ma se tento cas vyuzit na 100% !!!
    • Mart9
      Čas byl jistě využitý na 100 %, každý den jsme byli zásobováni velkým množstvím informací a i tak se na některé hry nedostalo, natož na Ouyu.
      • proc psat o ouye, kdyz muzete psat o hrach, u kterych je poradnej hype i bez vas... *5*
      • To ovsem nemate pravdu. Nez takovy clanek o bulvaru to jste radsi meli resit nejakou hru na kterou se nedostalo jak pisete. A pokud jste se uz zabyvali Ouyu tak i technicky. To je to co tu resim!
        • Mart9
          Je to ovšem Blog redaktorů z LA, tudíž očekávám spíše nějaké zážitky a "drby" přímo z místa, což toto splňuje. Článek o technické specifikaci by například pro mě byl o poznání méně zajímavý.
          • Xcomik
            Takže je vlastně v pořádku dělat na Games "Blesk" manýry. No pokud v tom vesele games chce pokračovat tak bezemě. Mě by v tomhle směru taky zajímalo co tam představovali než to jestli se tam hádali s ESA to mi je úplně ukradený! Nejsem androiďák a ani té krabici nijak nefandím ale zvědaví člověk občas jsem ale rozhodně nejsem zvědaví na bulvar od toho tu snad máme eurogamer ne?
  • měl sem možnost vyszkoušet si ouyu na android road show...a ani to poradne nefungovalo a pozor slo o kousek co se prodava....gamepad se mi libil ale konzole pusobila strasne levne a jak rikam poradne to ani nefuzngovalo hry se spoustely dlouho a celkovej dojem byl spis negativni
    • no hlavne ze na E3 "fungovali" dema na Xbox ONE.... (bodejd ne kdyz jeli na PC)
  • OUYA je vážně věcí trapnou. A já d**il jsem se těšil. Včera jsem měl v ruce ovladač pro OUYU který působí jako hračka od vietnamců. Vrže, dotyková plocha je často nefunkční a stisk tlačítek je nejistý. Měli by se zahrabat..
  • Toto mi pride ako klasicky tah Slovenskeho "podnikatela...." Ini su uspesnejsi, tak ked im nemozem ukradnut, aspon sa prizivim -.-
  • TheGGG
    ouya měla ten svůj stánek postavit tak někde 20kilometrů za městem
  • theGGG: ty jeden hovaďáči, garazova firma byla treba apple i microsoft a podobny tech firmy a kde sou ted? blbe jeden14-tiletej... omg trolle maximalni.
    • TheGGG
      *1* *1* Nejvděčnější díky, vždy mě potěší příspěvek nějakého, slušným chováním nedotčeného, božího h*vádka kterému čouhá sláma z bot. Opravdu si myslíš že tito glitchsarterovší garážoví podvodníci mají nějaký potenciál? V herním světě jsou karty rozdány a o nezávislé hry už nikdo zájem nemá.
      Píís.
      • GlaDOS
        Jasně. O nezávislé hry nikdo zájem nemá. Protože minulé roky byly na E3 sotva vidět, zatímco tento rok se dostaly až na konference (dokonce něco okolo čtrnácti indie titulů). Tvoje logika postrádá logiku.
  • smejki
    Takže předpokládám, že, aby dostáli své filosofii, kradou součástky na výrobu té své konzolololole.
  • Mart9
    Měli je normálně nechat být, stejně si tu zbytečnost nikdo nebude kupovat.
  • nevím, co to řešit, Ouya, stejně jako cokoliv dalšího, kde je panebože omfg Androit je úplně nahovno, takže co...
    • Cosi
      Radek? Radek Hulán?
      • á, potrefená husa s androidem se dycky ozve
    • *oid...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit