Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schali

    Remaster jsem nehral, ale už podle fotek mě přijde úsměvné, že to má být přestavěný do jiného enginu. Podle mě si dělají tyhle studia srandu a platí to pro naprosto všechny remastery dneška.  Prost mají akorát přidat mouse look a podporu nových OS a tím to hasne. Vsechno ostatní je chyba, jde jen o to, aby to slo plnohodnotně hrat. inak Blood je skutečná legenda, nenahraditelná a nepřenositelná. 

  • victor

    Tak už bych mohl dohrát toho Hexena .... tedy pokud mne nebude nudit hledat klíče :D

    A dotaz : Ve své době mne Blood 2 silně zklamal , nedalo se tam náhodou přepínat mezi 3rd a FPS pohledem ?

    • Blood 2 jsem mel ve sve dobe velice rad. Jednicce jsem nikdy na chut neprisel. Buildovky mne nejak zcela minuly, vcetne Duka.

      V B2 myslim nikdy TPS nebylo.

  • ZOLLINO

    dyk a pri Blood2 sem se temer posr....al

    • lipkozzi

      Heh

      • ZOLLINO

        tez ty posielam pusu :) som rad ze si este udrziavas prehlad o gamesoch

  • Blood byl kultovní? Jsem nějak přehlédl.

    • To nevíš, že dneska je kultovní každá hra, kterou jsme hráli jako děcka a aspoň trochu si jí pamatujem?

    • to víš že nebyl......těhle Hereticů, Hexenů, Redneck Rampage a jinejch prasečin (z kterejch po 3 hodinách intenzivní hry bolely oči a o člověka se pokoušel epileptickej záchvat), bylo na herní scéně dalších 30 titulů, kde se v nadsázce měnilo jen herní prostředí - ono to ale u těch "64x64" pixelů stejně nebylo moc poznat......to už bych si snad radši po 20 letech zahrál CHASM....

      • Blood JE stále kultovní. 😀

  • Jsem rád, že jsem mohl hry na Build enginu hrát v 90. letech a jsem ještě radši, že už to nemusím hrát v 21. stol, ani v rámci kratičkého oddechu. Tehdy to bylo hnusný, protože to líp vypadat nemohlo. Te´d je to pořád hnusný...... protože je to prej oldschool a to je cool a in nerdská zábava....

    • Hehe, nekdy v dobe kdy jsi psal ten tvuj komentar jeste vysla vazne minena komercni hra na PUVODNIM build enginu - Ion Fury.

      Ne nejaka hipsterska legrace, ale hra za plnou cenu...

    • Mám opačnou zkušenost. Shodou okolností mám momentálně rozehraného DUKA forever z 2011. Asi půl roku, protože se do toho trochu nutím. Rozuměj: Jsou zajímavější hry, co hrát.


      Tak jsem si schválně, pro porovnání, rozehrál "starého" DUKA. Po 20 letech.  Atomic edition s HI texturami.


      Grafika je osobitá a hezká. Pokud se přeneseš přes chudý počet polygonů (vzhledem k dnešním hrám), tak má atmosféru a super stylizaci.


      Po stránce hratelnosti je to tak 3x lepší, než "nový" DUKE. Zábava je tak akční a zběsilá, že strčí do kapsy spoustu současných her. A to bez nějakých růžových brýlí. Nostalgie u mě nefunguje.

      • Jakych polygonu? Build engine Duke zadne polygony nemel, vsechny objekty byly "placatci". Leda ze by to prevedli do 3D.

  • StarejKokos

    Sem veteran a za me vic nez dobry.

    Znechucen nejsem zcela urcite. Naopak.

    Crudox Cruo!!!

  • Sr_Lobo

    Crudux Cruo!!! 😈

  • jedna z mích srdcovek, několikrát projeto

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit