Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen by mě zajímalo, co se změnilo, že se takové hry jako Carmageddon už nedělají. Lidi, trh? Možná obojí, takže většina asociálních maniaků, která Carmageddon milovala, by si origoš stejně jako před lety nekoupila. A proto zombíci a slabej odvárek pro slušné, pracující a poctivě kupující lidi. Jedničku Karmáče jsem pařil intenzivně, dvojku skoro vůbec a TDR2000 jsem s velkou chutí dojel až do konce. Jo, kde jsou ty časy;o)
    • Ale když se tak dívám na ten trailer, tak proč ne?! Je tam krev a že jsou místo lidí zombíci, nevadí, protože ten, kdo se pohybuje MHD, ví, že mezi nimi často není žádnej rozdíl. Škoda že konzole only. Za tohle bych nejspíš i utratil:o)
  • ja bych takovy prizdisrac nebyl, ja bych ty pitome zombie nedal (kterych sem se poslednich par let opravdu prejedl jak ve filmech tak hrach).

    Dal bych tam ale maminky s kocarkama, duchodce s holema a hromadu takovejch tech "normalnich" lidi s masovy populace...
  • Ja chci regulerni pokracovani Carmageddonu 2 (Carmageddon 2000 nebo jak se to menovalo byl slabej odvar) na PC a bez cenzury pls! Ale mam pocit, ze toho uz se nikdy nedockam. Je otazka jestli by me to bavilo stejne jak pred temi X lety, ale myslim ze jo :-)
  • Mike má pravdu. *4*
  • Od dob Carmagedonu by sa hodilo nieco aj na PC *3*
  • tady zase nekdo nemel koule dat tam normalni prejizdeni chodcu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit