Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MACHOgejmr
    Přesně i kvůli takovejm článkům sem chodím, takže jsem za něj rád, dík.
  • Copak tohle je snad jediný článek z E3? A vůbec, pokud se někde píše "blog", není to patrně myšleno jako normální informativní článek.
  • Možná umíš číst mezi řádky, nevím. Já z toho pochopil hlavně to, že kluci byli po tom týdnu, který tam strávili, hodně unavení a to chápu. Toť vše. Třeba já osobně jsem unavený i po dvou dnech v Brně, když se zrovna nacházím na strojírenském veletrhu. Takže jejich pocity v podstatě plně chápu.
  • janchor
    Vidíš vypruzelost tam, kde je ve skutečnosti jen prachobyčejnej (a u libovolný show jedině zdravej) odstup.
  • Je to mladej kluk. "osm hodin na nohou" 5 dní v týdnu je na nohou každý pracující, a někdo i víc. To nevysvětluje tu vypruzelost z výstavy, která je hlavně show, má přitáhnout pozoronst široké veřejnosti přes média,kterých je na místě přítomno velké množství. není to halt rozprava o Pavlově výpravě za poznáním do Tramtárie v menší galerii v Praze s promítáním diáků, kam přijdou dva tři kamarádi.
  • Určitě dalo velkou námahu stvořit tvůj komentář. Možná srovnatelnou s týdenním pobytem v USA, kde seš 8 hodin denně na nohou, co říkáš?
  • To je možná tvůj pocit. Můj pocit je, že si to tam odbyde a vypruzuje ho tam hluk a lidi, komerce, shon. Zřejmě má nižší psychickou odolnost, nebo nižší přizpůsobivost, případně se do toho prostředí jednoduše nehodí. Taky není moc chytrej, protože už by se jinak dávno smířil s tím, že herní byznys je normální zábavní odvětvo, kde kdo prodává, ten jede. A když jede tak to ve finále znamená i to, že mají tací novináři jako jsi ty na nájem a nemusí pak chodit k mámě pro sponzoring.
  • janchor
    Protože má odstup a není latentně udělanej z pozlátka. A protože profík Pavlova formátu nezávisle na svý případný "vypruzelosti" odvede prvotřídní práci.
  • Ehm, a na tohle nebylo ale potřeba jezdit do USA. Navíc se mi nelíbí ten ironickej ton, proč tam jezdí člověk kterej je z toho latentně vypruzelej? Neměl bys radši zůstaávat mezi těma zamušenejma černouškama Pavle?
  • Preed
    Tieto blogy su super,dobre priblizuju atmosferu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit