Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo USA.. má svoje kouzla.. nikdy nezapomenu na skvělé 3 měsíce v USA a určitě tam pojedu znovu... I když tam kde sem byl nám před domem jun dupali zajíčci.. ale zato dost neotřele a drze.
  • Keyz
    To by mně zajímalo co je horší. Zda Thoř anebo Skunk.
  • Ronox
    Čokl má hlad.
  • to jako co je tohle za clanek? ja myslel ze tohle je stranka o hrach, trapas, odchazim na eurogamera
    • jj, na eurogamer zapadneš *1*
    • Jeste bychom za nim mohli z venku zlomit klic v zamku a sundat kliku... *7*
    • KaloSaper
      A hlavně se nevracej!
    • vlastik.plaminek
      Zavři za sebou dveře
    • Už abys tam byl :)
  • proste ten kojot zavital do mesta z poušte za mestem, kojoti maji zrejme jinou povahu a nejsou tak plachi
  • To mi připomělo film Collateral :)
    • promitac
      akorat som chcel napisat to iste, a k tomu Shadow on the Sun, sa mi automaticky spustilo pri pohlade na tu fotku :)

      http://youtu.be/DX9JNJThhxY
      • super scena i pisnicka, nechapu kdo ti dal minus
  • Kojoti jsou v americkým velkoměstech asi stejnou "raritou" jako u nás divoké kočky, s vlkem se to vůbec nedá srovnávat, ten by se k městu nepřiblížil ani na sto honů.
  • No a co? V Londyne bezne k videni se prochanejici se lisky. Uz se mi nekolikrat stalo, ze cestovala ve vedlejsim vagone v metru.
    • Inquisitor
      No a u nás na vsi máme všechno dohromady :D
    • promitac
      a v berline sa prehanaju stada divokych prasat
    • já zas viděl jednu kousek od centra v Manchesteru, byla si ráno zaběhat na hřišti *15*
      • DeathOnVacation
        To já tam viděl v parku jednoho nahýho ožralýho Manchesterana, jak se pral s policajtama. Příroda je fascinující.
  • michelangelo
    Dneska jsem si ze zvedavosti letmo prosel, jakym zpusobem se E3-kou zabyva/la tuzemska konkurence a musim rict, ze to nesnese srovnani. A protoze chvaly neni nikdy dost, tak Vas taky musim pochvalit. Prazska i americka divize tymu GAMES si to totiz zaslouzi!
    • Games má americké divize ? *1*
      • michelangelo
        Byla snad letosni E3 v Mongolsku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit