Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukázala by se tu nějaká dobrá důše z pokročilých hráčů nebo s angličtinářů kdo by udělal třeba český návod nebo nějaký překlad pravidel z - http://guide.bloodbowl-game.com/en/game ? A přiblížil tak hru nováčku ne-angličtinářům?
  • rozjel sem si solo ligu ale haze me to tam random tymy, je mozne si tymy do vlstni ligy vybrat ? pac kdyz mam v lize 16 tymu a z toho 5 je lizardmenu a nektere rasy nemaji ani jeden tym je to skoda...
  • já kvůii tomunle srabácky loadoval o hru dozadu, tady to aspoň na rozdíl od stolního blood bowlu jde *4*
  • :D hra je to dobrá .. ale za mně 1/10 ... tahle hra vás donutí cítit se jako nejvíce smolné bytosti na světě :D malí příklad : GFI fail ... reroll.. GFI fail ...výsledek dead reroll dead nebo dead .. spočítejte mi pravděpodobnost :D .. a to byl můj vymazlený nejlepší hráč
  • diky, vytiskl sem si lidi a ma to 11 stran tak do vlaku dobry :) mam co cist...
  • Wood Elfové maj catchera i throwera, blitzer je u nich Wardancer, u Chaosu máš pravdu, tam jsou Beastmani takové holky pro všechno co se týká míče, ale zas maj navíc mutace, Bretonci netuším, že se týmy od sebe liší je fakt, ale podle mě je to dobře, každý si v tom najde ten svůj, za který se mu hraje dobře no a některé týmy, jako třeba Goblini, jsou pověstně slabé a jsou v podstatě jako výzva pro zkušené hráče
  • Nevyvazene rasy? Eho wut? Kazdy tim ma svoje pro a proti a s kazdym sa da vyhrat. Ale treba pri hrani pocitat s ich vlastnostami. Jop, s niektorymi to ide jednoduhsie a u niektorych sa to treba poriadne naucit, ale ze by boli nevyvazene? Zaklad je jednoduchy: a) dobre poznat svoj tim, b)donutit supera riskovat viac ako vy (viac hodov kockami) a c) modlit sa aby o velky Nuffle mal dobru naladu a bol vam nakloneny :) Ak jedno z toho nestimuje, potom je na ihrisku veselo.

    Btw. pocet timov (resp. ras) je slusny - tak akurat aby neodradil novacika a skuseny hrac si zahral. Samozrejme, ze tam nemozu byt vsetky timy z predchadzajucich edicii - nova hra, nove modely, nove vsetko. Sims tiez nededia vsetky vlastnosti kompletnej hry. Budu, ak sa bude hre darit. A tentoraz dufam, ze to bude vo forme DLC a nie "edicii" ako v pripade prveho dielu. Pretoze TO bolo na hlavu.
  • kovar.jakub
    Právěže zmiňované rasy ekvivalent throwera a catchera nemají
  • kdyz uz soccer tak teda : football > soccer...
  • americký fotbal >>> soccer
  • Pethulla
    já bych ti doporučil stránky bbtactics.com. Tam těch strategií najdeš spoustu. Jen tam zatím nenajdeš ty bretonce.
  • Vidim ze se vtom vyznate tedy...muzete okomentovat pro me rasy z dvojky a vhodne pro ne postupy a taktiky a na co si dat bacha ? ja hral chvilku jednicku jen a jen za nordy...

    diky
  • Pethulla
    já mimo jiné právě za Khemri v jedničce hrával a zápasy proti elfům a skavenům byly pěkný maso - na druhou stranu, pokud proskočili přes mumie, byl z toho skoro jistý touchdown. I proto jejich jediná taktika byla pokusit se nějak ubránit první a taky jediný útok soupeře, sebrat balón (což byl často ten největší problém) a nějak se pokusit v posledním tahu zaskórovat. Není tedy divu že většina zápasů skončila (bez prodloužení) 0:0, 1:0 nebo 1:1 vyjímečně pak 2:1. Jaký to rozdíl oproti přestřelkám, když proti sobě hráli elfové.
  • touchdown v prvnim kole, když padnul event na bonus pohyb *1*
  • jj, za Wood Elfy jsem hrál kampaň pár let zpátky, ale ke konci byli tak OP, až to byla nuda *1*
  • No napr wood elfy sú schopný dognut pol súperovho teamu v jedbom ťahu a poslať prihrávku cez celé ihrisko ;-) alebo zdvihnúť loptu v obkluceny a zdrhnut, samozrejme zas ich obrana je v celky zalostna a big guy Ent robí snáď len dekoráciu pre team :-D
  • když hraju proti Khemri s elfy, taktika je "neni důležité vyhrát, ale nenechat si zabít/zmrzačit půlku týmu" *1*
  • jj, kenaurům to chce dát Block jak nejrychleji to jde, naštěsí se s nima dobře skóruje, takže rychle nabíraj expy, většině trpošů jsem nacpal Guard, takže si pěkně pomáhaj ve skrumáži a semelou každýho kdo se jim připlete do cesty *1*
  • Pethulla
    Tak proti Khemri je taktika hodně jednoduchá: nepustit si ty ***** k tělu. A proti Vampírům v podstatě taky: doufat že budou házet jedničky *2* .
  • Chaos dwarf sú stavaný práve na kentaurach ktorý sú vrhaci,chytaci a runnery v 1, bohužiaľ nič nevydržia, takže ostatok im robí support

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit